We Francji spłonął dom Jean - Marie Le Pena

Kategorie: 

W domu założyciela prawicowej partii nacjonalistycznej Front Narodowy, Jeana-Marie Le Pena, na przedmieściach Paryża, wybuchł pożar. 86-letni polityk przebywał w nim w tym czasie wraz z żoną, donosi BBC.

 

Media francuskie donoszą, iż Le Pen doznał niewielkich obrażeń, potykając się podczas próby ucieczki z płonącego obiektu. Żona polityka nie ucierpiała. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie przyczyn zdarzenia.

 

Budynek jest całkowicie zniszczony. Według wstępnych danych, przyczyną pożaru mogła być wadliwa konstrukcja komina. Jean - Marie Le Pen był lider prawicowego Frontu Narodowego od jego powstania do 2011 roku. Obecnie stronnictwem kieruje jego córka Marine Le Pen.

 

Jean -Marie Le Pen jest znienawidzony w środowiskach imigranckich oraz lewicowych. Niedawno wielkie poruszenie wywołała jego opinia, że Europa powinna dogadać się z Rosją, gdyż jego zdaniem "potrzebujemy zjednoczonej Europy z Paryża do Władywostoku, albo staniemy się kolonią USA".

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika 777

Le Pen to skrajny prawicowiec

Le Pen to skrajny prawicowiec chcący prawdziwej Francji, bez lewaków i ich ideologii, u nas też by się przydał taki Le Pen w polskiej werji bo banda lewackich rewolucjonistów od zboczeństwa chce nas zniszczyć !
"Jeden z najbliższych współpracowników premier Ewy Kopacz, Sławomir Nitras, zapowiedział w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” obyczajową rewolucję." wiadomosć z 2015-01-28
Ależ oni zapowiadają ję te rewolucje już wiele lat i dziesięcioleci ! To są przecież założenia masonerii ! Jaka to ma być nowość skoro ci rewolucjoniści lewaccy kontynuują hitlerowsko diabelskie poglądy szatańskie ? Chcą z ludzi zrobić króliki doświadczalne by stworzyć monstra bez uczuć i bez moralności, a zwłaszcza bez Boga. Musimy się modlitwą bronić przed satanistami ! Proszę zobaczyć że oni nie robią rewolucji w gospodarce aby przestano kraść i rozkradać Polskę, oni muszą robić rewolucję w seksualizmach i obyczajach , tam gdzie jest zło czyli w złodziejstwie Polski to nic nie robią ale diabelstwo chcą wprowadzać, żeby tak kopalnie i stocznie uratowali ale nie, oni muszą robić za satanistów !

Portret użytkownika Medium

Le Pen zbyt delikatnie

Le Pen zbyt delikatnie powiedział, powinien był użyć czasu teraźniejszego a nie przyszłego. 
A że miał rację, niech potwierdzi podpalenie jego domu przez wściekłe demony (i ludzi pod ich wpływem), które po świecie ganiają.
Jednego nawet udało mi się uwiecznić, aparat zobaczył, oko nie:
DSC01358_cr.jpg

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem