Wielka lawina błotna zmyła cześć chińskiego miasta

Kategorie: 

W zachodniej części Chin doszło do kataklizmu, który wywołała powódź. W jej wyniku na miasto Dujiangyan uderzyła lawina błotna, która niszczyła domy i pogrzebała żywcem ponad 40 osób.

 

Prowincja Syczuan znowu została dotknięta poważnym żywiołem. Władze lokalne przyznają, że są duże kłopoty z dotarciem do ofiar, ponieważ ciała ewentualnych ofiar znajdują się pod zwałami błota. Jak twierdzi agencja Xinhua obecne poszukiwania odbywają się z psami tropiącymi.

 

Media chińskie zwracają uwagę, że kataklizm zniszczył wystawę i pomnik ofiar trzęsienia ziemi z Syczuanu, do którego doszło przed 5 laty. Oprócz spustoszenia Dujiangyan doszło do zerwania okolicznego mostu. W trakcie, gdy do tego doszło znajdowały się na nim pojazdy. Kilka z nich zostało porwanych przez żywioł. Z tego powodu następnych 12 osób uznanych jest za zaginione.

 

Lawiny błotne występują dosyć często w górzystych regionach Państwa Środka. Od niedzieli powodzie wpłynęły już na życie 360 tysięcy mieszkańców Syczuanu. W ich wyniku zniszczeniu uległo 300 domów i doszło do bardzo wielu przymusowych ewakuacji.

 

 

Źródłohttp://www.theaustralian.com.au/news/breaking-news/mudslide-in-china-buries-up-to-40-people/story-fn3dxix6-1226677255957

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Kazek12

Natłok publikacji o

Natłok publikacji o katastrofach n świecie ma przestraszyc populację, a wiele  z nich wywolywanych jest sztucznie dla osiągnięci celów założonycn przez Iluminatów  i Bractwo Babilonskie, z Rotchsildem i Rockefellerem na czele.

Portret użytkownika zibi1973

 Świat wisi na

 Świat wisi na włosku,przyszedł czas ten który był miliony lat temu gdyby ktoś miał jakieś alle można sobie zobaczyć na losach ziemi po lewej stronie statystyke wszystko co się wyprawia od 3 lat i do tego narasta weżmy na przykład wulkany na początku z 2,lub 3 w miesiącu teraz z 8 a nawet 10,trzęsienia ziemi  to samo,nikogo to nie interesowało bo pieniądze tylko, wkrótce wyginiemy jak dinozaury,żeby nie było że się tym nie interesowałem to powiem że zaczeło się od wulkanu na islandii 2010 w kwietniu 17 stego przed pogrzebem Prezydenta Kaczyńskiego,Obama nie przyleciał przez wulkan albo wolał grać w golfa i od tamtego czasu tak ziemie atakują wulkany trzęsienie ziemi,osunięcia,lawiny błotne,powodzie,huragany,tajfuny,anomalie na całym świecie i patrzeć do czego nas zaprowadzą,dziwie się tylko czemu media tak siedzą cicho jednym uchem wpuszczają a drugim wypuszczają powinien być alarm kod czerwony dla całego świata,a nie czekać jak się coś stanie jak w indiach 6500 ofiar powodzi, rządy państw są odpowiedzialne za dopuszczenie do tylu ofiar

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem