Watykańska konferencja na temat obcych form życia w kosmosie

Kategorie: 

Watykan dołącza się do NASA i różnych organizacji rządowych wspominających ostatnio o możliwości konfrontacji lub spotkania z przedstawicielami obcej cywilizacji. W Stolicy Apostolskiej ma być zorganizowana specjalna konferencja naukowa poświęcona kwestii możliwości istnienia obcych pozaziemskich cywilizacji.

 

Watykan zdaje się przygotowywać ludzkość na coś dużego, co może niedługo nastąpić. Dosłownie kilka dni temu ukazał się raport naukowców NASA na temat możliwości interwencji obcej rasy, jeśli człowiek nadal będzie niszczył ziemię w takim tempie. Raport ten był klasyczną analizą ryzyka ... czytaj resztę wiadomości na portalu innemedium.pl

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika luki

Witam a ja mam taką hipoteze

Witam a ja mam taką hipoteze skoro my ludzie tak traktujemy zwierzęta testujemy na nich leki twierdząc że robimy to dla dobra ludzkosci.A po drugiej stronie naszej planety mordujemy sami siebie to jaką cywilizacją my jestesmy.Twierdze że oni istnieją i robią to od lat ponieważ jest za d€żo dowodów.Ludzie w większość są dziwni i działają destrukcyjnie wyobrażacie sobie niektórych reakcje fanatycy religijni mówili by że to szatan inni by się do nich modlili itd.Jestesmy pewnie dla nich jak zwierzęta tak myśle może nasza planeta słóży im za labolatorium?

Portret użytkownika luk

Przepraszam za swój powyższy

Przepraszam za swój powyższy post, napisałem tak dlatego, że rzadny z moich kilku postów się nie pojawił przez wiele godzin, a posty innych były prawie na bieżąco dodawane. Także jeszcze raz przepraszam teraz już będę wiedział że poprostu trzeba nieraz poczekać dłużej, gdy dodaje się kilka postów.

Portret użytkownika Wiesiu

Na Ziemi byo już tyle

Na Ziemi byo już tyle cywilizacji, a nawet większych od obecnej. W naszym Ukladzie Słonecznym jest jeszcze jedna forma inteligentnego życia. Istnieje ona fizycznie na jednym z księżyców Jowisza. Nic poza nimi, przy naszym Słońcu już nie ma.  A poza tym przy każdej gwieździe są cywilizacje, bo właśnie po to sa gwiazdy by dawać życie. Tak to Wyższe Istoty zaprojektowały. Podobnie jest z naszą gwiazdą - Słońcem.

Portret użytkownika luk

A ja mam taką teorią.  Życie

A ja mam taką teorią.  Życie w kosmosie na pewno jest powszechne. Teraz trzeba zdać sobie sprawę po co miałby być nawiązany kontakt ? To że obcy Nas odwiedzili jestem tego pewnie, nie raz pewnie pomogli Nam w historii. Choć wydjaje mi się że to raczej jest sprawa bardziej ziemska i Naszych chrononautów. Podróże w czsasie są na pewno możliwe. Wszystko co było to było, wszystko się dzieje tak naprawdę tylko teraz, to co bylo także się już wydażyło, to tak jakby zapisane już były wszystkie opcje i możliwości jak w grze (w zależności czy pójdzie się w lewo lub w prawo) tak samo wszytsko się już wydażyło, teraz tylko do Nas należy co wybieżemy. Może to być szczęsliwe życie w kolorowym świecie, może to być spotkanie całkwoiecie duchowe z obcymi lub wroga inwazja ich, czy nuklearny holokaust - jak kto woli co jemu pasuje rzeczywistośc sie dostosuje do naszej wolnej woli. Ja jeste zdania, że obcy wyglądaja identycznie jak my i pochodzą z innych planet identycznych jak ziemia (jedne wieksze drugie mniejsze -różne rozkłady kontynetów) i nieraz popchneli Nas w ewolucji. Wystarczy spojżeć na ostatnie 100 lat jaki dokonał się skok ( zapytajcie dziadków co by było jak w 1930 roku pjawili się na ulicach lansiki z komórkami w adidaskach i wyczesnacyh bryczkach ala szybcy i wsicekli) To jedno choć jest tez inna opcja, kosmici siedzą u siebie, bo po co maja gadać z mrówkami i w jakim języku. Wszysko to sprawa podróży w czasie, ci bogowie z rysunków i mitów sumerów, egipcjan itp. to poprostu chrononauci którzy zmieniali rzeczywistość, tak samo jak i pomogili Nam w 20 wieku choćby. I teraz rodzi sie kolejne pytanie, dlaczego dopuscili do I i II wojny św i do włądzy prawdziwych świrów, jak i wszelkaich ataków terorystycznych itp. Może to przez wolną wolę każdego życia, może tacy hrononauci moga tylko pomagac a nie mogą ingerować w wolną wolę danej osoby. Opcji jest wiele świat jest wspaniały Smile Live os for living  

Portret użytkownika reconnect

Ciekawa teoria ale spojrz na

Ciekawa teoria ale spojrz na to inaczej: Nie twierdze ze nas nie odwiedzili, ale ludzie wtedy byli zbyt primytywni. Ale niewiem po co by mieli nam pomagac?! Przylecieli wzieli co im bylo potrzebne moze szukali jakis zasobow lub czegos innego obczaili i odlecieli. A prymitywne ludy widzialy w nich Bogów. I nikt nie popchnał nas w ewolucji sami sie popchnelismy gdy nastala era przemyslowa w XIX w czego skutkiem byla I i II wojna co dala nam skok technologiczny. Ale pozytwnie myslisz i nie graj tyle na x boxie hehe pozdrawiam.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem