Wiele ofiar burzy śnieżnej w Stanach Zjednoczonych

Kategorie: 

Mieszkańcy Ameryki Północnej zapamiętają tę zimę na długo. Niestety atak śnieżyc i mrozu kosztował życie dwudziestu pięciu mieszkańców USA i nie jest to jeszcze ostateczny bilans.

 

Dla Amerykanów z pewnością będzie to jedna z najbardziej mroźnych zim w ciągu ostatnich dekad. Ofiary to w większości uczestnicy zdarzeń drogowych wynikających z trudnych warunków, ale też ludzie nieostrożnie odśnieżający swoją okolicę.

 

Kolejna burza śnieżna w tym roku trwa nieprzerwanie od kilku dni i spowodowała zasypanie północnego wschodu grubą warstwą białego puchu. Przy padającym śniegu służby drogowe nie są w stanie utrzymać szos w odpowiednim standardzie.

 

Meteorolodzy nie pozostawiają złudzeń, mieszkańcy USA muszą się przygotować na kolejne dawki śnieżnej aury. Trzeb być zatem przygotowanym na przerwy w dostawach energii. W pewnym momencie prądu nie miało tam już prawie milion odbiorców.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika stanlej

Wszystko "fajnie" ale jak to

Wszystko "fajnie" ale jak to sie ma do tego statystycznie?? W POlsce żyje około 36mln ludzi a w USA ponad 250mln ,wiec ilu umiera z wyziebienia statystycznie na jednego mieszkanca?? POlska jest chyba na samym szczycie i politycy jak również dziennikarze nie robią z tego tragedi twierdząć że CI bezdomni w Polsce to staży ludzi a na dodatek wmawia się spoleczenstwu że są to alkoholicy he he Ciekawe czy w USA to też alkoholicy???

Portret użytkownika Kostek

Jestem w szoku ! :P A tak na

Jestem w szoku ! Język
A tak na poważnie, niestety kolejny strzał w stopę zwolenników chemtrails. Pokazują zdjęcia czegoś o czym nie mają pojęcia i tworzą do tego swoją historyjkę.
To są beczki balastowe które są wypełnione wodą i symulują pasażerów podczas testowania różnych konfiguracji rozłożenia sił ciężkości podczas lotu.
To standardowa procedura podczas budowy każdego samolotu.
 
To się wam powinno spodobać....
https://www.youtube.com/watch?v=IxMSoxzYhG8

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ