W Wielkiej Brytanii zakazano reklamy Izraela

Kategorie: 

Ministerstwo Turystyki Izraela stworzyło reklamę dla jednego z wydawnictw turystycznych z hasłem –„W Izraelu… tam jest wszystko!”. Napis widnieje na tle panoramy Starego Miasta.

 

Hasło to nie podoba się władzom brytyjskim, regulującym działania reklamowe i ostatecznie zakazano kampanii. Urzędnicy nie byli pewni, czy Stare Miasto w Jerozolimie należy do Izraela, a slogan reklamowy uznano za zbyt prowokacyjny.

W wyjaśnieniu pracownicy brytyjskiego organu regulacyjnego użyli argumentu, że „reklama może wzbudzać błędne przekonanie wśród odbiorców, kiedy na świecie trwa dyskusja na temat własności i przynależności tych obszarów. Z reklamy możemy wyczytać, że Stare Miasto w Jerozolimie należy do Izraela, ponieważ może dojechać do niego tylko z terytorium tego państwa”.

Strona izraelska zaprzecza istnieniu podtekstów politycznych w reklamie.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika nalepka

Wydawać by się mogło że takie

Wydawać by się mogło że takie rozmowy są burzliwe i głośne i na cały świat echem wieść powinna się nieść. A co my tu mamy? Cieszę jak makiem zasiał. Więc gdzie to karcie kotów?  żydki z izraela to nie Żydzi z czasów Jezusa. Ale jedno ich łączy zło! Zło wynikające z ich schizoferenicznej megalomanji, wielkoego ego.  To zgubiło ich kiedyś i zgubi w teraźniejszych czasach. https://vimeo.com/118394676

Portret użytkownika achiles

A tymczasem dzisiaj Sąd

A tymczasem dzisiaj Sąd Najwyższy, czyli już ostatnia możliwa instancja w NASZYM KRAJU odrzucił skargę jednego z NASZYCH RODAKÓW, na urzywanie w NIMIECKIM SZMATŁAWCU określenia POLSKIE OBOZY ZAGŁADY, motywujac tym swój wyrok, że dla autorki tego artykułu, chodziło tylko o połozenie tego obozu i nie ma ona powodu tego prostować. Jednocześnie również ten Sąd NAJWYŻSZY uniewinnił niejakiego NARGALA SZATANA, z zarzutu OBRAZY UCZUĆ KATOLIKÓW w postaci tego, ze ten na jednym ze swoich SZATAŃSKICH koncertów porwoł i publicznie zbluzkał BIBLIĘ, która to jest oznaką ŚWIĘTOŚCI, dla KATOLIKÓW. Czy to wszystko nie składa się i dla was w jedną całość, abstrachując, kto z was jaką wyznaje lub nie wiarę? 

Portret użytkownika Tomas

Dlatego to w Bibli jest

Dlatego to w Bibli jest napisane ze "spacerowali" do ziemi obiecanej 40 lat po pustyni prowadzeni przez Mojzesza zeby sie czegos nauczyc. A tu nic, twarde glowy i serca i tak pozostalo do dzis. Mszcza sie teraz na innych rasach , zazdroszczac im pochodzenia.
A najlepsze ze udalo im sie wyprac wiekszosci populacji ziemskiej mozgi ze to Oni sa ta wybrana przez Boga rasa.
Zobaczcie sami, tam gdzie biala rasa zydow tam ciagle wojny.
Zeby tak wkoncu ktos mial odwage powiedziec skad Zydzi tak naprawde pochodza, jaki byl poczatek ich panowania na Ziemi.
Pozdr

Portret użytkownika Zenek :)

"Zeby tak wkoncu ktos mial

"Zeby tak wkoncu ktos mial odwage powiedziec skad Zydzi tak naprawde pochodza"

GALAKTYKA WIELORYBA - z niej pochodzą Reptoidy, jej symbolem jaki rysowano na mapach jest (wiki):

"Przyjmowała kształt ryby, smoka lub węża morskiego, a także wielkiego wieloryba – jak w klasycznej interpretacji. Na mapach nieba zwykle rysowany był podobnym do morskiego smoka, z łuskami i ogonem węża. "

Wizerunek tego gwiazdozbioru robi jako symbol żydochrześcijaństwa - RYBA, nazistowskiej podróby prawdziwego.

Portret użytkownika MARGO

"...W wyjaśnieniu pracownicy

"...W wyjaśnieniu pracownicy brytyjskiego organu regulacyjnego użyli argumentu, że „reklama może wzbudzać błędne przekonanie wśród odbiorców, kiedy na świecie trwa dyskusja na temat własności i przynależności tych obszarów..."
____________________________________________
A to ci ciekawostka...  
Chciałabym usłyszeć słów parę...  z tej rzekomo toczącej się dyskusji...
Poza tym,  chciałabym też dowiedzieć się pomiędzy kim toczy się ta rzekoma dyskusja ? 
Pomijając jednak prawdziwość tej powyższej informacji, warto zwrócić uwagę na słowa dr Jerzego Jaśkowskiego, który m.in. pisze:
"...Według oficjalnej wersji podręcznikowej, państwo nazwane Izraelem powstało po tzw. Deklaracji Balfourta (02.11.1917 r.), czyli wymianie prywatnych listów pomiędzy panem Rothschildem (przywódcą społeczności żydowskiej w Wielkiej Brytanii) i Balfourtem.
Celem było przestawienie się prasy amerykańskiej z agitacji niemieckiej na anty i doprowadzenie do wymuszonego przyłączenia się USA do wojny przeciwko Niemcom. Co się udało...
Badania genetyczne wykazały ponad wszelką wątpliwość, że ludność zamieszkała w Izraelu w blisko 80% należy do plemienia Chazarów. Chazarzy, to plemię mongolskie, a nie semickie. No i mamy problem.
Okazuje się, że ci najwięksi krzykacze o antysemityzmie, są Mongołami. Widać tutaj również siłę propagandy. Tak długo wmawiano tym ludziom, że są żydami, że sami w to uwierzyli.
Cały podział na tzw. żydów aszkenazyjskich, czy sefardyjskich, powstał dopiero w XVIII-XIX wieku. Był tworzony przez powstające konsorcjum Rothschilda.
Historia bowiem, szczególnie w Polsce, od 300 lat była preparowana przez obcych. Przecież to państwowe szkoły wyższe, opłacane przez Moskwę, Berlin, czy Wiedeń, tworzyły odpowiednie księgi i tresowały odpowiednich przyszłych pracowników urzędów państwowych.
Tresura była doskonała.
Jeszcze w 1918 roku Polacy z pochodzenia na Podolu czy Wołyniu, witali polskie oddziały dwuznacznym pytaniem: „Po co tu przyszliście”?
A wszystko zaczęło się koło IV wieku, kiedy to na tereny, zwane później Dzikimi Polami, przywędrowało mongolskie plemię Chazarów..."
http://wolnemedia.net/historia/gdzie-sa-zydzi/
 
Po Zdrówka

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem