W Stanach Zjednoczonych chcą zakazać słów "mąż" i "żona", tak aby nie obrażać gejów

Kategorie: 

Nowa terminologia będzie istotna w związku z legalizacją małżeństw osób tej samej płci. W Stanach Zjednoczonych chcą zakazać używania słów „mąż" i „żona", tak aby nie obrażać gejów.

 

W Waszyngtonie chcą zakazać słów „mąż" i "żona". Od teraz, w ceremoniach ślubnych będą używać zwrotów „pan młody” i „panna młoda". Jak te innowacje wpłyną na treść dokumentów rządowych dotyczących małżeństw? Na razie nie wiadomo.

 

Według Fox News, przedstawiciel Departamentu Zdrowia stwierdził, że młodzi ludzie będą mogli nadal używać słów „małżonek" i "małżonka". Przypomnijmy, że w dniu 26 czerwca br. rząd USA zalegalizował małżeństwa osób tej samej płci we wszystkich stanach kraju.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika The Fall...

Jak widać teraz geje są na I

Jak widać teraz geje są na I miejscu . Trzabybylo wszystkich roz**bac w drobny mak !!! Bóg, natura, ewolucja (jak Tam chcecie to że wybierzcie) tak ukształtowały świat za potrzebą połączenia męskiego x i żeńskiego y a nie meskomeskiego xx bądź żeński żeńskiego yy. Pozostaje nam jedno : Telefon do księdza i do przodu

Portret użytkownika Radek

Nie mam nic przeciwko

Nie mam nic przeciwko małżeństwom homoseksualnym czy związkom partnerskim, lecz to już trochę jest przesada. Biorąc ślub cywiliny urzędnik nie powinień mieć zakaz używania takich słów jak: mąż czy żona. Mam nadzieję, że to jest jakiś żart.

Portret użytkownika Lady Svelge

I co sę tak podniecacie,

I co sę tak podniecacie, Szwedzi zakazli facetom sikania  na stojaco i likwiduja słowo dziewica bo obraża  debilizm  to już  standart
Moze pora, zeby mężczyźni zaczęli rządzić światem, Nie mylić z muzułmanami i tympodobnymi odmiencami

Portret użytkownika Inkwizytor Kris

To chore. Dyktatura

To chore. Dyktatura mniejszości narzucająca sposób myślenia większości i "tolerancja" w jedną stronę! do czego jeszcze się posuniecie? Do delegalizacji małżeństw heteroseksualnych? Chyba naczytaliście się Karola Marxsa zjarani trawą powalone dziwolągi.

Portret użytkownika Sobieski

19 czerwca z rzeki wyłowiono

19 czerwca z rzeki wyłowiono ciało z raną postrzałową wybitnego naukowca który udowadniał powstanie autyzmu po dokonaniu rutynowych szczepień. Źródło: wolna-polska.pl (Jest to plan uczynienia z ludzi odmużdżonych i zadowolonych niewolników.
Lub drugi art. dotyczący faktu jak globalne elity chcą zniszczyć ludzkie cechy Boże w człowieku by stworzyć gender-frankenstaina. Nie pozostaje nam nic innego jak przywitać się z czasami ostatecznymi.
Lekarz pyta Mamy: -Dlaczego nie chce Pani zaszczepić Jasia ? Mama: -Ponieważ dawniej ludzie się nie szczepili i dożywali do stu lat. Lekarz: -Dlaczego Jasiu nie chcesz się zaszcepić? Jasiu: -Bo w Biblii jest napisane że dawniej ludzie żyli po siedemset lat.
 

Portret użytkownika nel35

Mężowie i żony też mogą poczu

Mężowie i żony też mogą poczu się obrażeni, wszak oni  wcześniej zawierali swe małżeństwa. Dlaczego to samopoczucie gejów stawia się ponad samopoczuciem pozostałych. Jeżeli komuś przeszkadzają odwieczne normy, to jego problem. Przeciętny czlowiek nie obraża się przy byle okazji. Za chwilę może okazać się, że kolejna grupa poczuje się urażona z jakiegoś powodu i będzie trzeba zlikwidować słowo, symbol itp. Te mędrki zza oceanu powinny sobie obejrzeć "Seksmisję" może coś by do nich dotarło.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem