Wielka ulewa zatopiła dziś Rzym

Kategorie: 

Wielka burza przetoczyła się dzisiaj przez stolice Włoch, Rzym. Ogromne opady spowodowały wiele podtopień, są też ofiary śmiertelne.

 

Rano nad Rzymem rozpętała się wielka burza. Wiele niżej położonych ulic zostało zalanych. Świadkowie twierdzili, że poziom wody dochodził do klamek pojazdów. Ofiara śmiertelna to mieszkaniec wiecznego miasta, który został uwięziony w suterynie i tam utonął.

 

Burmistrz Rzymu, Gianni Alemanno przyznał, że było to zjawisko meteorologiczne bez precedensu i wręcz stwierdził, że rozważa wprowadzenie stanu zarządzania kryzysowego. W ciągu półtorej godziny spadło 74 mm deszczu na metr kwadratowy. Sytuacja w mieście jest nawet określana, jako krytyczna. Strażacy byli zmuszeni ratować osoby zablokowane w samochodach znajdujących się w zalewanych tunelach.

 

Przez kilka godzin w ogóle nie kursowało metro a to dodatkowo potęgowało komunikacyjny paraliż miasta. Burmistrz porównał kataklizm wręcz do trzęsienia ziemi.

 

 

Źródła:

http://www.google.com/hostednews/ap/article/ALeqM5hLYEWFwSdcDyj90xtsHzCuajtp-A?docId=22e1c157cbd44768b1ded5d3725c6f30

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10503422,Gwaltowna_burza_nad_Rzymem__Jedna_osoba_zginela.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Stella

  Witam serdecznie i

 Witam serdecznie i przepraszam bardzo, chodziło mi oczywiscie o STAN ŁASKI USIĘCAJĄCEJ(czyli częsta spowidz), a nie "satan łaski uświęcajacej.Ale on jak to on oszust wielki i zawsze się wepchnie tam gdzie nie trzeba np: między słowa i gotów przeinaczyć sens słow.Z Panem Bogiem    

Portret użytkownika Roni Tornado

Stella, -"(...)chodziło mi

Stella,-"(...)chodziło mi oczywiscie o STAN ŁASKI USIĘCAJĄCEJ(czyli częsta spowidz)(...)"Częsta spowiedz na klęczkach przed jakimś księdzem niczego nie załatwi. Jedynie co człowiek robi na takich spowiedziach to umniejsza własną wartość i poniża się, klęcząc przed facetem w czerni. Kobieta nie powinna klękać przed facetem bo się poniża i pozbawia się własnej godności.A po co księdzu do wiadomości jakieś czyjeś prywatne plotki z czyjegoś życia ?? Jeżeli ktoś chce powiedzieć, że zrobił coś złego i przyznać się do tego to niech zrobi to przed wszystkimi zebranymi w kościele.-"a nie "satan łaski uświęcajacej.Ale on jak to on oszust wielki i zawsze się wepchnie tam gdzie nie trzeba np: między słowa i gotów przeinaczyć sens słow."Wychodzi na jaw o kim tak naprawdę myślą Katolicy :PNajłatwiej zwalić swoje wszelkie "niedomagania" na Szatana :/

Portret użytkownika gregluc

Klęczenie bynajmniej nie jest

Klęczenie bynajmniej nie jest ponizeniem, klekanie jest oznaką oddawania hołdu. Co do spowiedzi to woóle nie znasz jej genzey dlatego piszesz bzdury. Nie spowiada się przed kapłanem tylko przed Bogiem i to w celu oczyszczenia a nie ponizania. Roni prawie w każdym swoim poście piszesz o kobiecie jako o gorszym człowieku, to typowy obraz feminizmu wytworzony na potrzeby zakompleksionych ludzi (kobiet). Kazda idea która niesie w sobie czastke agresji jest zaraza tej ziemi. JEszcze raz piszę iż kazdy człowiek to jednostka zebrana w okreslonym środowisku. Podział na kobiety i mezczyzn jest tak samo obrazliwy jak na murzynów i białych, nasistów i Zydów itd. Kazdy fanatyzm dązy do podziału by jasno sprecyzowac wroga. I Ty Roni niestety  (mam nadzieję ze tylko nieswiadomie) własnie to robisz. Kazdy ma prawo to swojej wiary i jej wypełniania zgodnie z własnym sumieniem. Wiec nie mozesz zabronic jakies kobiecie której daje to siłe klękac przed kapłanem albo tak samo nie mozesz zabrac innej kobiecie potrzebe spełniania się służac mężczyźnie. Problem jest wtedy gdy nie jest to robione z własnej woli ale wymuszone. Wtedy nalezy to napietnowac. Ale nie uogólniaj wszystkiego bo to troche naiwne co piszesz.

"Nie czyń innym, czego dla siebie nie pragniesz" ( 孔夫子)

Portret użytkownika Stella

  Witam serdecznie   To co

 Witam serdecznie To co obejrzałam wczoraj na filmiku, o potwornej ulewie w Rzymie na ZmianachnaZiemi,utwierdza mnie tylko że, może być coraz wiecej takich strasznych anomalii na ziemi i że, musimy się do tego przygotować, zwłaszcza duchowo,tak jak wsponinałanm już wcześniej Różaniec święty codziennie, jeśli kto może, to post dawa razy w tyg. w środy i piątki, satan łaski uświęcającej i przyjmowanie Pana Jezusa jak najcześciej.To pozwoli nam przeżyć. Z Panem Bogiem

Portret użytkownika gregluc

droga Stella modlitwa ma za

droga Stella modlitwa ma za zadanie jednoczyc nas  z Bogiem, same bezmyslne odklepywanie nie wiem czy podoba sie Bogu. Poza tym modlimy sie do Boga a nie do krzyża czy różańca, to bałochwalstwo to grzech przeciwko 1 przykazaniu!!! Wzywam do modlitwy ale w duchu i poboznosci a nie na pokaz i z próżności . Wzywam by nie gardzic drugim człowiekiem jesli jest inny i nawet jeśli grzeszy wobec Boga. Drogę wybawienia pokazał nam Chrystus czy tez Budda  , musimy isc  z pokorą przez życie i z kazdym dniem starac się przypodobac Bogu bo tylko w nim mozemy doznac wieczengo szcześcia - niezaleznie od kultury , pochodzenia czy wychowania. Równiez pozdrawiam Ciebie i życze łaski bożej:)

"Nie czyń innym, czego dla siebie nie pragniesz" ( 孔夫子)

Portret użytkownika polok

takiego natłoku katastrof

takiego natłoku katastrof nigdy nie było, oczywiście ci oświeceni przez media powiedzą że to dzieki internetowi i szybkiej technologii jest nawał informacji katastroficznych, ci "zacofani ciemnogród" czyli też ja, powiedzą, że to wszystko jest w Piśmie Świętym spisane przed 2000 lat a to co jest tam napisene musi się wypełnić. Teraz pewnie posypią sie komentarze że jestem ciemny bo wierze w to co przetrwało 2000 lat a nie w to co napisał lub przekazał jakiś wspaniały profesor ateista który żyje może i z 80 lat. Sorry ale Ja wierze Bogu wiem i czuje, że to jest DOBRE i że tylko takiej postawie można godnie żyć na ziemi, a co do opadów w Rzymie to pewnie zbieg okoliczności z wydarzeniami sprzed kilku dni, czyli profanacji miejsca świętego i niszczenia jego najmocniejszych symboli Jezusa Chrystusa i Jego Najświętrzej Matki Marii Panny. Tylko czy przypadkiem ręka Boga i Jego wielka łaska Miłosierdzia by oczyścić ziemię z śmieci szatańskich nie opadada na naszą kochaną Planete. Ci którzy domagają się TOLERACJI modne słowo ostatnio są Tolerancyjni Dla Chrześcijaństwa i ich symboli, które są od Narodzenia naszego Zbawiciela czyli 2000 lat. Gdzie tu sens tej tolerancji, czy to poprostu ostatnie pokwikiwanie Złego który wie, że już mało czasu na pozyskanie wielkiej armii zbuntowanych. Chyba naprawdę pora zatrzymać się i zobaczyć jak piękna jest ziemia jak wspaniali są ludzie gdy nie ma wojen i walki o dobrobyt bo i tak nie zabierzemy tego ze sobą. sorki za przydlugi komentarz ale naprawde otworzmy oczy by nie było za późno pozdrawiam Bóg z Wami.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem