We wschodniej Ukrainie powstają zespoły wolontariuszy do ochrony obecnego rządu

Kategorie: 

Prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz zgodził się na ustępstwa. Obiecał odbudować rząd i przemyśleć niedawne wprowadzenie prawa zaostrzającego kary za organizowanie masowych protestów. Jednak liderzy opozycji nadal wzywają ludzi w kraju do tworzenia oddziałów samoobrony i przejęcia władzy w swoje ręce. Na wschodzie Ukraińcy są odporni na te apele, donosi korespondentka RT Pola Slier.

 

Na wschodzie Ukrainy, większość ludzi wspiera prezydenta. Wielu sprzeciwia się przemocy i rewolucji. Na wiecu poparcia rządu było wielu demonstrantów. Wiele osób nie chce zmiany reżimu. Zachodnie media opisują sytuację, jak gdyby wszyscy Ukraińcy stanęli przeciwko rządowi, ale to nie jest prawda. Mieszkańcy co najmniej połowy kraju, głównie na wschodzi, wspierają prezydenta. Tworzone są paramilitarne zespoły wolontariuszy, którzy są gotowi do obrony rządu w przypadku eskalacji przemocy.

 

Niektórzy mieszkańcy wschodniej Ukrainy uważają, że Janukowycz pokazał nadmiernie „miękkie serce". Według nich, powinien natychmiast wprowadzić rozwiązania siłowe i wprowadzić stan wyjątkowy. Co ciekawe, ludzie ci twierdzą też, że wspierają swojego prezydenta, a nie istniejący system. Chcą zakończenia wezwań do zamachu stanu. Wielu mówi, że chce żyć w kraju europejskim - to znaczy żyć w sposób cywilizowany.

 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika koszerr umysłów

Jeszcze trochę o bandach UPA

Jeszcze trochę o bandach UPA oraz OUN. To jest drastyczne i proszę NIE otwierać tego linka jeśli nie jesteście dojrzałymi ludźmi:

http://www.kresykedzierzynkozle.home.pl/page58.php

Teraz potomkowie tych chorych zwierząt chcą do UE. Czy mieliście pojęcie co robili ich dziadkowie z polską ludnością, a zwłaszcza malutkimi dziećmi?

Syjonistyczny "holokaust" to przy tych potwornych zbrodniach bułka z masłem.

Oczywiście nazwali się "nacjonalistami" choć nie mają z nacjonalizmem nic wspólnego. Nikt kto morduje nie ma prawa tak siebie nazywać.

Portret użytkownika koszerr umysłów

Znalezione w necie: Za

Znalezione w necie:

Za rozpad rodziny odpowiadają SĄDY RODZINNE, które od lat 60-tych DEMORALIZUJĄ kobiety przez stronnicze traktowanie mężczyzn w sprawach rozwodowych. Kobiety to wiedzą, że jakie by nie były, to dostaną i dzieci i alimenty w postaci kasy. Taka perspektywa niestety MOTYWUJE wiele kobiet do rozwodu. W ten sposób kobiety stały się WŁAŚCICIELKAMI DZIECI w rodzinach, a tym samym głowami rodzin - w Polsce bez parytetów we władzach państwowych powstał faktyczny MATRIARCHAT. Doprowadziło to do sytuacji, że za wychowanie kolejnego pokolenia odpowiadają matki. One także odpowiadają za brak wychowania ojcowską ręką zarówno dzieci żyjących w małżeństwach, jak i poza nimi. Wszystkie dzieci powinny być wychowywane zarówno przez matki, jak i ojców. Mężczyźni natomiast boją się angażować w małżeństwa czy też wychowanie, bo wiedzą, że przy byle okazji stracą i żonę i dzieci (2/3 pozwów o rozwód składają kobiety). RZĄD POWINIEN ZMIENIĆ USTAWY, aby zmieniło się orzecznictwo - sytuacja początkowa stron przed sądem powinna być taka, że sąd zasądza dzieci do przebywania na pewien okres w domu matki i ten sam okres w domu ojca - bez alimentów. Aby zwiększyć/zmniejszyć ilość czasu dla danego rodzica należałoby przed sądem UDOWODNIĆ taką konieczność. Dodatkowo małżonek, który do tej pory więcej zarabiał/pracował, powinien dla równowagi początkowo zabierać dzieci do siebie na dłuższe okresy, aby pozwolić drugiemu rodzicowi rozwinąć się zawodowo. Tylko taki system zatrzyma postępującą falę rozwodów oraz demoralizacji społeczeństwa, ponieważ rozwody przestaną być opłacalne dla kobiet i WYMUSZĄ WYDOROŚLENIE dla mężczyzn. Zmiana orzecznictwa sądów rodzinnych jest kluczowa w kwestii odbudowania moralności naszych rodzin.

Racja? Racja!

Portret użytkownika Nabuchodonozor

to na co czekasz? wyp... do

to na co czekasz? wyp... do tych sprzedawczyków za kilka wróbli. Myślisz o ukrainie sprzed kompa, jaki wspaniały kraj, a prawda jest taka że oni marzą o Polsce, nie masz pojecia jaka tam panuje bieda, nieposzanowanie ludzi itd..
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem