We Francji znaleziono 85 urn zawierających szczątki ofiar Holokaustu

Kategorie: 

Okropnego odkrycia, przypominającego straszne fakty z czasów nazistowskich, dokonano we Francji w lodówkach Muzeum Instytutu Medycyny Sądowej w Strasburgu. Naukowcy odkryli 85 urn zawierających szczątki Żydów spalonych w krematorium obozu koncentracyjnego Natzweiler - Shtrutgof, podaje 7kanal.co.il.

 

Zdaniem dyrektora Instytutu prof. Jean - Sebastien Raoul, naczynia zawierają fragmenty skóry i prochy ofiar. Są częścią prywatnej kolekcji dr Hirta, Hauptsturmführera SS i szefa instytutu anatomicznego w Strasburgu.


Dr Hirt osobiście nadzorował badania medyczne. Naziści pracowali nad naukowym uzasadnieniem nazistowskich teorii rasowych i stworzyli ogromną kolekcję antropologiczną szkieletów, czaszek i poszczególnych fragmentów ciał więźniów obozów koncentracyjnych.


Badania podstawowe Hirt prowadził w obozie koncentracyjnym Natzweiler - Shtrutgof, położonym 50 km od Strasburga. W ciągu trzech lat od obozu 1941/45 przetrzymywano tam i torturowano ponad 50 tys. Żydów, z czego około połowa zginęła. Natzweiler - Shtrutgof został uznany za jeden z najbardziej brutalnych obozów koncentracyjnych.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika japycz

Ok znalezli 85 urn i juz

Ok znalezli 85 urn i juz wiedza ze prochy naleza do zagazowanych zydow. Tylko pytanie skad bo jesli nazisci nienawidzili zydow i rzeczywiscie robili na nich eksperymenty to po jaka chorobe mieliby trzymac ich prochy?

Czy tylko dla mnie ta historia kupy sie nie trzyma?

Portret użytkownika Cezar

Wielki oboz zaglady to IZRAEL

Wielki oboz zaglady to IZRAEL i ich przydupasy USA lub odwrotnie.
Co do Karola Wojtyly to zydowscy historycy udowodnili ze K.Wojtyla mial pochodzenie zydoskie dziedziczone po matce,a media glownego scieku milcza.
Zreszta katolicyzm to nowozytna wercja judaizmu.

Portret użytkownika Ogo Pogo

Okropnego odkrycia dokonano

Okropnego odkrycia dokonano na Powązkach przypomijącego współczesnym nieodległe czasy kiedy to Żydzi z bolszewii podstawieni jako polakopodobni,że wymienię ,Berman,Światło-Fleiszfarb,Szechter,Bauman,Stolzman,Romkowski,Brystygierowa,.....i inni mordowali polskich patriotów,polskie elity.Odnaleziono powrzucane do dołów, zasypane szczątki naszych żolnierzy,Polaków,patriotów walczących o niepodległą Polskę.W swoim obłędzie ,aberracyjnym mistycyżmie oprawcy byli chowani nad ciałami swych ofiar.Obraz barbarii chazarsko-żydowskiej ujawnił się w pełnej odsłonie na Powązkach.To okrucieństwo i barbarzyństwo nie wynikało z korzeni chrześcijańskich lecz judaizmu.Judaizmu talmudycznego ,nie mającego nic wspólnego z żydowską religią.Na twierdzenie ,że Jezus był Żydem możemy śmiało odpowiedzieć:Jesus był bogiem ,który objawił się wśród najbardziej wypranego(nie mylić :wybranego) z odruchów człowieczeństa plemienia, celem uczłowieczenia go,wskazania drogi rozwoju,pojednania go z sąsiadami.Niestety obłęd ,neandertalskość tego plemienia jest nie do okiełznania.To osobnicy zepsuci .Niszczący wszystko,cywilizację,deprawujący....Twierdzenie jakoby byli starszymi braćmi w wierze jest bzdyurą.Raczej  starszymi przestępcami w gangsterce,lichwie,oszustwie ,kłamstwie.Judaizm podobnie jak przez żydostwo zmajstrowany islamizm jest nie dopełnieniem historii religii a w swej genezie atakiem na chrześcijaństwo ,które obnażyło Sodomizm żydostwa.

Portret użytkownika Cezar

No wlasnie gdzie w jakims

No wlasnie gdzie w jakims kraju islamskim przyjmie sie komuna czy faszyzm,mulzumanie nie sa tacy glupi jak sie nam wydaje by dac sie oglupic ideologiami systemowymi takimi jak komunizm czy faszyzm.
A te wszystkie alkaidy czy isile to wymysl zydowski i ich przydupasow z USA,wymyslaja fikcyjne zagrozenia zeby lemingi baby sie a oni strachem sie zywia.
Przeciesz zydzi wymyslili te ideologie komuno-faszystowskie zeby sie helpic i mordowac swoich w najwiekszym stopniu.
ŻYD - to takie stworzenie ktore jest cwane i przebiegle ale na tyle tempe ze wpedza sie w kozi rog,potrafi sie samoinicetwic w samozagladzie jakie wymyslil pod postacia holokaustu.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

W tym masz całkowitą rację.

W tym masz całkowitą rację. Tylko dlatego wewnątrz państw katolickich możliwa była komunistyczna albo masońska dywersja bo katolicy byli tolerancyjni dla wyżej wymienionych. W krajach muzułmańskich każdy kto "zbluźnił" przeciwko islamowi z miejsca tracił górną część ciała. Dlatego w państwach islamskich nigdy żydostwo nie stworzy laickiego ustroju masońskiego i jedynym sposobem na zniszczenie islamu będzie III wojna światowa - wojna pomiędzy koalicją międzynarodowego żydostwa a całym światem islamskim.

 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem