W Stanach Zjednoczonych popularność zyskała okrutna i śmiertelna gra Knockout

Kategorie: 

W Stanach Zjednoczonych popularność zyskała okrutna i śmiertelna gra Knockout. Istotę gry prezentuje materiał filmowy, gdzie jeden z grona czarnych nastolatków masakruje przypadkowego, białego przechodnia. Gra polega na tym, że atakujący ma znokautować ofiarę jednym ciosem, podaje Washington Post.

 

Okropna gra spowodowała już śmierć kilku ludzi w Syracuse, St. Louis i New Jersey, a jej ofiarami są przypadkowi mieszkańcy, chodzący po ulicach amerykańskich miast. Gra nazywa się Knockout i w sposób nieunikniony angażuje przechodniów. Celem gry jest powalenie na ziemię człowieka jednym ciosem.

 

Na filmach widać kilka ofiar. Jedną z nich jest 46 -letni Ralph Santiago z Hoboken w stanie New Jersey, który został znaleziony martwy ze złamanym karkiem. Jego głowa utknęła między żelaznymi balustradami ogrodzenia, podaje NJ.com. Dlaczego to robią? „Dla zabawy” - mówi jeden z nastolatków w filmie. „Zastanawiam się, czy mam wystarczająco dużo siły, aby zabić kogoś " - mówi inny.

 

Kolejna ofiara została zaatakowana w czwartek na 14th Street do Columbia Heights, donosi DCist.com. Grupa nastolatków jechała na rowerach za młodą kobietą. Potem nagle jeden z młodzieńców uderzył ją w głowę. Dziewczyna przeżyła atak. Teraz przestrzega innych mieszkańców w okolicy, aby zachowali czujność.

Co ciekawe, gra wyszła już poza granice Stanów Zjednoczonych i rozprzestrzenił się na inne kraje Zachodu. Odnotowano pierwsze przypadki niespodziewanych ataków w Londynie. Paskudna zabawa rozprzestrzenia się, jak zaraza i ma rasistowskie podteksty. Czarni leją białych, biali biją czarnych.


Knockout zaczął się, gdy student na Michigan State University został uderzony kamieniem. Nieszczęśnik wyciągnął się na ulicy, a bezczelny zamachowiec, jakby nigdy nic, zaoferował pomoc i zapytał, czy wszystko jest ok. Nieświadoma ofiara wyciągnęła rękę do „dobrego Samarytanina” i ponownie oberwała w twarz. Chuligan z uśmiechem na ustach oddalił się z miejsca zdarzenia.
 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika tosia

Slumsy, bieda, patologia,

Slumsy, bieda, patologia, odwrócenie wartości autorytetu i efekt mamy - proste. Rodzice zbyt młodzi by przekazać kolejnemu pokoleniu jakiekolwiek wartości, bo po prostu ich sami nie doświadczyli, nabyli nie posiadają. Do tego dochodzi spożywanie chemii i powstały potwory, które należałoby natychmiast odstrzelić.

Portret użytkownika jj

jedyny sposob na takich

jedyny sposob na takich zwyrodnialcow to "gra" o nazwie PAYBACK IS A BITCH. bierzemy takiego kolesia, ktory powalil z partyzanta jakas Bogu ducha winna kobiete, lub wracajacego z zakupami do domu faceta, i wsadzamy go do klatki z zawodowym zawodnikiem mma, na takim koksie ze mu zyly na oczach wylaza. zamykamy drzwi i wychodzimy na kawe, mniej wiecej za 5 minut z takiego obsranca zostaja tylko zeby rozrzucone po macie, sprzatamy scierwo i film dajemy ku przestrodze na youtube.
 
co za poje...y swiat. out

Portret użytkownika greani11

najprosciej chcialbym by taki

najprosciej chcialbym by taki mnie zaatakiwac ciekawe co by zrobil jakbym nei padl na ziemie a jeszcze do tego w zyciu nie doszlo wiec moze jeden z drugim naciac sie na takiego i dostac takie lomoty ze do konca zycia beda mu skrzydla skladac .malolaty nei wiedza ze facet ma najwieksza sile majac ponad 30 lat a jak trafio na takiego vco ma wlasnei mocna szczeke silne nogi i na dodatek potrafi walnac moze sie zdziwic.nie zycz etaiemu jazdy na wuzku inwalidzkim jak oberwie.

Zanim cokolwiek napiszesz  na temat unii najpierw dowiedz sie czegos o niej jesli nic nie wiesz lepiej nie pisz.!

Zanim cokolwiek napiszesz  na temat unii najpierw dowiedz sie czegos o niej jesli nic nie wiesz lepiej nie pisz.!

Portret użytkownika Godzilla

Pewnie nie jeden z Was

Pewnie nie jeden z Was widzial film American history x, teraz wcalę się nie dziwię że takie bojówki powstają, ja bym takiego jednego i drugiego wysłał na jakąś bezludna wyspę i tam niech sobie uprawiają sporty, pozdychali by z głodu w miesiac czasu albo pewnie  pozjadaliby się, rady by sobie nikt z nich nie dał bo sa zbyt głupi, a przed takim wypędzeniem zabrać cały dobytek na rzecz poszkodowanych rodzin a jak nie ma to tatuś z mamusią do końca życia niech pracują jak woły, płacą za synusia odszkodowanie a sami by na życie groszę mieli za to że wychowali tak swoje dziecko na bezmyslnego nieczłowieka. Gwaranctuje Wam że dwie generacje i taki syf by znikł, rodzice muszą wkońcu brać odpowiedzialność za wychowanie. Kiedyś wystarczył wstyd przed słuchaniem słów jak wychowujesz czy jak wychowałeś/aś a teraz zwyczajnie olewka także trzeba takie środki wprowadzić o których pisałem to by się zabrali za dobre wychowanie.

Portret użytkownika ciociababcia

Od bardzo dawna w TV były

Od bardzo dawna w TV były emitowane filmy, w których właśnie gry przenosiły się do realu. Traktowałam te filmy jako fikcję. Oglądałam "wszystko co dają w TV".
W 2011 r przeczytałam plan globalistów. Tam, między wieloma innymi  były wymienione gry komputerowe jako sposób na demoralizację młodzieży i doprowadzanie do chaosu. Ta jest  okrutna, ale nie pojawiła się nagle. Wszystko jest zaplanowane i dzieje się stopniowo. O złym wpływie gier na ludzi mówi się od dawna.
Pojawią się gorsze, bo nie będą to pojedycze osoby, a grupy, które gra zbuduje.

Portret użytkownika greani11

nieprawda jha na przyklad

nieprawda jha na przyklad wyladowuje sie w takich grach nie potrzebuje wychodzic i bawuc sie w takie gierki w realu  ale zauwazcie jedno ze sa to cioty chodza bandami gdyz pojedynczych takich niema sa zbyt ciency robia w gacie.czy czarni czy tuircy taka sama  mentalnosc band.a wystarczy wsledzic kazdego i przywitac za rogiem - policja sama nie da rady bo nie moze byc wszedzie dlatego prawo ze nie wolno wymierzac zaplaty za cos co czynia bandziorzy by bronic slabszych jest typowym gglupim prawem broniacym bandziorow.a tymbardziej malolatow .jest przez policje powiedziane ze wolno raz uderzyc we wlasnej obronie  wystarczy raz walnac.przysiegam ze jesli bym widzial na ulicy nigdy nei przeszedlbym obojetnie jalk wielu podobnych do mnie nie jestesmy po to by soba pomiatac a gowniarze skoro nie dostaja wyrokow to nalezy im sie tluimaczenie reczne.

Zanim cokolwiek napiszesz  na temat unii najpierw dowiedz sie czegos o niej jesli nic nie wiesz lepiej nie pisz.!

Portret użytkownika zibi

No nie wiem czy to jest

No nie wiem czy to jest amerykańska gra,w 90 roku w Berlinie widziałem jak polak z Radomia bokser zrobił zakład  a szedł ciemnoskóry gościu dość przypakowany i zrobił to samo jak na filmiku normalnie na ulicy,nie wiem  czy to gra amerykanców czarnoskórych

Portret użytkownika Saj

To jest przerażające. Nic

To jest przerażające. Nic tylko chodzić z przyczepioną cewką tesli, z izolatorami na butach, żeby jak ktoś się zbliży (ręka) za blisko to od razu dostanie należnego kopniaka. Jeżeli koniec naszej cywilizacji nie nastapi za mojego życia, to boję się co będzie przeżywać następne pokolenia. Po tym artykule i tym co się dzieje na zachodzie, dochodzę do wniosku że nie chcę mieć dzieci. Jeżeli ich dusze już istnieją, to pewnie gdziekolwiek są będą miały lepiej niż na tym spaczonym podole.

Portret użytkownika Ractaros96

Nie rozumiem tego, po prostu

Nie rozumiem tego, po prostu nie rozumiem i nie potrafię zrozumieć takiego zachowania. Poziom demoralizacji młodych ludzi musiał osiągnąć swoje apogeum, aby ci mogli bez żadnych hamulców zrobić coś takiego.
 
I jeszcze te tłumaczenia że zrobił to "dla zabawy". To jest zwyczajnie straszne i pokazuje do czego mogą być zdolni ludzie.

"Trudności materialne nigdy nie powinny być przeszkodą na drodze rozwoju człowieka" - Moje własne słowa

Portret użytkownika ArDoR

Ta "gra" dowodzi jednego, że

Ta "gra" dowodzi jednego, że ludzie to lemingi...
proponuje obejrzeć ten 2 min film na potwierdzenie tej tezy:
http://www.youtube.com/watch?v=n7UeMxbq6qo
To działa we wszystkich aspektach życia ludzi... jeśli jeden coś zrobił i przeżył, to zaraz znajdzie się tysiące naśladowców, mniejsza o powód... liczy się przecież FUN!
Ewidentny brak przyczynowo-skutkowego myślenia... na zasadzie "a jakoś to będzie..." , "później się będe martwił..."
W ten sposób rasa ludzka (poza nielicznymi wyjatkami) zalicza się do świata zwierząt i takim samym prawom podlega...
 

Portret użytkownika Zenek

Czarni zabijają białych,

Czarni zabijają białych, biali się bronią przed czarnymi, a kto w tej grze leje SPONSORA I POMYSŁODAWCE kolejnej rzezi bezbronnych ofiar czyli żydów?
 
A oni znowu stoją z boku ciesząć się z przelewanej krwii. Swoją ta "gra" to tylko kontynuacja Grand Thief Auto - tez żydowskiego sposobu na spędzanie wolnego czasu w betonowych blokowiskach. Kochajcie ich bardziej to i ta gra do Polski w ramach szerzenia sodo-gejo-judaizmu zawita. Wtedy będziecie mogli się wprost zespalać z filosemityzmem nad grobami takich przypadkowych ofiar czy kalek na wózkach inwalidzkich.  
Bo temu to służy ZASTRASZANIU GOJÓW.
 

Portret użytkownika Karol

Zauważcie kilka rzeczy -

Zauważcie kilka rzeczy - nadlatuje ISON, przebiegunowanie Słońca, wzrost ostatnimi laty rezonansu Schumanna - wszystko to powoduje wzrost tzw. wibracji (niektórzy właśnie to porównuja do rezonansu Schumanna - takiego zapisu EEG planety i jej świadomości - jak u żywej wielkiej istoty) - wkrótce ma dojść do przejścia z tzw. 3-tej gęstości do 4-tej (aczkolwiek ma się to ponoć udać tylko małemu procentowi populacji niestety). Ciało fizyczne będzie gwałtownie ewoluuować, podobnie jak świadomość. Utworzy sie tzw. grupowa świadomość społeczna - wszystkie żywe istoty które tam wejdą będą odczuwały siebie i swoje myśli oraz uczucia nawzajem - stąd np. normalnym będzie telepatia i wiele innych. Ciało nie będzie już dla ducha więzieniem, będzie domem a myśli i słowa będą sie manifestować o wiele szybciej niż teraz (juz teraz widać zmianę szybkości ich manifestacji w porównaniu do poprzednich lat, nie wspominając o dziesięcioleciach). Oczywiście wciąż nie będzie to jeszcze poziom natychmiastowej manifestacji, lecz i tak o wiele szybkiej - wejdziemy w wymiar tzw. zmienności fizyczności - zauważcie, że nawet teraz to na czym skupiacie uwagę nasycacie energią i to się dzieje bądź ma większą szansę sie wydarzyć. Stąd wzięły się wszystkie powiedzenia w stylu 'słowo stało się ciałem', 'wiara czyni cuda' itd. Teraz dlaczego większość populacji tam nie wejdzie? To nie żadna kara boża ... Bóg (przez duże Dirol to wszystko co istnieje łacznie z nami (a nie jakiś międzywymiarowy terrorysta-manipulator którzy za takiego się podaje dla własnych korzyści) więc my swymi czynami oraz słowami i myślami sami stwarzamy swoją terażniejszość, ale też modyfikujemy linie czasowe przeszłości i przyszłości. I te wzrastające wibracje teraz wydobywaja na światło dzienne to co najmocniej siedziało w czlowieku, jego prawdziwe wibracje, prawdziwe oblicze, to jaka jest jego podświadomość, czego naprawdę chce, a nie co sobie wmawia bądź udaje (parawdziwe wyższe JA ujawnia się też w snach). Dlatego ludzie wariują. Ci którzy nie rozwinęli się duchowo i społecznie lecz pozostali na poziomie zwierząt zachowuja się coraz bardziej jak one i nie potafią nad tym zapanować. Masowe kopulacje, wynaturzenia, obżarstwo, pijaństwo, takie 'zabawy' jak te pobicia itd. Oni sami siebie tym zniszczą. Strach i agresja obrócą się przeciwko tym, dla których są chlebem powszednim - kto całe życie marzył o armageddonie i fascynowała go śmierć ten jej doczeka już wkrótce (w końcu jak pisałem Bóg jest wszystkim więc kocha wszystko i daje każdemu to czego ten podświadomie najbardziej chce, w czym 'wibruje' z czym mu po drodze - to stąd te powiedzonka, o nagrodzie i karze, które większość osób źle interpretuje na swe nieszczęście niestety - kto całe życie klepie pacierze i wierzy w swą winę i pieko ten je dostanie .... będzie tak długo tkwił w wymiarze wygenerowanym przez swój umysł, aż się nim nasyci i mu się tego piekła odechce ;] ). Kto kocha życie i pragnie świata pełnego pokoju - ten go doczeka. A jak to pogodzić i oddzielić od siebie tak różne istoty? Np. jakimś wieeeelkim wydarzeniem na skalę kosmosu. Zgadnijcie czym? Wink (już samo podejście do sprawy - dla jednych kometa to znak zmian i upadku starego systemu, przebudowy, budowy wspólnymi siłami od zera pięknego świata gdzie każdy sobie pomaga, dla innych budowy bunkrów i walki o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie - i każdy dostanie co tam sobie zamówił) To się zbliża i wkrótce nastanie - zmiany zaczynają się tu i teraz na naszych oczach - pamiętajcie więc aby dobrze wybrać dla siebie, bo każdy dostanie to, czego w głębi duszy pragnie/potrzebuje/co jest mu potrzebne do dalszej nauki i rozwoju. Pozdrawiam.

Portret użytkownika Ja

Derengolada zachodu jest

Derengolada zachodu jest porażająca a nasi rządzący "PO" ciągle patrzą na zachód jak na wzór...
 
P.S. w polsce pozwalaja na to aby zamaskowani bandyci robili co chcieli, bo maska/zakrywanie twarzy to wyraz wolności...

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika Wojciech77

Oto nasza kultura zachodnia.

Oto nasza kultura zachodnia. Co my mamy do zaoferowania muzułmanom których coraz więcej jest w krajach zachodu że mamy do nich pretensje oto że nie chcą się z naszą kulturą integrować. Z czym to mają się niby integrować z takimi debilizmami jak powyżej w artykule czy może z promocją wszelakiej maści zboczeń seksualnych.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem