W Szwecji jest coraz więcej okaleczonych dziewcząt – barbarzyńskie obrzezania

Kategorie: 

Szwedzka policja miasta Norrköping prowadzi dochodzenie w sprawie obrażeń, zadanych kilkudziesięciu dziewczętom. Ich genitalia poddano obrzezaniu, pisze Norrköpings Tidningar.

 

Dziewczęta pochodzą z rodzin imigranckich. W okresie na przykład ferii wyjeżdżają do krewnych w krajach afrykańskich. Tam najprawdopodobniej poddawane są okrutnemu procederowi.

 

Lekarze z Norrköping znaleźli 60 dziewcząt w wieku od 4 do 14 lat, które zoperowano w archaiczny sposób. Większość z nich skrzywdzono w pierwszych tygodniach życia.


Zwolennicy obrzezania kobiet wierzą, że ta praktyka zapewni cnotliwość. W rzeczywistości większość niewiast skazana jest na cierpienie. Podczas miesiączek z trudem pozbywają się płynów przez zwężone otwory w narządach, a po pierwszej nocy poślubnej pannom młodym pozostają długotrwałe rany i blizny.


Obrzezania dokonują najczęściej ludzie nieprofesjonalni, którzy nie przestrzegają podstawowych zasad higieny. Operacje przez nich wykonywane mogą prowadzić do zakażenia krwi i śmierci.


 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika tajfun

Skoro człowiek rodzi się z

Skoro człowiek rodzi się z pewnymi narządami to znaczy, że są one potrzebne organizmowi ! Gdyby nie były potrzebne to człowiek rodził by się bez nich. Okaleczanie ludzi czy zwierząt to przerażające okrucieństwo. Ludzkość jest niegodna aby nazywać się cywilizacją. Wątpliwe, że kiedykolwiek nią będziemy. A tym co okaleczyli tamte kobiety należało by nie kastrować bo to zbyt łagodna forma kary, ale należało by obciąć im  to co odstaje im od skóry na kroczu. Powinni poczuć to co czują okaleczone do końca życia kobiety. Kara musi byś równomierna do ich czynu bo inazej nie będą należycie ukarani. Taka forma kary powinna wyplenić ten potworny "obyczaj".

Portret użytkownika garm

Jak widz,ę to forum jest

Jak widz,ę to forum jest pełne specjalistów od obrzezania. Ja chętnie powycinałbym wam narządy rozrodcze, aby głupota przestała się szerzyć,  bo widać po takich idiotach jak JKM, że pleni się niezmiernie szybko.

Portret użytkownika Medium

Ja bym nie próbowała

Ja bym nie próbowała ingerować w zwyczaje plemienne. Należy raczej dokładnie je zbadać, oczywiście za przyzwoleniem.
Skoro mowa o obrzezaniu, to znacznie bardziej znane jest obrzezanie mężczyzn u Żydów, którym trudno odmówić ucywilizowania. Dlaczego o tym nie widzę żadnego wpisu?
 
A czy wiecie, jak naród bronił się przed działającym także na naszych terenach prawem pierwszej nocy?
Czy prawo pierwszej nocy nie było genetycznym gwałtem na narodzie? Szczególnie w obliczu zasady telegonia do dziś przemilczanej, a odkrytej jakieś sto lat temu?

No proszę, nawet "sprawdzacz" pisowni nie zna słowa telegonia. Właśnie dodałam do swego słownika.

Portret użytkownika Dedal

azjaci mieli podobny sposób

azjaci mieli podobny sposób niewolenia kobiet, ale poprzez obwiązywanie stóp (ci , co wiedzą o co chodzi to wiedzą; reszcie nie wyjaśnie, bo za dużo by wiedzieli).
 
 
Obrzezanie kobiet powinno być równowazone prawnie obowiązkową kastracją ich ojców. Wtedy byłby spokój.
Kto popiera?

Portret użytkownika Zenek

"Zwolennicy obrzezania kobiet

"Zwolennicy obrzezania kobiet wierzą, że ta praktyka zapewni cnotliwość."
 
- jak uczą "mężowie kościoła" - "kobieta to worek na męską spermę". By rzeczona nie miała szansy na orgazm dzieki któremu zgodnie z naukami tantry jogi można się wyzwolić z tego świata celowo i z premedytacją się je okalecza by seks ZAWSZE BYŁ DLA NICH CIERPIENIEM tak miłym żydowskiemu yahwe i jego zwyrodnialcom w myckach. Bo to jest prawdziwy cel tego "rytuału" jaki w ramach "propagandy judaistycznej" ma zapewnić  im "cnotliwość" (islam to młodszy klon judaizmu, taka pięść do walki z chrześcijanami jakim samym żydom nie wolno było już walczyć z  uwag na ich pogrom dokonany przez Zbawiciela/ Wybawiciela na tym plugawym "narodzie"; od tego momentu zawsze walczyli z chrześcijanami albo pod znienionymi nazwami albo w ramach proxy war używając do tego, na przykład w Polsce, odmużdzonych i scyrografowanych katoli).
 
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem