Wielka Brytania rozpoczęła budowę bazy wojskowej w Bahrajnie

Kategorie: 

Wielka Brytania po raz pierwszy od 1971 roku rozpoczęła budowę bazy morskiej na Bliskim Wschodzie. W uroczystościach rozpoczęcia inwestycji wziął udział brytyjski minister spraw zagranicznych Philip Hammond i minister spraw zagranicznych Bahrajnu szejk Khalid, informuje BBC.

 

 

Będzie to pierwsza stała baza wojskowa Wielkiej Brytanii na Bliskim Wschodzie po wycofaniu się Wielkiej Brytanii z regionu w 1971 roku. Baza jest zaprojektowana tak, aby pomóc wzmocnić stabilność Floty Królewskiej w Zatoce Perskiej.

 

Bahrajn przeznaczył 23 miliony dolarów na budowę bazy, podczas gdy Wielka Brytania poniesie koszty operacyjne. Kraj jest ostro krytykowany ze względu na sytuację praw człowieka ale, zgodnie ze słowami Hammonda, Wielkiej Brytanii pomaga krajom Zatoki Perskiej wprowadzać „dobre” zmiany.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika abc

"Baza jest zaprojektowana

"Baza jest zaprojektowana tak, aby pomóc wzmocnić stabilność Floty Królewskiej w Zatoce Perskiej." - ciekawe co by się działo gdyby jakieś państwo zechciało "wzmocnić stabilność swoich wojsk wokół wysp brytyjskich".
Nic się nie zmieniło  na świecie od tysięcy lat. Wmówiono tylko ludziom, że skoro mają zegarki elektroniczne i kiełbasęz Exxx w Lidlu - to przecież  nie mogą być niewolnikami. Bat, topór  i szubienica zostały zamienione na masowe pranie mózgu, ale nadal czekają w pogotowiu.
Jedni ludzie kochają być  niewolnikami, a pozostali kochają zniewalać innych: nawet jakby dżizas, ufo, plejadanie i zeus wspólnie uwolnili wszystkich ludzi od królów,bankierów i innych szumowin, to za 10 lat wszystko wróciłoby do normy, bo wyłoniłiyby się inne szumowiny które zaczęłyby siłą i podstępem przejmować włądzę nad pozostałą częścią ludzi,bo ci nie mieliby oni ochoty wziąć odpowiedzialności za swoje decyzje, tylko czekaliby aż ktoś powie im co mają robić i do których bogów się modlić....wstyd na cały kosmos.
 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem