W Rzymie pojawiły się plakaty z poparciem dla Putina i przeciwko Obamie

Kategorie: 

Centrum Rzymu oblepiono plakatami, wspierającymi rosyjskiego prezydenta Władimira Putina i przeciwko Barackowi Obamie, prezydentowi Stanów Zjednoczonych. Obama odwiedzał stolicę Włoch 27 marca, pisze Il Messaggero. Od razu temat zaczęły nagłaśniać rosyjskie media.

 

Propaganda, którą słyszymy w Polsce jednoznacznie wskazuje nam, że Władimir Putin to niebezpieczny człowiek przyrównywany do Adolfa Hitlera. Okazuje się jednak, że są jeszcze inicjatywy odrębne. 

„Rzym z Putinem - Obama niemile widzianym gościem 27 marca 2014" – głosi jedno z haseł na plakatach.

Inicjatorami tej akcji było sześć skrajnie prawicowych organizacji włoskich. Oświadczono, że Obama jest symbolem amerykańskiego imperializmu, który karze tych, którzy nie akceptują jego bojowej postawy.

„W odpowiedzi na demonizację Putina i rosyjskich polityków musimy pamiętać, że w Europie nadal stacjonuje 110 tysięcy żołnierzy amerykańskich. Na naszym terytorium jest 170 amerykańskich baz i nie mamy prawa głosu w polityce zagranicznej. Wszystko odbywa się pod dyktando NATO i nasza gospodarka cierpi z uwagi na fakt , że nasze kraje przyjęły amerykański system gospodarczy" - twierdzą organizatorzy.

Włoska prasa donosi, że służby municypalne zajmują się teraz usuwaniem plakatów z ulic Rzymu. Przypomnijmy, że Obama 27 marca odwiedził Włochy, gdzie spotkał się między innymi z papieżem Franciszkiem i prezydentem Giorgio Napolitano, a także z premierem Matteo Renzi.

 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

do detonatorka: Tragicznie

do detonatorka:
Tragicznie skonczy sie dla nas pozostanie w sojuszu z zachodem.
Tu jesteśmy dziwką do bzykkania bez wynagrodzenia.
Putin nienawidzi nie nas, tylko nasze rządy, które podskaują jak królik do niedźwiedzia... a to bardzo denerwujące...
Grafenu nie musiałby nam kraść, bo by go miał u siebie i wybudowalibyśmy mu przemysł, bo potrafimy to robić.
Gdyby Polacy zadeklarowali jednoznacznie sojusz z Rosją, na pewno nie byłoby tego co się wkrótce stanie...
Zachód nas "na dniach" sprzeda, bo obawia sie konfliktu nuklearnego i wojny z Rosją i Chinami i wtedy zacznie się polski armagedon.
Wiem co mówię.
 Nasz rząd powinien byc natychmiast odwołany i opcja pro-rosyjska powinna objąc władzę..., by nas uratować przed zemstą Putina.
 Wiem, że Putin to spadkobierca KGB a tamci NKWD, ale obecnie syjoniści rosyjscy sa w opozycji do syjonizmu izraelskiego USA i UE, tak, że będąc tarczą obronną granic Rosji mielibyśmy coś do powiedzenia.
Zapewne "nowy" Wielki Brat zbierałby konrtrybucję jak za czasów ZSRR, ale zawsze coś by zostawił, by nas nie osłabić za mocno.
 Należy jednocześnie przyjąć do wiadomości, że w tym wypadku nie bylibyśmy podlegli Rosji jak po Jałcie, gdzie nas sprzedano bolszewikom, żydom stalina,  lecz jako dobrowolny sojusznik i dlatego moglibyśmy wiele wynegocjować...
 Nie powiem już o oczyszczeniu naszego narodu z obcych elemntów, które w takiej sytuacji gorączkowo opuszczaliby granice Polski.
 Nacjonalizacja wszelkiego obcego przemysłu i banków zachodnich zwolniłaby nas z niebotycznych zadłużeń wobec banku światowego
 Nie trzeba zbyt wielkiej wyobraźni, by ocenić stan Polski po przystąpieniu do takiego sojuszu.
Przynajmniej na jedno pokolenie mielibyśmy szanse na odbudowanie narodu, własnego przemysłu i... tradycji... i słowiańskiej moralności
 Jako jednolity, niepodległy kraj na zasadzie sojuszu z Rosją wprowadzilibyśmy wielki zamęt w UE a zwlaszcza wśród Niemców, którzy zdecydowanie szykują się do powrotu na ziemie zachodnie i północne Polski. Tu nie ma watpliwości.
Bylibysmy wielkim orzechem do zgryzienia.
 Tutaj w ciągu najbiższych 5-ciu lat przestaniemy istnieć jako Polska. To pewne.
 A kiedyś... cóż ... przebudowlaibyśmy słowiańską Rosję, będą przemysłową, intelektualną i mentalną potęgą w regionie...
 P.S. Nie nalezy zapominac i mieć tą pamięć, że nawet pod hegemonią sowiecką w Polsce nie była tępiona ani tradycja ani wartosci narodowe,  a przemysł kwitł na owe czasy..
 To, że był zapóźniony... Wiadomo dlaczego... Embargo na technologię syjonistycznego Zachodu.
 Teraz jest inna sytuacja... technologię dostaniemy z... Chin
 Nie można trwać w przesądach i uprzedzeniach histrorycznych jak w skorupie a pamietając historię odpowiednio się zabezpieczyć.
Świat się zmienił i przyszedł ostatni moment na zmianę kierunku, zwłaszcza, że sytuacja nam bardzo sprzyja...
 Czy ja trafiłem tym co napisałem do umysłów Polaków?
 Jestem ciekaw. Głosujcie...

Portret użytkownika Mat

Kolejna akcja propagandowa

Kolejna akcja propagandowa sponsorowana przez Kreml. Te rzekomo prawicowe organizacje powiadają "nasza gospodarka cierpi z uwagi na fakt, że nasze kraje przyjęły amerykański system gospodarczy". Czuć tu ruski styl narracji na kilometr. Po pierwsze, Włochy zostały bezlitośnie zadłużone przez unijny system finansowy, podobnie jak Grecja, Portugalia i Hiszpania (ponownie polecam książkę Jane Burgemeister "Czwarte imperium"). A po drugie, czyżby autorzy protestu sugerowali, że rosyjski system gospodarczy jest lepszą alernatywą? Z jego mafijno-agenturalną oligarchią? Taki system mamy w Polsce i wiemy czym to pachnie.

Portret użytkownika pr78

CZYLI CO AMERYKI NIKT NIE

CZYLI CO AMERYKI NIKT NIE LUBI ALE KAZDY CHCE ZYC W AMERYKANSKIM STYLU GDZIE TU LOGOKA ?????????
ROSJA PUTINA TEZ JEST PODBITA PRZEZ KULTURE ANGLOSASKĄ I OD AMERYKI NIEWIELE SIE RÓŻNI TAK SAMO CHINY JAPONIA CAŁY WSPÓŁCZESNY SWIAT JEST PODBITY PRZEZ KULTURE ANGLOSASKA TAK JAK KIEDYS EUROPA ZOSTAŁA WCHŁONIETA PRZEZ KULTURE ŁACIŃSKA (RZYMSKĄ) RZYM UPADŁ A JEGO KULTURA ZOSTAŁA I WROGOWIE RZYMU KULTYWOWALI JEGO PRAWA JĘZYK OBYCZAJE RELIGIE I Z AMERYKĄ BEDZIE TAK SAMO
WIĘC NIE PISZCIE GŁUPOT JAKA TA AMERYKA JEST BE BO DOBRZE PAMIETAM JAK WSZYSCY W POLSCE MÓWILI O AMERYCE I ROSJI W 1989 NIKT NIKOMU NICZEGO NIE NARZUCAŁ LUDZIE SAMI TEGO CHCIELI A TERAZ PO 25 LATACH Z REKA W NOCNIKU WSZYSCY MÓWIĄ ,ŻE ZOSTALISMY OSZUKANI TYLKO NIKT NICZEGO DLA SPRAWY NIE ZROBIŁ NIE ROBI I NIE ZROBI PRZETRWALISMY ROZBIORY HITLERA STALINA I KOMUNE BO ATAKOWANO NAS FIZYCZNIE A TERAZ LIBERALNY KAPITALIZM ZAATAKOWAŁ NASZEGO DUCHA BO CZŁOWIEK SKŁADA SIĘ Z CIAŁA I DUCHA OD MAŁEGO DZIECKA ROBIA Z LUDZI DEBILI I JAK CZŁOWIEK DOROSNIE TO JEST KUKIEŁKĄ CHCE WAM JESZCZE POWIEDZIEC ,ŻE INTERNET TO WYNALAZEK AMERYKAŃSKIEJ ARMII KTÓRĄ TAK NIE LUBICIE

Portret użytkownika Detonator

Ile ci płacą za dodawanie

Ile ci płacą za dodawanie tych durnych komentarzy? Skoro tak uwielbiasz Putina to przeprowadź się do Rosji, tam zobaczysz w jakiej nędzy żyją zwykli ludzie i poznasz na czym polega wolność słowa według tego zakompleksionego chłoptasia z KGB :P  Pomijam już fakt, że nazywasz innych gnidami itp. to świadczy o twoim poziomie, który jest na poziomie rynsztoku.

Portret użytkownika Detonator

P.S. Masz jakąś manię

P.S. Masz jakąś manię przesladowczą bo wszędzie widzisz syjonistów i każdego kto ma inne zdanie niż ty tak właśnie nazywasz. Może któryś z tych syjonistów molestował cię w dzieciństwie i teraz masz taką traumę? 
Tak się składa, że w przeciwieństwie do ciebie znam się na geografi. Z Kaliningradu do Berlina jest 528 km i wystarczy przwieźć rakiety bliżej granicy i już masz mniej niż 500 km.
Tak więc zachowaj tę proputinowską propagandę dla siebie i sprawdź czy w twojej lodówce nie schował sie jakiś syjonista albo banderowiec hahahhahah  
 

Portret użytkownika Detonator

Jeśli wierzysz w to, że Putin

Jeśli wierzysz w to, że Putin walczy z syjonizmem i nie jest manipulowany/sterowany to jesteś naiwny. Putin, Obam, Merkel i wielu innych grają do jednej bramki i mają tych samych mocodawców. To co my widzimy, co pokkazuje telewizja i inne media to pokazówka a oni wszyscy już dawno dogadali się między sobą i podzielili strefy wpływów. Dlatego jest tylko ciągłe gadanie, smieszne snkcje z obu stron a brak stanowczych działań. Tak samo twierdzenie, że na Ukrainie szaleją banderowcy i inni faszyści jest nadużyciem. Oczywiście oni też chcą skorzystać z okazji i zgarnąć coś dla siebie. Ale patrząc na historię to jednak Sowieci byli największymi bandytami. Na Ukrainie zamordowano według różnych źródeł 200-300tyś Polaków. A ilu zamordowano na polecenie Stalina? Miliony! Oficjalnie mówi sie, że na polecenie Stalina zamordowano ponad 65 milionów ludzi (Polacy+inne narodowości), nieoficjalnie może być ponad 100 milionów. To czyni ze Stalina największego zbrodnia na ziemi, nikt nie wymordował więcej ludzi. Takie są fakty. Kolejna sprawa, mówi się, że UPA mordowała ze szczególnym okrucieństwem. A sowieci nie? Oczywiście, że tak, stosowali podobne metody i dodatkowo dorzucali coś extra np. rozjeżdżanie ludzi czołgami. A z czasów bardziej współczesnych. Wiesz co robili Rosjanie z czeczeńcami? Podam ci tylko jeden przykład: przywiązywali ludzi np. do drzewa a głowę lub kończyny przywiązywali do ciężarówki i rozrywali ludzi żywcem. Warto przyglądać się "wyczynom" wszystkich stron konfliktu. I niestety prawda jest taka, że Polska wycierpiała najbardziej ze strony Sowietów/Rosjan. Dlatego gloryfikowanie Putina to moim zdaniem głupota, tym bardziej, że zwykli ludzie w Rosji za jego panowania popadają w coraz większą biedę. Gospodarka popada w ruinę. Jak to możliwe, że właściwie jedyną rozpoznawaną na świecie marką tego papierowego mocarstwa jest gazprom? Właśnie dlatego, że Rosja się rozsypuje i funkcjonuje jeszcze tylko dzięki złożom naturalnym. Mnie to nie dziwi bo przecież chłopcy z KGB włącznie z Putinem nie znają się na gospodarce natomiast znają się na rozwiązaniach siłowych.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

"Jeśli wierzysz w to, że

"Jeśli wierzysz w to, że Putin walczy z syjonizmem i nie jest manipulowany/sterowany to jesteś naiwny. Putin, Obam, Merkel i wielu innych grają do jednej bramki i mają tych samych mocodawców".
nie zupełnie, ale generalnie tak... Jako funkcjonariusz KGB jest pod wpływem masonów Wschodniej Lozy... inaczej nie mógłby by Putinem
 
"To co my widzimy, co pokkazuje telewizja i inne media to pokazówka a oni wszyscy już dawno dogadali się między sobą i podzielili strefy wpływów".
Cały czas o tym piszę, ale pewne fakty sa faktami, chocby opis był manipulacjądogadali sie oczywiście w ten sposób co pisze.. Polska będzie rozebrana , Litwa, Łotwa i Estonia wrócą do "macierzy". Znamiennym jest wystąpienie Camerona w sprawie obrony państw nadbałtyckich, gdzie słowo Polska nie pada... Nie pada, gdyz uzgodnienia są dokonane.
 
.. Tak samo twierdzenie, że na Ukrainie szaleją banderowcy i inni faszyści jest nadużyciem".
Nie jest. Szaleją banderowcy i oni byli wykonawcą zabójstw na Majdanie, to nie ulega watpliwości. Zostali oczywiście wykorzystani przez syjonistów finansujących ten perfekcyjnie przygotowany zamach stanu. Teraz będa eliminowani, gdyż żydzi nie zapomną czystek Wołyyńskich
 
 
.." Ale patrząc na historię to jednak Sowieci byli największymi bandytami. Na Ukrainie zamordowano według różnych źródeł 200-300tyś Polaków. A ilu zamordowano na polecenie Stalina? Miliony! Oficjalnie mówi sie, że na polecenie Stalina zamordowano ponad 65 milionów ludzi (Polacy+inne narodowości), nieoficjalnie może być ponad 100 milionów. To czyni ze Stalina największego zbrodnia na ziemi, nikt nie wymordował więcej ludzi. Takie są fakty"...
Fakty sa takie, że Sowieci to syjoniści. 85% składu rządu i urzędów publicznych za Stalina łącznie ze Stalinem to żydzi i nie ma w tym temacie wątpliwości.Tak, że przypisywanie Rosjanom zbrodni to naduzycie i bezczelna manipulacja rzeczywistością. W skład wykonawców zbrodni byli oczywiście NKWD-owcy, których wszyscy oficerowie to żydzi w 90%.
 Moją rodzinę uratował NKWD-zista właśnie rdzenny Rosjanin. Nawet do niedawna pamietałem jego nazwisko.Na egzekutorów wybierano zbrodniarzy i najgorszy element rosyjski, to też fakt. Omamieni "Wielkim Wodzem Stalinem" fanatycy bolszeiccy i proste tepe chłopy z ruskich wsi i zakładów pracy równiez okazali się bestialstwem. TAKA BYŁA WŁADZA SYJONU W ZSRR. "nie zabijesz, będziesz sam zabity"
... Kolejna sprawa, mówi się, że UPA mordowała ze szczególnym okrucieństwem. A sowieci nie? Oczywiście, że tak, stosowali podobne metody i dodatkowo dorzucali coś extra np. rozjeżdżanie ludzi czołgami...
"wyżej już to wyjaśniłem... Syjonistyczne władze w Rosjii mordowały wszystkich a najwięcej wlaśnie Rosjan... Te same władze zorganizowały wojne głodowa na Ukrainie by zasiedlić tereny żydostwem.
A z czasów bardziej współczesnych. Wiesz co robili Rosjanie z czeczeńcami?
a wiesz kim byli egzekutorzy w Czeczeni? I wiesz o co poszło i kto maczał palce w tej wojnie? Poszukaj materiałów na ten temat, abys mnie o obsesję nie oskarżał...
  ..."I niestety prawda jest taka, że Polska wycierpiała najbardziej ze strony Sowietów/Rosjan."...
  O nie Kolego... Nie od Rosjan, tylko od Sowietów.. Syjonistycznych władców Rosji
..."Dlatego gloryfikowanie Putina to moim zdaniem głupota, tym bardziej, że zwykli ludzie w Rosji za jego panowania popadają w coraz większą biedę."
To nie cała prawda... społeczeństwo rosyjskie jest zdegenerowane rozbójniczą eksterminacja swojego narodu uczynioną przez syjonistów
 Putin jest wybitnym mężem stanu, który potrafi rządzic tak podzielonym społecznie krajem. Potrzeba lat, aby społeczenstwo rosyjskie odzyskało równowagę. Potęgująca sie bieda w Rosji to oddziaływanie na nia świata zachodniego, osaczanie jego granic i dywersja wewnętrzna. Rządzic takim krajem jakim obecnie jest Rosja trzeba być geniuszem i cudotwórcą. Rosja nie ma swojego zaplecza politycznego w swojej federacji. Wszystkie państwa w jej zasiegu to niestety dziady.
Polska mogłaby byc ważnym i liczącym się sojusznikiem dzisiejszej Rosji, ze swoim zapleczem i potencjałem
  ..".Mnie to nie dziwi bo przecież chłopcy z KGB włącznie z Putinem nie znają się na gospodarce natomiast znają się na rozwiązaniach siłowych"....
 Rosyjskiej gospodarki nie ma, bo nie ma kto ją rozwinąć. Polska by mogła i to szybko. Zachód Rosję traktuje jako żródło surowców i nie jest zainteresowany tworzeniem rosyjskiej gospodarki. Polska by była.
 Całe szczęście, że znają sie na działaniach siłowych, bo bez nich już by nie było Rosji... Nam ta umiejętność jest bardzo potrzebna.
 Jestem bezwględnie przekonany o POTRZEBIE  sojuszu polityczno-militarnego oraz gospodarczego z Rosją pomimo istniejącego ryzyka...
 

Portret użytkownika Detonator

Prawda jest taka, że ten twój

Prawda jest taka, że ten twój ukochany Putin jest nieudacznikiem i bandytą.
Marny z niego cudotwórca skoro bieda w Rosji postępuje i pada przemysł. Dlaczego kraje zachodnie miałyby tworzyć rosyjską gospodarkę skoro mają tam tego pseudo-cudotwórcę Putina? Skoro jest takim wielkim mężem stanu i znawcą wszystkiego to niech się wykaże kreatywnością. Niestety Putin to ciota i sam nic nie zrobi bo nie umie. Napisałeś, że zachód traktuje Rosję jako źródło surowców. Przecież Rosja sama z własnej woli sprzedaje te surowce, nikt jej do tego nie zmusza. Putin zamiast inwestować część przychodów ze sprzedaży ropy czy gazu w gospodarkę woli pakować wszystko na zbrojenia, do kieszeni swoich i oligarchów. Ludzie mają go powoli dosyć i coraz częściej otwarcie o tym mówią. Bieda to jedna sprawa, druga to morderstwa polityczne. Poszukaj sobie ilu dziennikarzy czy opozycjonistów zamordowano bo mówili otwarcie co myślą o Putinie. Dla Putina życie ludzkie nie jest nic warte a współczesna Rosja podobnie jak Rosja Sowiecka jest krajem bandyckim. W interncie są materiały i nawet filmy jak FSB podkładało ładunki wybuchowe w blokach mieszkalnych bo później zgonić to na "terrorystów czeczeńskich" i mieć pretekst do zbrojnej interwencji w Czeczeni. Takich zamachów było kilka i zdinęło w nich ponad 200 niewinnych cywilów. Tak działa FSB na polecenie twojego idola. Poszukaj sobie jeszcze w internecie kto stoi za Putinem i jakiego są pochodzenia. Wtedy będziesz wiedział pod czyim pantoflem siedzi ten chłoptaś z KGB. Żebyś miał łatwiej to podpowiem ci, że są to dwie grupy ludzi ;P   
  

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Ty nie czytasz uwaznie co

Ty nie czytasz uwaznie co pisze, ty;lko jestes zacietrzewiony jak cietrzew...
Ja nie pisze o Putinie jako idolowi, ale piszę, że sojusz z Rosją dałby nam pewniejsze podstawy polityczne, bniż w syjonistycznym świecie, gdzie maja nas w dupie... dodatkowo jako kraj pogranicza, mielibysmy lepsze uzbrojenie i armię do ... obrony rosyjskich granic. dodatkowo uzależnilibysmy Rosje od wprowadzanych technologii.
 Putin nie tworzy przemysłu, bo nikt nie chce mu sprzedac technologii, która myu juz mamy...
 Nic nie rozumiesz, ani nie rozumiesz o czym pisze. Putin to tez kawał drania, ale byłby od nas nieco bardziej zależny, niz zachód od nas z tym sprzedajnym syjonistycznym rządem niepolskim.
"morderstwa polityczne"... buhahhhaaa... popatrz tylko u nas w "Polsce" ilu już zapier*lił seryjny samobójca...

Portret użytkownika Detonator

Spokojnie wcale nie jestem

Spokojnie wcale nie jestem zacietrzewiony jak cietrzew ;P
Sojusz z Rosją skończyłby się dla nas tragicznie. Putin i reszta rosyjskich polityków nas nienawidzi. Wcześniej czy później wbiliby nam nóż w plecy. Oni nie chcą z nami współpracować. Przykład: graffen. Nikt oficjalnie się do nas nie zgłosił by podjąć współpracę w tej dziedzinie natomiast róźne rosyjskie spółki robią podchody by przejąć odpowiedni pakiet akcji Grupy Azoty i położyć łapy na patencie. Takich przykładów są setki. Rosja niszczy przemysł na własne życzenie. Mieli i ciągle mają dobrych fachowców, technologię też mają całkiem niezłą tylko brakuje dofinansowania. Na zbrojenia kasa idzie szerokim strumieniem i tam widać postęp. Tak samo mogłoby być z przemysłem cywilnym. Niestety w KGB nie uczyli jak rozwijać gospodarkę i efekty widać gołym okiem Język
 Po za tym Putin jest zbyt zapatrzony w siebie żeby prosić innych o pomoc w naprawie gospodarki i koło się zamyka.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Tragicznie skonczy sie dla

Tragicznie skonczy sie dla nas pozostanie w sojuszu z zachodem.
Tu jesteśmy dziwką do bzykkania bez wynagrodzenia.
Putin nienawidzi nie nas, tylko nasze rządy, które podskaują jak królik do niedźwiedzia... a to bardzo denerwujące...
Grafenu nie musiałby nam kraść, bo by go miał u siebie i wybudowalibyśmy mu przemysł, bo potrafimy to robić.
Gdyby Polacy zadeklarowali jednoznacznie sojusz z Rosją, na pewno nie byłoby tego co się wkrótce stanie...
Zachód nas "na dniach" sprzeda, bo obawia sie konfliktu nuklearnego i wojny z Rosją i Chinami i wtedy zacznie się polski armagedon.
Wiem co mówię.
 Nasz rząd powinien byc natychmiast odwołany i opcja pro-rosyjska powinna objąc władzę..., by nas uratować przed zemstą Putina.
 Wiem, że Putin to spadkobierca KGB a tamci NKWD, ale obecnie syjoniści rosyjscy sa w opozycji do syjonizmu izraelskiego USA i UE, tak, że będąc tarczą obronną granic Rosji mielibyśmy coś do powiedzenia.
Zapewne "nowy" Wielki Brat zbierałby konrtrybucję jak za czasów ZSRR, ale zawsze coś by zostawił, by nas nie osłabić za mocno.
 Należy jednocześnie przyjąć do wiadomości, że w tym wypadku nie bylibyśmy podlegli Rosji jak po Jałcie, gdzie nas sprzedano bolszewikom, żydom stalina,  lecz jako dobrowolny sojusznik i dlatego moglibyśmy wiele wynegocjować...
 Nie powiem już o oczyszczeniu naszego narodu z obcych elemntów, które w takiej sytuacji gorączkowo opuszczaliby granice Polski.
 Nacjonalizacja wszelkiego obcego przemysłu i banków zachodnich zwolniłaby nas z niebotycznych zadłużeń wobec banku światowego
 Nie trzeba zbyt wielkiej wyobraźni, by ocenić stan Polski po przystąpieniu do takiego sojuszu.
Przynajmniej na jedno pokolenie mielibyśmy szanse na odbudowanie narodu, własnego przemysłu i... tradycji... i słowiańskiej moralności
 Jako jednolity, niepodległy kraj na zasadzie sojuszu z Rosją wprowadzilibyśmy wielki zamęt w UE a zwlaszcza wśród Niemców, którzy zdecydowanie szykują się do powrotu na ziemie zachodnie i północne Polski. Tu nie ma watpliwości.
Bylibysmy wielkim orzechem do zgryzienia.
 Tutaj w ciągu najbiższych 5-ciu lat przestaniemy istnieć jako Polska. To pewne.
 A kiedyś... cóż ... przebudowlaibyśmy słowiańską Rosję, będą przemysłową, intelektualną i mentalną potęgą w regionie...
 P.S. Nie nalezy zapominac i mieć tą pamięć, że nawet pod hegemonią sowiecką w Polsce nie była tępiona ani tradycja ani wartosci narodowe,  a przemysł kwitł na owe czasy..
 To, że był zapóźniony... Wiadomo dlaczego... Embargo na technologię syjonistycznego Zachodu.
 Teraz jest inna sytuacja... technologię dostaniemy z... Chin
 Nie można trwać w przesądach i uprzedzeniach histrorycznych jak w skorupie a pamietając historię odpowiednio się zabezpieczyć.
Świat się zmienił i przyszedł ostatni moment na zmianę kierunku, zwłaszcza, że sytuacja nam bardzo sprzyja...
 Czy ja trafiłem tym co napisałem do umysłów Polaków?
 Jestem ciekaw. Głosujcie...
 
 

Portret użytkownika Detonator

Muszę cię rozczarować bo mam

Muszę cię rozczarować bo mam ciekawsze zajęcia niż śledzenie twoich wypowiedzi na fakty.pl. Nawet tam nie zaglądam wiec tym samym nie mogę niczego usuwać ;P
Czekam na te twoje akcje walki z syjonistami tylko coś mi się wydaje, że po za klepaniem na tym portalu nic więcej nie zrobisz. A najbardziej to powinni się ciebie bać sąsiedzi bo jak mają inne zdanie niż ty to zostaną nazwani przez ciebie banderwocami, faszystami, syjonistami. Więc jest mi śmiesznie i wesoło i ciagle będzie ;P 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Detonator napisał: Muszę cię

Detonator wrote:

Muszę cię rozczarować bo mam ciekawsze zajęcia niż śledzenie twoich wypowiedzi na fakty.pl. Nawet tam nie zaglądam wiec tym samym nie mogę niczego usuwać ;P
Czekam na te twoje akcje walki z syjonistami tylko coś mi się wydaje, że po za klepaniem na tym portalu nic więcej nie zrobisz. A najbardziej to powinni się ciebie bać sąsiedzi bo jak mają inne zdanie niż ty to zostaną nazwani przez ciebie banderwocami, faszystami, syjonistami. Więc jest mi śmiesznie i wesoło i ciagle będzie ;P 

 wiesz co najbardziej mnie śmieszy w twojej odpowiedzi?... To, że sam stawiasz sobie plusy.... buhahhhahaaa...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

A ile ci płacą, byś

A ile ci płacą, byś krytykował wpisy, które są niezgodne z poprawnością  polityczną  rządzących syjonistów?
 Lepij poczytaj sobie jak nazywa mnie ta osoba, którą gnidą nazwałem...
O jakiej nędzy mówisz? To znaczy co masz na mysli? Ja nie chwalę rządu Rosji, tylko piszę o narodzie Rosyjskim... A to, że tam jest nędza, to oczywiste dlaczego... Przez 80 lat rządziłi tam żydzi-syjoniści w komunistycznych rządach ZSRR. Sam się martw o swój poziom ( intelektualny), który jest na tym samym poziomie kultury selektywnej co mój...
Słowwiański, rosyjski naród jest zdegenerowany rządami syjonistów. Oglądnij się ślepcu na nasz naród jak nędznieje pod rządami niepolskimi...
 A może wg twojego móżdżku rozwija sie u nas dobrobyt... co?
 Dlatego wybieram Putina, przy którym Polska ze swoim potencjałem znaczyłaby wiecej, niż pod okupacją syjonistycznych złodzieji.
 A jesli chodzi o wolnośc  słowa to mi niepitol dyrdymałów, bo jesteśmy inwigilowani i wolnego słowa nie ma. A ten kto ma ma sprawy prokuratorskie o nienawiść rasową.. tylko dlatego, że syjonistów stawia na równi z nazizmem i bolszewizmem.
 Za malutki jestes, by ze mna dyskutowac na ten temat.
 Jest okazja... Nowa fala ucieczek z Polski... zabierz sie tam do swojego raju...
 

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem