W Stanach Zjednoczonych mięsożerne bakterie zjadły nastolatka w ciągu dwóch dni

Kategorie: 

W Stanach Zjednoczonych pojawiły się niepokojące informacje o groźnej bakterii Cynthia. Pożarła ona osiemnastoletniego Benjamina LaMontena od wewnątrz w ciągu dwóch dni po wykonaniu prostego zabiegu dentystycznego dot. usunięcia zęba mądroś

 

Niebezpieczne bakterie dostały się do krwi i zaatakowały mięśnie i inne tkanki wewnętrzne. Młody nowojorczyk był umówiony ze swoim dentystą na prosty zabieg, bo uskarżał się na ból związany z zębem mądrości.  Lekarz zapewnił chłopaka, że ból ósemki to powszechny problem, a jego leczenie nie ma sensu. Wykonano więc ekstrakcję i odesłano pacjenta do domu. Dwa dni później młodzieniec zmarł w ramionach swojej matki. Do jego organizmu dostały się bardzo niebezpieczne bakterie – pisze The Independent


Bakterie, które powodują „zjadanie tkanek”, dostały się do krwi podczas zabiegu lub chwilę po usunięciu zęba. Rozpoznanie choroby jest trudne, ponieważ można łatwo pomylić ją z innymi infekcjami. Groźne bakterie rozprzestrzeniają się w ciele człowieka w ciągu kilku godzin, pozostawiając w szybkim tempie mało szans na wyzdrowienie.


Po właściwym rozpoznaniu leczenie wydaje się proste. Identyfikuje się bakterie przez analizę krwi i przepisuje antybiotyk. Według statystyk w wyniku choroby umiera od 3 do 5 % zakażonych


W amerykańskiej prasie trwają jednak spekulacje w związku z wyżej opisanym przypadkiem. W Stanach Zjednoczonych doszło ponoć do wycieku z broni bakteriologicznej. Tą sensacyjną wiadomość opublikowało kilka dzienników. Dziennikarze twierdzą, że Ameryce, a co za tym idzie także całemu światu, grozi śmiertelna epidemia, której przyczyną mają być sztuczne bakterie wyhodowane w tajnych laboratoriach USA.


Bakteria, znana pod nazwą Cynthia, została stworzona przy okazji walki z wyciekiem ropy w Zatoce Meksykańskiej. Z jakiegoś powodu przenosi się na zwierzęta i na ludzi. Na brzegu w stanie Wirginia w ciągu jednej nocy znaleziono ciała kilkunastu delfinów. Skórę ssaków pokrywały szare, ohydne plamy. Podejrzewano, że zwierzęta zostały zainfekowane Cynthią.


Często ostatnio zdarza się, że ludzie zwracają się ze skargami na złe samopoczucie po kąpieli w wodach Zatoki Meksykańskiej. U wielu z nich wystąpiły na skórze ciemne, czerwone plamy, które są trudne do leczenia. Cynthia jest odporna na wiele antybiotyków i zdolna do ciągłych mutacji.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Pulsar

Grzyb Rhinocerebralis

Grzyb Rhinocerebralis mucormycosis też potrafi wrąbać człowieka i to żywego !
Słynnym przypadkiem jest Mark Tatum, któremu odcięto twarz zakarzoną grzybem.
Nawet powstał film o nim.

http://www.youtube.com/watch?v=ZmHkC2JM53c

Grzyb ten obejmuje obszar strefy umiarkowanej, więc i występuje w naszym klimacie. Dla zdrowego człowieka jest nieszkodliwy. Gorzej dla ludzi z osłabionym systemem immunologicznym, a takich właśnie przybywa.

Portret użytkownika maqs

To się kupy nie trzyma!! To

To się kupy nie trzyma!! To sie nazywa "zimna wojna". Już raz taką wojńę przegrały kacypy. Jak to się stanie powtórnie, to przynajmniej na parę lat dadzą nam odetchnąć i trochę się u nas poprawi. Czekam niecierpliwie.

Portret użytkownika MS

Pisze sie ze bakterie

Pisze sie ze bakterie zaatakawaly mlodego czlowieka "W Stanach Zjednoczonych pojawiły się niepokojące informacje o groźnej bakterii Cynthia. ". Zjadly go w ciagu 2 dni. Faktem jest ze czlowiek ktory mowi sam o sobie ze jest cywilizowany codzienne zleca zabijanie aby tak jak ta bakteria "pozrec" mieso.
Czy gazety pisza o tym ze sa to niepokojace informacje?
Czlowiek potrafi zjesc kure czy krolika w ciagu jednego obiadu. Potrzebuje wiec okolo godziny. Ta bakteria uczynila dokladnie to samo z ta roznica ze tym razem zjedzonym jest czlowiek.
Czlowiek  oczywiscie moze wiezic inne Istoty, zabijac je i jesc. Jest to uznane jako normalne, bardzo cywilizowane i modne, wrecz niezbedne i zdrowe. Jedynie nad sposobem zabijania prowadzone sa dykusje. Tak jakby to zmienialo fakt czystego zabijania.
Lecz gdy Inne kreatury Boskie biora sobie to samo  prawo czlowiek popada w panike.  Okresla taka bakterie jako grozna!
 
Najgrozniejsza "BAKTERIA" tego Swiata jest ludzka GLUPOTA i AROGANCJA. Jej absolutnie prymitywne postrzeganie wszystkiego co ja otacza!
Jeden czlowiek zjedzony w ramionach matki kontra miliardy Istot kazdego dnia umierajace w klatkach, w lasach, w rzekach, w oceanach, w schroniskach, w laboratoriach tylko po to by na obiad bylo mieso, by zona miala ladna torebke, by zegarek mial ladny pasek, by buty mialy elegancki polysk i po to by twarze kobiet mogly wygladac jak na paradzie plagi tych czasow.
 
Ludzkosc jest tylko jedna rasa  w nieskonczonosci mylnie myslac ze jest ta najdoskonalsza. A nawet taka bakteria jest po-stokroc doskonalsza bo zdolna jest do ciaglych mutacji. Gdyby czlowiek dopasowywal sie w tak szybki sposob do zycia jak czyni to bakteria dzisiaj pewnie bylaby naprawde Bogiem na Ziemi.
 

Portret użytkownika pawel

przepraszam bardzo ale

przepraszam bardzo ale Cynthia jest w calosci tworem ludzkim, jest to bakteria wymyslona i stworzona calkowicie przez czlowieka. Ma ogromny potencjał mutagenny i niestety... prędzej czy później wszyscy na to gówno pomżemy.

Portret użytkownika totalf

USA stały się jeszcze gorsze

USA stały się jeszcze gorsze niż dawny ZSRR. Niszczą akcjami militarnymi całe kraje, zatruwają własne środowisko, podsłuchują wszystkich...A sektor zbrojeniowy jest tam tak silny że już dawno się mówi że zagraża demokracji.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem