W Rosji zabroniono prowadzenia pojazdów transwestytom i sadomasochistom

Kategorie: 

Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew podpisał dekret, zgodnie z którym transseksualizm, sadomasochizm i pedofilię uznano za zaburzenia osobowości seksualnej. Postawy te wpisano na listę zaburzeń, które stanowią przeciwwskazania do prowadzenia pojazdów, podaje NewsRu.com.

 

Dokument podpisano 29 grudnia 2014, ale opublikowano w ostatnim tygodniu. Przyjęcie tej uchwały ma na celu uzupełnienie programów, służących ograniczenia liczby wypadków śmiertelnych na drogach do 10 na 100 tys. mieszkańców. Przeciwwskazania odnoszą się do „zaburzenia osobowości i zachowania w dorosłym życiu” - według Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Zdrowia (MKB-10).


Spis MKB-10 obejmuje zaburzenia zachowań seksualnych tj. transseksualizm, transwestytyzm, fetyszyzm, podglądactwo, sadomasochizm, pedofilia, ekshibicjonizm, nekrofilia i inne. Warto podkreślić, że orientacja seksualna sama w sobie nie jest uważany za zaburzenie. Rządowy dekret stwierdza, że „zaburzenia seksualne” mogą być przeszkodą do prowadzenia pojazdów „ze względu na obecność przewlekłych i długotrwałych zaburzeń psychicznych, którym towarzyszą ciężkie lub utrzymujące się zaostrzone dolegliwości bólowe."


Na listę przeciwwskazań wpisano także choroby układu nerwowego. Wśród nich są schizofrenia, zaburzenia nastroju, upośledzenie umysłowe, padaczka, alkoholizm i zaburzenia widzenia. Wymagania dotyczące badań lekarskich kierowców zostały zatwierdzone w 2013 roku, a lista przeciwwskazań dopiero w ostatnich dniach.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika radiotvtosyf

We wszystkich mediach w

We wszystkich mediach w Polsce w zarządzie co decyduje o czym mają mówić są syjonistyczne pedały, we wszystkich, oni układają scenariusze, jakie wiadomości ma powiedzieć sługus dziennikarz. Nie ma Polskich już mediów wszystkim sterują syjonistyczne-pedały, każdego mogą podsłuchiwać i mają dostęp do monitoringu jak tajne służby. Tak samo ich informatycy od sprzętu, to wszystko to syjonistyczne-pedalstwo, nie ma tam prawdziwych Polaków. Wszystkie te szumowiny są skorumpowane, anty moralne i bandyckie bez sumienia. Do własnej śmierci już się tacy świry nie zmienią,
najlepsze Polskie jednostki oddawały życie za nas kraj, a takie bydło teraz dostało się do władzy i rządów, przekupne, podżegające gorsze niż dzikie bydło.

Portret użytkownika patriota

Putin jest przykładem

Putin jest przykładem prawdziwego patrioty oraz jest bardzo dobrym politykiem.Na pewno nie dopuści do NWO.Podobnie jak my wszyscy z krajów słowiańskich.Słowianie mają swoją strodawną tradycję nie są sztucznie stworzonym państwem ze sztczną historią tak jak znane nam jedno mocarstwo gdzie prawdziwi amerykanie siedzą w rezerwatach.

Portret użytkownika Pantałyk

Jeszcze trochę i trzeba

Jeszcze trochę i trzeba będzie prosić Putina albo Łukaszenkę o azyl. W przeciwnym razie czeka nas egzystencja w śmietniku i szambie, lub zapieprzanie za ochłapy na plantacji ogórków w Hiszpanii.

Portret użytkownika 777

Homoseksualiści chcą

Homoseksualiści chcą zniszczyć wszystko co normalne ! Antypolski film Pawła Pawlikowskiego „Ida” ma szansą otrzymać nagrodę Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych (BAFTA). „Ida” – choć przedstawia nieprawdziwy i krzywdzący obraz polskiej historii – jest nagradzany nie tylko w Polsce, ale także za granicą.
 
Na tym przykładzie widać że lewackie bojówki ideologiczne chcą zniszczyć wszelką moralność oraz religię a wiadomo że Polska jest religijna i posiada potencjał moralny zagrażający lewackim zboczeńcom ! Nie wspominając o tradycji rycerstwa polskiego i narodowej wspaniałej duszy Polaków !

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Portret użytkownika Krystian

Popieram tepic Homosekzualizm

Popieram tepic Homosekzualizm pedofilie!! ta zmiana w prawie rosyjkim moze ma tez swoje wad ale jak na moje jest wiecej zalet jezeli alkoholikom narkomanom czy schizofremika nie dadza prawa jazdy to na pewno to wyjdzie na PLUS!! nie wiem czy homosekualizm ma cos wspolnego z prowadzeniem pojazu ale i tak to popieram!! bo trzeba gejow i pedofilow ograniczac na kazdyk kroku a nie jeszcze ich wspierac!!!!!!!!!

Portret użytkownika Calvo

Władimir Putin wygłosił

Władimir Putin wygłosił przemówienie o napięciach z mniejszościami w Rosji. Powiedział: „Każdy przedstawiciel mniejszości, pochodzący z dowolnego miejsca na świecie, jeżeli chce żyć i pracować w Rosji, powinien mówić po rosyjsku, i przestrzegać rosyjskiego prawa. Jeśli muzułmanin woli prawo szarijatu, to radzimy mu, aby przeniósł się do tych krajów, gdzie szarijat obowiązuje. Rosja nie potrzebują mniejszości muzułmańskich. To te mniejszości potrzebują Rosji aby je chroniła, ale my nie będziemy tworzyć specjalnych przywilejów,  ani zmieniać naszych praw zgodnie z ich życzeniami. Mogą  sobie krzyczeć głośno o „dyskryminacji”. Nie będziemy tolerować braku szacunku dla naszej rosyjskiej kultury. Takie samobójstwo kulturowe ma miejsce w Ameryce, Anglii, Holandii i Francji, i muzułmanie przechwycą władzę w tych krajach. Jeśli my mamy przetrwać jako naród, to Rosja nie pójdzie tą drogą. Rosyjskiego prawa i tradycji nie da się pogodzić z brakiem kultury i prymitywnymi zwyczajami szarijatu. A jeśli nasz szanowny ustawodawca (Duma) uważa, że należy stworzyć nowe prawa, musi przede wszystkim mieć na uwadze interes Rosji i pamiętać, że mniejszości muzułmańskie nie są rosyjskie.’’  Słowa prezydenta  Putina posłowie do Dumy przyjęli owacją na stojąco.
 

Portret użytkownika Medium

Ja od ponad trzech lat leczę

Ja od ponad trzech lat leczę się słuchając ruskiego. Teraz nawet rozumiem tych, co mówią niewyraźnie.
Angielski wraz z całą zachodnią mentalnością nie tylko mnie zemdlił, ale i przyczynił się, jak sądzę, do problemów ze zdrowiem.
 

Portret użytkownika zarejestrowany

Wszyscy widzieliśmy co się

Wszyscy widzieliśmy co się stało we Francji gdy zamaskowani Islamiści wtargnęli do biura określonej propagandy rysunkowej. Jeżeli ktoś nie zgadzał się z propagowaną treścią, dotykającą jego uczuć to mógł jedynie zgłosić to do Niebiańskiej instytucji Stwórcy, zostawiając własne wnętrze dla samego siebie. Kim byli więc zabici redaktorzy z Charlie Hebdo ? Czy byli to bojownicy o lepszą Europę, czy może odłam starający się skłócać ludzi, wywołując reakcje nienawiści ? Wystarczy prześledzić okładki ich pism wy domyśleć się za jaką opcją się opowiadali.

Dzisiejsza Europa jest rządzona przez ludzi wspierających homoseksualizm, a ten nie cierpi żadnej ze światowych religii, ale nie tylko religii, homoseksualiści nie znoszą również moralności, która w ich ocenie nie jest moralnością, jest dla nich przeszkodą. Ktoś kto interesuje się chrześcijaństwem oraz prawami jakie dano ludzkości, by ta nie stoczyła się w cielesność powinien wiedzieć, że tego typu zboczenia seksualne były stanowczo zakazane w dalekiej przeszłości, a nazwy jakie nadawano odmieńcom były zgodne z tym co widzą państwo na zdjęciu początkowym/rozkładowym. Myślę, że zaciekawi państwa kilka zdań jakie będą miały związek z sytuacją w jakiej znalazła się Europa rządzona przez ludzi pokroju zabitych wydawców bądz redaktorów.
Homoseksualizm występował w starożytnych kultach Baala i Astarte (Isztar). Echo tej praktyki odnajdujemy w Ks. Powtórzonego Pr. 23,19: "Nie zaniesiesz do domu Pana, Boga twego, zarobku nierządnicy, jak i zapłaty dla psa, jako rzeczy ofia­rowanej ślubem". Jest to zakaz dopełniania jakiegoś ślubu pieniędzmi pochodzącymi z nierządu. Znamienne jest, że autor biblijny czyni roz­różnienie pomiędzy nierządem uprawianym przez kobiety a prostytucją homoseksualną. Na określenie mężczyzn oddających się temu proce­derowi stosuje termin „pies" (Apokalipsa 22,15; Rozaju 1,27). Wynika to ze struktury wypowiedzi zawartej w Ks. Powt. Pr. 23,18 i 19.
Określenie mężczyzny uprawiającego nierząd sakralny jako psa wy­stępuje również w fenickich inskrypcjach znalezionych w świątyni Asztarte w Kition. Wymieniają one personel świątynny i obok podania liczby dziewcząt pracujących przy ofierze, mówią również o „psach" i „szcze­niakach". Chodzi tu o prostytuujących się mężczyznach. Dokonany w oma­wianym dokumencie podział na „psy" i „szczeniaki" może wskazywać na to, że do procederu prostytucji homoseksualnej angażowano, obok dorosłych mężczyzn, również nieletnich chłopców. Podkreślić należy, że teksty biblijne ani razu nie mówią o podejmowaniu przez dorosłych kontaktów seksualnych z dziećmi. Nawet szczegółowo zredagowane przepisy w Ks. Kpłańskiej 18,6-18 i 20,9-21 nie uwzględniają takiej sytuacji.
Termin „pies" używany był w języku fenickim i hebrajskim. Treść tego pojęcia nawiązywała do wierności, jako charakterystycznej cechy psiej natury ( Izajasza 56,11). „Pies świątynny" miał być w pełni przy­wiązany do swojego bóstwa. W tekstach biblijnych określenie „pies" w odniesieniu do człowieka ma wydźwięk pogardliwy. Stosowane jest w celu upokorzenia kogoś. Stosuje się je w odniesieniu do wrogów (Psalmów 22,17; 1 Samuela 17,43; 24,15). Jak wskazuje Izajasz 66,3, psy były również zwierzętami ofiarnymi w kultach bałwochwalczych ostro potępianych przez proroka. Ten fakt zapewne rzutował także na kształtowanie się negatywnych skojarzeń związanych z tym zwierzęciem.
Przytoczone powyżej rozważania rzucają nowe światło na ostrzeżenie św. Pawła kierowane do Filipian: Strzeżcie się psów, złych pracowników i okaleczeńców (Filipian 3,2). Uwzględniając fakt, że św. Paweł wielokrotnie mówi wprost o homoseksualizmie (Rzymian 1,27; 1 Koryntian 6,9; 1 Tym. 1,10) uzasadnione wydaje się przypuszczenie, że używa on określenia „pies" (κύων) w stosunku do tego zjawiska. O prostytucji homoseksualnej wy­rażanej terminem κύων jest również mowa w Apokalipsie 22,15. W nauczaniu św. Pawła homoseksualizm jest złem, gdyż sprzeciwia się naturze człowieka. Człowiek został stworzony jako mężczyzna i kobieta - dlatego naturalne są tylko kontakty seksualne osób odmiennej płci (Rdz 1,26-27).

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika rent5555

W naszym kraju mniejszość

W naszym kraju mniejszość hohoseksualna próbuje nam powiedzieć że oni są cool a my bed doszło do idiotyzmu gdzie mniejszość rządzi większością  następstwem tego będzie pedofilia bo o ile dobrze pamiętam to głownego założyciela  LGBT który uważał się za homosia jakiś miesiąc temu zamknięto za pedofilię .Jak tak dalej pójdzie to następni będą kanibale i raz poraz też będą chcieli kogoś zjeści w imię demokracji mam nadzieję że politycy dobrze smakują bo to że to pedały to wiem od dawna !

Tym My Słowianie różnimy sie od was chazarów, że potrafimy pomagać innym nie oczekując niczego w zamian!

Portret użytkownika Prawdaoj

Dobrze powiedziane, zresztą w

Dobrze powiedziane, zresztą w USA robiono barania pod tym względem i okazało się że najwięcej pedofili to przedewszystkim homoseksualiści itp. Ostatnio nawet dziecko adoptowali w jakimś kraju i jak sie okazało, to dziecko było wykorzystywane seksualnie nie tylko przez homoseksualistów, które je adoptowali, ale także udostępniali tego małego człowieka innym zboczeńcom aby mogli sobie je wykorzystyywać do tych strasznych i tragicznych praktyk, to jest przerażające i godne srogiej kary!

to trzeba zobaczyć -
https://www.youtube.com/watch?v=J0TvGhEzfbs
-
https://www.youtube.com/watch?v=dYaGYFNKeE4

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem