Watykan zaprzecza informacjom o problemach zdrowotnych Papieża Franciszka

Kategorie: 

Franciszek jest aktywny, a informacje na temat jego choroby są bezzasadne. Oświadczenie takie w środę odczytał ksiądz Federico Lombardi, szef służby prasowej Stolicy Apostolskiej, podaje Il Fatto quotidiano.

 

W artykule wyjaśniają, że wiele miesięcy temu papież odwiedził specjalistyczną klinikę w Pizie (papieski helikopter był widziany w okolicy), gdzie pracuje Takanori Fakushima, japoński ekspert w dziedzinie guzów mózgu oraz tętniaków.

„Papież, jak zawsze, jest bardzo aktywny i informacje o chorobie są bezpodstawne, nieodpowiedzialne i niepotwierdzone" - powiedział Lombardi.

Zdaniem lekarzy, w jednej z półkul mózgu Franciszka zidentyfikowano niewielkie „zaciemnienie” nowotwór, ale nie wymaga to operacji, ani zabiegu. Andrea Gangjin, redaktorka Il Fatto Quotidiano, zapewnia, że te informacje są pewne i starannie sprawdzone.


Argentyńczyk Jorge Mario Bergoglio, wybrany w 2013 roku po abdykacji poprzednika Benedykta XVI, który 17 grudnia będzie obchodzić jubileusz 79 urodzin, nie jest osobą najbardziej zdrową. Media informują, że w młodości usunięto mu część płuca.


Warto zauważyć, że sam papież, w wywiadzie udzielonym kilka miesięcy temu, zasugerował, że jego pontyfikat będzie trwał kolejne dwa lata. Wykluczył powtórzenie czynu swego poprzednika i możliwość odstąpienia od pełnienia posługi. Niektórzy komentatorzy przewidują rychły koniec jego misji na czele Kościoła katolickiego. W związku z tym pojawiają się ponure teorie o zbliżającej się śmierci Franciszka.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika tubylec

Jezus to zdrowy był i

Jezus to zdrowy był i uzdrawiać umiał a ci wszyscy co się przez całą historię zwali jego namiestnikami to stare schorowane dziady które nie umieją nic, nawet najmniejszego cudu Jezusa powtórzyć .. a więc zgodnie ze słowami Jezusa: "po owocach ich poznacie" Smile .. a jakie owoce Watykan urodził to każdy już niedługo zobaczy i posmakuje.

Portret użytkownika charis

Salomon : " „Człowiek

Salomon : " „Człowiek dzielnego ducha wytrzyma chorobę, lecz ducha strapionego kto podniesie ? "  ....
 
życzę wszystkim chorym na wszelkie choroby pełni zdrowia, nie tylko cielesnego ale również duchowego ..... codziennie ok 400 Polaków dowiaduje się że ma nowotwór złosliwy ..... rocznie jest to ok 150 tysięcy ..... gdybym kiedyś dowiedział się że mam nowotwór to bym się zalamał, mój świat by legł w gruzach bo oparty był tylko na tym co doczesne i cielesne. Gdybym dziś dowiedział się że mam nowotwór to nie zalamałbym się, mój świat by się nie zawalił, ponieważ dziś jestem silny duchowo a to ma wpływ na psychikę ponieważ ponadczasowa nadzieja w Chrystusie - który jest Alfą i Omegą - ta nadzieja nie może być powalona przez choroby, wypadki, kalectwo, bezrobocie, wojny czy cos innego 
 
.......... " Jezus jej odpowiedział: Twój brat zmartwychwstanie. 24 Marta mu powiedziała: Wiem, że zmartwychwstanie przy zmartwychwstaniu w dniu ostatecznym.
25 I powiedział do niej Jezus: Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we mnie wierzy, choćby i umarł, będzie żył." - Ewangelia Jana rozdział 11 wersety : 23-25 Uwspółcześniona Biblia Gdańska

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika achiles

Wystarczą same pogłoski o

Wystarczą same pogłoski o jakiś zdrowotnych problemach GŁOWY WATYKANU. Czy są prawdziwe, czy też nie, to ZIARNO zostało zasiane, wiec jeśli dnia któregoś się NIE OBUDZI PAPA, to już łatwiej będzie PRZEPCHNĄĆ TĄ WIADOMOŚĆ MASOM. W kręgach MAFIJNYCH, jest to określane, jako robienie DOBREGO GRUNTU, do odwalenia czyjejś głowy, tak by odbyło się to PO CICHU. 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem