W Stanach Zjednoczonych niebezpieczny wirus powoduje paraliż układu oddechowego u dzieci

Kategorie: 

W Stanach Zjednoczonych w ostatnich tygodniach 440 dzieci w 40 miastach na terenie całego kraju zapadło na niebezpieczną chorobę dróg oddechowych, na którą w chwili obecnej nie ma skutecznego lekarstwa.

 

Odkryty w latach sześćdziesiątych minionego wieku enterovirus-68 może powodować poważne powikłania, a nawet paraliż układu oddechowego, podaje ABC News. Lekarze z Amerykańskiego Centrum Kontroli i Prewencji Chorób biją na alarm. Choroba dotyka coraz większej ilości dzieci. Wirus znany jest od co najmniej pół wieku, ale dla większości medyków  to „obcy temat”.

 

Wszystkie dostępne leki mogą jedynie łagodzić objawy działania enterovirusa-68, ale nie niszczą choroby w zarodku. Eksperci uważają, że w najbliższej przyszłości liczba chorych dzieci może dramatycznie rosnąć. Niedawno dwa nowy szczepy infekcji zidentyfikowano w Azji i Australii.


Pierwszego enterowirusa-68 odkryto w 1962 roku w Kalifornii, ale przypadki zakażenia występowały rzadko. Infekcja przybrała na sile w ostatnich piętnastu latach. Wirus przenoszony jest przez ślinę i flegmę. Początkowe objawy podobne są do przeziębienia tj. katar, ból gardła, kaszel, gorączka.

 

W bardziej zaawansowanych stadiach pacjenta może mieć problemy z oddychaniem i zmaga się z problemem odwodnienia organizmu. Chorzy to przede wszystkim dzieci poniżej piątego roku życia i ludzie, cierpiący na astmę.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika N1KT

Wczoraj 1300 dni nieustannych

Wczoraj 1300 dni nieustannych emisji z Fukushimy. Pierwsze co akatuje takie skażenie to właśnie młode organizmy i lung cancer and stomach. To nie moje teorie a prawdziwych znawców tematu. Oglądnij sobie film Chiński syndrom z 1979r. a wszystko zrozumiesz. Zwróć uwagę na 56 minutę tego filmu. (w tamtych czasach nie było jeszcze czarnobyla ani fukushimy więc mówili prawdę jak i co by było gdyby...)

Portret użytkownika tomi

http://www.monitor-polski.pl/

http://www.monitor-polski.pl/wybuch-epidemii-eboli-zbiega-sie-z-kampania-szczepien-onz/#more-9650
1. EBOLA JEST GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANYM ORGANIZMEM (GMO)

Horowitz (1998) celowo i jednoznacznie wyjaśnił zagrożenie nowymi chorobami w swojej pracy Pojawiające się wirusy: AIDS i ebola – przyroda, przypadek czy zamiar [Emerging Viruses: AIDS and Ebola – Nature, Accident or Intentional].

W wywiadzie z dr Robertem Streckerem w Rozdz. 7, dyskusja na początku lat 1970 ujawniła co jest oczywiste, że toczyła się wojna między KGB i CIA, i ‚produkcja’ wirusów podobnych do AIDS była skierowana na przeciwnika. W wywiadzie mimochodem wspomniano o Fort Detrick, „budynku Eboli” i ‚licznych problemach z dziwnymi chorobami’ w “Frederick [Maryland]„.

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

widzisz angelus i to jest

widzisz angelus i to jest przykład na to ze idą zmiany ,na inne medium juz nikt ze starych bywalców nie wątpi w mój kontatk z istotami obcymi a teraz nawet ty widzisz zmiany i pisałem o tym ze przyjdzie czas kiedy wszyscy będzeimy juz wiedzieli to samo tylko ważne abyśmy nauczyli sie rozrózniac kto jest wrogiem a kto przyjacielem ,a co do reszty ludzi to takie nauczki musza przyjśc aby się obudzili bo na razie jeszcze w polsce śpią Smile

Portret użytkownika b@ron

nie schlebiaj sobie aronie,

nie schlebiaj sobie aronie, zapewne liczysz że nikt z inne medium tutaj nie zajrzy Biggrin otóż ja nie tyle wątpie w twój kontakt z istotami obcymi, co jestem pewien że zmyślasz...jedynie jednego nie jestem pewien...czy ty manipulujesz, czy sam jesteś manipulowany ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To normalne i nie pierwszy

To normalne i nie pierwszy przypadek w USA, gdzie wykonuje się naróżniejsze, ludobójcze testy na własnych obywatelach.
Społeczeństwo ameryklańskie jest przeznaczone w pierwszej kolejności do eksterminacji, gdzie dowództwo NWO nabierze doświadczen i udoskonali technologie na inne kontynenty.

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

więc zaczeli zbieranie

więc zaczeli zbieranie negatywnej energi na poczet wojny i depopulacji ludzi ,pisałem o tym w ostatnim przekazie do ludzi ,jak mysli rodzic który widzi umierające dziecko ? jaka enenrgię tworzy ? jak klnie na Boga ? własnie o to im chodzi aby ludzie zaczeli klnąć na Stwócę ,rzygać nienawiścia do siebie i do innych ,rodzic  któremu umiera dziecko a który nie ma grama wiary w sobie i zrozumienia jaki mamy czas staje sie jak zombi którego moga zaprogramwać jak chcą ,ostrzegali nas o zarazie ,o ciężkiej zimie o wojnie która rozpocznie porces czyszczenia ziemi ale ludzie mają gdzieś ostrzeżenia dopiero jak straca kogos bliskiego i kiedy liczba smierci zacznie przerażać wówczas zaczynaja myslec ,szkoda że wtedy jest juz za pożno ,bo ci co wymyslili  ten cały cyrk dostaną juz tyle energi do istnienia że przygotują cos gorszego ,nie dajmy sie ogłupić ,nie myslmy w sposób ze im sie nalezy ,pomyślcie czy jak wasze dziecko bedzie umierac i ktoś powie ze wam się to nalezy ,będzeicie szczesliwsi? macie zobaczyc człowieka w człowieku w kazdym państwie ,to 10% społeczeństwa stanowi zło reszta jest bateriami do zasilania tych 10% ,tak samo jest w kazdym kraju i tak samo jest u nas ,ilu jest bogatych a ilu biednych w polsce? i kto na kogo pracuje ? wiec zamiast myslec ze im sie nalezy pomyslcie aby zło przestało istenić na tej planecie ,podziękujcie duszom które zostaną odprowadzone i które się poswieca dla waszych dzieci i dla was ,myslcie odwrotnie niz oni chcą ,nie nienawiść ale zrozumienie i mysl odwrotna sprawi ze zło zniknie , inaczej powielając nienawiśc i programy w głowie czeka nasze dzieci to samo co ich ,Złe rasy obce potrzbują teraz mase energi do istnienia i do 3 wojny a żadna energia nie daje im takiej mocy jak enrgia cierpienia dziecka ,rodzica i nienawiśc do Stwórcy,mamy czasy o których wszyscy pisali i mówili ,nasza ignorancja sprawiła ze wysmialismy to ,teraz kiedy sie dokonuje oczyszczanie afryki ,usa ,wojna w syrii zaoczątkuje oczyszczanie europy to tylko zrozumienie czasu ,zmiana siebie i tworzenie enrgi pozytywnej ,myśli pozytywnej, może uchronić nas przed najgorszym .pytacie jak myslec pozytywnie ,to proste widząc np cene paliwa wysoką ponad 5 ,5 nie narzekajcie jak drogo i nie marudzcie że tak jest, tylko pomyślcie CHCE ABY KOSZTOWAŁA 4 ZŁ lub CHĘ ABY NOWA TECHNOLOGIA POZWOLIŁA MI PODRÓŻOWAC ZA DARMO i im wiecej osób tak własnie będzie odwracac proces tym szybciej to się stanie .MYŚLENIE POZYTYWNE +WIARA +MYŚL SPRAWCZA +POMOC ISTOT DOBRYCH SPOWODUJE ZAKOŃCZENIE TEGO BAŁAGANU NA ZIEMI ,ale musimy im pomóc bo w przeciwnym razie czeka nas to co zapisane w bibli,u nostradamusa ,fatimy ,babywangi,i innych jasnowidzów ,przepowiednie można zmienić tylko trzeba wiedziec co robic .pokazali nam to w izraelu więc teraz zróbmy coś dobrego dla nas zanim sami zaczniemy siedziec w szpitalach przy łozkach naszych dzieci .

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem