W USA zaobserwowano spadający ognisty obiekt

Kategorie: 

Nadal występują zgłoszenia obserwacji dziwnych zjawisk świetlnych przypominających meteoryty. Do zjawiska tego typu doszło w Peru gdzie do dzisiaj trwają spory, co tak naprawdę rozświetliło dzienne niebo. Do dziwnych obserwacji doszło też w USA i w Wietnamie.

 

Powyższe wideo przedstawia raport na temat zjawiska w USA. Obiekt pojawił się na wybrzeżu Florydy około 23:00 w nocy. Początkowo uważano, że mógł to być jakiś samolot, ale agencje lotnicze poinformowały, że nie było wtedy żadnych lotów w tamtym obszarze.

 

O zjawisku została wielokrotnie poinformowana policja hrabstwa Flagler. Policjanci potwierdzili, że były zgłoszenia ognistego obiektu spadającego na morzu w pobliżu wybrzeża oraz przyznali, że nie ma pomysłu na wyjaśnienie, co to było.

 

W dalszej części tego wideo znajduje się film z obserwacji podobnego zjawiska z Wietnamu. Nasilenie ilości tego typu zjawisk może wskazywać, że nasza planeta wlatuje w jakiś obszar szczątków kosmicznych, prawdopodobnie pozostałość którejś z komet.

 

Więcej informacji na portalu 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika lukas

to coś przypomina mi

to coś przypomina mi sayanskiego wojownika - dokładnie jak u Toriyamy to wygląda, ale może to być wszystko bo my po prostu nie umiemy widzieć/patrzeć jeszcze, to tak jak było z rdzennymi amerykaninami gdy przypłynął do nich Kolumb - po prostu nie widzieli ich statków,dla ich głów było to nie pojęte i wyglądało to jak by Kolumb i ekipa wyszli z ocenau. ps. to się k.... znalazł Miodek na stronie

life is for living - live your life - life is good

Portret użytkownika NEDDON

Hahahaha :) Calkiem mozliwe

Hahahaha Smile Calkiem mozliwe dev :).Ale ja widze dwie opcje ( odpowiadajac tez ponizszemu wpisie PB :Albo sa to statki kosmiczne o ktorych pisze ezoteryka ( kilka do kilkanascie tysiecy / ELENIN /... lub odlamki skalne pochodzace z jej ogona. Nie zanm sie za bardzo jak by to mialo funkcjonowac, lecz obserwujac ( jesli to wogole prawda) zmiane toru lotu ELENIN , moze byc mozliwe ze odlamki skalne sa poprzez  zmiany trajektorii lotu rozsiewane w naszym ukladzie slonecznym.Lecz jest to tylko takie gdybanie. Nie wiem czy to mozna nazwac kometa. Z obserwacji ( jesli sa prawdziwe i zadne fake) nie moze to byc kometa ! Ale moze byc jakims cialem niebieslim ktore jest sterowane przez istoty inteligentne, ktore wykorzystuja jej bardzo szybki lot w przestrzeni. Czytalem tydzien temu, ze sa plany sprowadzenia na orbite ziemska pewna asteroide. Chodzi o przechwycenie jej i sprowadzenie do nas. To jest teoretycznie mozliwe, w praktyce nie brakuje nam duzo aby to wykonac. Wiec sterowanie ELENIN poprzez istoty pozaziemskich cywilizacji wydaje mi sie bardzo mozliwe.Pozdrawiam. 

jestem NIKT

Portret użytkownika PB

Zobaczymy. Odkrywca napisał,

Zobaczymy. Odkrywca napisał, że kometa leci po starej trajektorii, ale jest pofragmentowana. Jeśli przyjmiemy, że sygnał to fake bo nie ma podstaw twierdzić inaczej z braku odniesienia do oryginalnego materiału, dziwne filmy o zmianie trajektrorii itp także... to mamy normalną sytuację, gdzie słońce przypadkowo wpłynęło na przelatujący obiekt.Statki kosmiczne, inne cywilizacje....wszystko brzmi wspaniale i kusząco, ale musi być jakieś minimalne potwierdzenie takich przypuszczeń, aby mogły stać się przekonywujące. Przekazy i ezoteryka to zbyt mało wg mojej opinii.  

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem