W Wielkiej Brytanii skazano babcię za przytulanie wnuczki

Kategorie: 

W Wielkiej Brytanii 72-letnia Kathleen Danby została skazana na trzy miesiące więzienia za przytulenie 19 – letniej wnuczki wbrew nakazom służby społecznej.

 

Starszą panią aresztowano wieczorem w Filharmonii w Liverpoolu, gdy ta oglądała pokaz komika Kena Dodda, podaje FAP.

„Podczas koncertu, Kathleen Danby została poproszona, aby przejść do holu, mówiąc, że jacyś ludzie chcą z nią rozmawiać” - powiedział 37 - letni syn aresztowanej. „Kiedy wyszła, czekało na nią dwóch policjantów, którzy odczytali jej prawa ".

Policja zatrzymała kobietę na wniosek pracowników służb socjalnych na podstawie zdjęć zrobionych w kwietniu minionego roku. Widać na nich, jak babcia przytula wnuczkę.


W 2007 roku, kiedy dziewczynka miała 11 lat, była pod obserwacją pracowników socjalnych. Chodziła wówczas do szkoły z internatem. Przez rok nie mieszkała z babcią, a jej ojca oskarżono o molestowanie dzieci. Podczas jednego ze spacerów, dziewczyna wpadła w furię i wybiegła na ruchliwą autostradę.


Ojcu, który przebywał w więzieniu, nie wolno było komunikować się z córką. Mimo zakazu, spotykał się z nią jednak na przepustkach, za co został ponownie skazany.


Dziewczynka 170 razy uciekła z internatu, bo dziecko chciało mieć kontakt z babcią, a tego jej zabroniono. Starsza pani mogła widywać wnuczkę tylko raz w miesiącu pod czujnym okiem pracowników socjalnych.


Zakaz zniesiono, gdy dziewczynka osiągnęła pełnoletniość. Okazało się jednak, że relacje babci z wnuczką nadal są pod silnym nadzorem pracowników służb socjalnych. Sfotografowano, jak kobiety się przytulają. W tej sytuacji sędzia stwierdził naruszenie prawa i na tej podstawie wydał nakaz aresztowania i skazał Kathleen Danby na trzy miesiące więzienia.

 


 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Rocky

ciekawostka-po co istnieje

ciekawostka-po co istnieje instytucja slubu cywilnego? a w kraju takim jak UK, badz USA istnieje tzw. "licencja malzenska" marriage licence hm? zanim odpiszecie ze to i owo, jakie to benefity slub legalny ma-mam mala wiadomosc. 
W momencie zawierania uni pomiedzy kobieta i mezczyzna ( a w coniektorych dziwnych krajach 2 faciow, badz 2 babki) osoby wchodzace w ten zwiazek podpisujac papier w urzedzie stanu cywilnego co robia??? No wlasnie, zapraszaja wasz ukochany, demokratyczny rzad, korporacyjna bande do tejze wlasnie unii. i to nie koniec, nie dosc ze zapraszacie tych ludzi do waszego zwiazku (prawnie, legalnie, choc te dwa slowa czasem sie nawzajem zupelnie wykluczaja) to jeszcze zgadzacie sie aby ten rzad/nierzad byl kim-ADMINISTRATOREM tejze unii-super nie? 
W swietle prawa, tenze wlasnie zwiazek, pomiedzy kobieta, mezczyzna i rzadem ma swoje przywileje ale i zobowiazania. skoro zaprosiliscie rzad do ze tak powiem zarzadzania waszym zwiazkiem, rzad ma prawo robic co zechce, zgodnie oczywiscie z wewnetrznymi regulacjami korporacyjnego bytu-nazywanymi ustawami. a te moge byc powolane, odwolane, zmienione, zapomniane i czego sobie jeszcze ci ludzie zazycza. 
wiec czemu sie dziwicie ze zabieraja dzieci, czemu idziecie na laske pawiana w czarnej todze zeby wam powiedzial jak i kiedy bedziecie mogli sie rozejsc, kto dostanie co i kogo, nie dziwi nikogo fakt, ze nie macie nic do powiedzenia? 
komu potrzebna licencja na malzenswto??? ktokolwiek na wlasne zyczenie wpieprza sie w taki chory uklad, sam sobie jest winny niestety. 
a kochana polska poszla na jeszcze lepszy uklad, slub konkordatowy! zeby ulatwic kochany owieczkom marsz na strzyzenie. 
polska niestety wiedzie prym w cwaniakowaniu, z kazdej strony, nawet czarne koscielne wrony maczaja paluchy w tych przewalach, a moze jest zupelnie odrwotnie-przeciez jest tyle info na temat bandytow zwanych watykanem i papiezem i tej calej ferajny. to juz inna para kaloszy.
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem