W Rzymie pojawiły się plakaty z poparciem dla Putina i przeciwko Obamie

Kategorie: 

Centrum Rzymu oblepiono plakatami, wspierającymi rosyjskiego prezydenta Władimira Putina i przeciwko Barackowi Obamie, prezydentowi Stanów Zjednoczonych. Obama odwiedzał stolicę Włoch 27 marca, pisze Il Messaggero. Od razu temat zaczęły nagłaśniać rosyjskie media.

 

Propaganda, którą słyszymy w Polsce jednoznacznie wskazuje nam, że Władimir Putin to niebezpieczny człowiek przyrównywany do Adolfa Hitlera. Okazuje się jednak, że są jeszcze inicjatywy odrębne. 

„Rzym z Putinem - Obama niemile widzianym gościem 27 marca 2014" – głosi jedno z haseł na plakatach.

Inicjatorami tej akcji było sześć skrajnie prawicowych organizacji włoskich. Oświadczono, że Obama jest symbolem amerykańskiego imperializmu, który karze tych, którzy nie akceptują jego bojowej postawy.

„W odpowiedzi na demonizację Putina i rosyjskich polityków musimy pamiętać, że w Europie nadal stacjonuje 110 tysięcy żołnierzy amerykańskich. Na naszym terytorium jest 170 amerykańskich baz i nie mamy prawa głosu w polityce zagranicznej. Wszystko odbywa się pod dyktando NATO i nasza gospodarka cierpi z uwagi na fakt , że nasze kraje przyjęły amerykański system gospodarczy" - twierdzą organizatorzy.

Włoska prasa donosi, że służby municypalne zajmują się teraz usuwaniem plakatów z ulic Rzymu. Przypomnijmy, że Obama 27 marca odwiedził Włochy, gdzie spotkał się między innymi z papieżem Franciszkiem i prezydentem Giorgio Napolitano, a także z premierem Matteo Renzi.

 

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

do detonatorka: Tragicznie

do detonatorka:
Tragicznie skonczy sie dla nas pozostanie w sojuszu z zachodem.
Tu jesteśmy dziwką do bzykkania bez wynagrodzenia.
Putin nienawidzi nie nas, tylko nasze rządy, które podskaują jak królik do niedźwiedzia... a to bardzo denerwujące...
Grafenu nie musiałby nam kraść, bo by go miał u siebie i wybudowalibyśmy mu przemysł, bo potrafimy to robić.
Gdyby Polacy zadeklarowali jednoznacznie sojusz z Rosją, na pewno nie byłoby tego co się wkrótce stanie...
Zachód nas "na dniach" sprzeda, bo obawia sie konfliktu nuklearnego i wojny z Rosją i Chinami i wtedy zacznie się polski armagedon.
Wiem co mówię.
 Nasz rząd powinien byc natychmiast odwołany i opcja pro-rosyjska powinna objąc władzę..., by nas uratować przed zemstą Putina.
 Wiem, że Putin to spadkobierca KGB a tamci NKWD, ale obecnie syjoniści rosyjscy sa w opozycji do syjonizmu izraelskiego USA i UE, tak, że będąc tarczą obronną granic Rosji mielibyśmy coś do powiedzenia.
Zapewne "nowy" Wielki Brat zbierałby konrtrybucję jak za czasów ZSRR, ale zawsze coś by zostawił, by nas nie osłabić za mocno.
 Należy jednocześnie przyjąć do wiadomości, że w tym wypadku nie bylibyśmy podlegli Rosji jak po Jałcie, gdzie nas sprzedano bolszewikom, żydom stalina,  lecz jako dobrowolny sojusznik i dlatego moglibyśmy wiele wynegocjować...
 Nie powiem już o oczyszczeniu naszego narodu z obcych elemntów, które w takiej sytuacji gorączkowo opuszczaliby granice Polski.
 Nacjonalizacja wszelkiego obcego przemysłu i banków zachodnich zwolniłaby nas z niebotycznych zadłużeń wobec banku światowego
 Nie trzeba zbyt wielkiej wyobraźni, by ocenić stan Polski po przystąpieniu do takiego sojuszu.
Przynajmniej na jedno pokolenie mielibyśmy szanse na odbudowanie narodu, własnego przemysłu i... tradycji... i słowiańskiej moralności
 Jako jednolity, niepodległy kraj na zasadzie sojuszu z Rosją wprowadzilibyśmy wielki zamęt w UE a zwlaszcza wśród Niemców, którzy zdecydowanie szykują się do powrotu na ziemie zachodnie i północne Polski. Tu nie ma watpliwości.
Bylibysmy wielkim orzechem do zgryzienia.
 Tutaj w ciągu najbiższych 5-ciu lat przestaniemy istnieć jako Polska. To pewne.
 A kiedyś... cóż ... przebudowlaibyśmy słowiańską Rosję, będą przemysłową, intelektualną i mentalną potęgą w regionie...
 P.S. Nie nalezy zapominac i mieć tą pamięć, że nawet pod hegemonią sowiecką w Polsce nie była tępiona ani tradycja ani wartosci narodowe,  a przemysł kwitł na owe czasy..
 To, że był zapóźniony... Wiadomo dlaczego... Embargo na technologię syjonistycznego Zachodu.
 Teraz jest inna sytuacja... technologię dostaniemy z... Chin
 Nie można trwać w przesądach i uprzedzeniach histrorycznych jak w skorupie a pamietając historię odpowiednio się zabezpieczyć.
Świat się zmienił i przyszedł ostatni moment na zmianę kierunku, zwłaszcza, że sytuacja nam bardzo sprzyja...
 Czy ja trafiłem tym co napisałem do umysłów Polaków?
 Jestem ciekaw. Głosujcie...

Portret użytkownika Mat

Kolejna akcja propagandowa

Kolejna akcja propagandowa sponsorowana przez Kreml. Te rzekomo prawicowe organizacje powiadają "nasza gospodarka cierpi z uwagi na fakt, że nasze kraje przyjęły amerykański system gospodarczy". Czuć tu ruski styl narracji na kilometr. Po pierwsze, Włochy zostały bezlitośnie zadłużone przez unijny system finansowy, podobnie jak Grecja, Portugalia i Hiszpania (ponownie polecam książkę Jane Burgemeister "Czwarte imperium"). A po drugie, czyżby autorzy protestu sugerowali, że rosyjski system gospodarczy jest lepszą alernatywą? Z jego mafijno-agenturalną oligarchią? Taki system mamy w Polsce i wiemy czym to pachnie.

Portret użytkownika pr78

CZYLI CO AMERYKI NIKT NIE

CZYLI CO AMERYKI NIKT NIE LUBI ALE KAZDY CHCE ZYC W AMERYKANSKIM STYLU GDZIE TU LOGOKA ?????????
ROSJA PUTINA TEZ JEST PODBITA PRZEZ KULTURE ANGLOSASKĄ I OD AMERYKI NIEWIELE SIE RÓŻNI TAK SAMO CHINY JAPONIA CAŁY WSPÓŁCZESNY SWIAT JEST PODBITY PRZEZ KULTURE ANGLOSASKA TAK JAK KIEDYS EUROPA ZOSTAŁA WCHŁONIETA PRZEZ KULTURE ŁACIŃSKA (RZYMSKĄ) RZYM UPADŁ A JEGO KULTURA ZOSTAŁA I WROGOWIE RZYMU KULTYWOWALI JEGO PRAWA JĘZYK OBYCZAJE RELIGIE I Z AMERYKĄ BEDZIE TAK SAMO
WIĘC NIE PISZCIE GŁUPOT JAKA TA AMERYKA JEST BE BO DOBRZE PAMIETAM JAK WSZYSCY W POLSCE MÓWILI O AMERYCE I ROSJI W 1989 NIKT NIKOMU NICZEGO NIE NARZUCAŁ LUDZIE SAMI TEGO CHCIELI A TERAZ PO 25 LATACH Z REKA W NOCNIKU WSZYSCY MÓWIĄ ,ŻE ZOSTALISMY OSZUKANI TYLKO NIKT NICZEGO DLA SPRAWY NIE ZROBIŁ NIE ROBI I NIE ZROBI PRZETRWALISMY ROZBIORY HITLERA STALINA I KOMUNE BO ATAKOWANO NAS FIZYCZNIE A TERAZ LIBERALNY KAPITALIZM ZAATAKOWAŁ NASZEGO DUCHA BO CZŁOWIEK SKŁADA SIĘ Z CIAŁA I DUCHA OD MAŁEGO DZIECKA ROBIA Z LUDZI DEBILI I JAK CZŁOWIEK DOROSNIE TO JEST KUKIEŁKĄ CHCE WAM JESZCZE POWIEDZIEC ,ŻE INTERNET TO WYNALAZEK AMERYKAŃSKIEJ ARMII KTÓRĄ TAK NIE LUBICIE

Portret użytkownika Detonator

Ile ci płacą za dodawanie

Ile ci płacą za dodawanie tych durnych komentarzy? Skoro tak uwielbiasz Putina to przeprowadź się do Rosji, tam zobaczysz w jakiej nędzy żyją zwykli ludzie i poznasz na czym polega wolność słowa według tego zakompleksionego chłoptasia z KGB :P  Pomijam już fakt, że nazywasz innych gnidami itp. to świadczy o twoim poziomie, który jest na poziomie rynsztoku.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem