W Rosji Duma Państwowa podniosła kary za szerzenie gejowskiej propagandy do 1 mln rubli

Kategorie: 

Jak donosi agencja ITAR-TASS, rosyjski parlament podniósł kary za szerzenie gejowskiej propagandy do 1 mln rubli. Rosjanie obserwując rozwój sytuacji na Zachodzie starają się przygotować prawnie na to, co i tak prędzej czy później do nich nadejdzie.

 

Deputowani poparli poprawkę dotyczącą kar za rozpowszechnianie gejowskich treści  wśród nieletnich. Za promowanie homoseksualizmu można zapłacić  karę do 1 mln rubli. Projekt przegłosowano w drugim czytaniu ustawy. Jeszcze bardziej rygorystyczne staną się kary dla gejowskiej propagandy w mediach lub w Internecie.

 

Termin „propaganda” w ustawie oznacza rozpowszechnianie informacji mających na celu zainicjowanie „nietradycyjnych związków seksualnych” u dzieci i tworzenie pojęć mających ukazać „atrakcyjność tych relacji”, a także „zniekształcenie obrazu równoważności relacji tradycyjnych i nietradycyjnych” poprzez różnego rodzaju kampanie.

W czasie głosowania w Moskwie w pobliżu Dumy Państwowej zorganizowano manifestacje. Wzięło w nich udział setki osób m. in. działacze prawosławni i przeciwnicy nowego prawa. Doszło do przepychanek. Są zatrzymania.
 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Klaus

Na wstępie zaznaczem, że nie

Na wstępie zaznaczem, że nie mam jeszcze konkretnego zdania na ten temat. Pedały są, byli i będą. Czy tego chcemy czy nie. Natomiast pozostaje problem ich życia wśród nas. Wyznając filozofię chrześcijańską z pewnością będziemy przeciwni ich obecności w chrześcijańskiej grupie społecznej. Pamiętajmy, że świat składa się z tysięcy przeróżnych grup społecznych. Nie chcę brać tutaj strony, żadnej strony, ale wyobraźmy sobie, że pedał jest taki sam jak my z jednym wjątkiem, swoje zainteresowania kieruje w stronę innego pedała czy też osobnika tej samej płci. Tylko to go różni od innych. Łowców głów od nas różni to, że nie zjadamy wątroby swojego wroga i nie obcinamy mu głowy, która później preparujemy i wieszamy sobie na szyji. Podobieństwo jest. Lecz dlaczego łowcy głów nas nie drażnią, tylko drażnią nas pedały? Odpowiedź prosta. Bo nie ma łówców głów wśród nas oraz to, że łowcy głów nie chcą naszych przywilejów i jeszcze jedno - Łowcy głów żyją w swoim środowisku. Sytuacja, która nas drażni związana jest właśnie z obecnością pedałów wśród nas, oraz to, że chcą mieć przywileje zarezerwowane tylko dla par mężczyzna+kobieta. Od nas zależy czy się na to zgodzimy, aby te przywileje należały się pedałom. Co ja myślę na ten temat?
Myślę, że pedałom trzeba stworzyć ich własne środowisko, tak samo jak swoje środowisko mają Łowcy głów. Tam będzie im dobrze, a świat będzie miał z nimi spokój jak z Łowcami głów. Od czasu do czasu pojedzie do niech ekipa telewizyjna...niech będzie to Pedolandia, albo Gejolandia  i zrobi materiał filmowy pokozany w niedzielę, między filmem o życiu seksualnym szympansów i podróżniczym wypadzie Pana Cejrowskiego.

Portret użytkownika kdbj

Sorry, lekki workerze, ale

Sorry, lekki workerze, ale Jezus Chytrus przede wszystkim był człowiekiem (co dla miliardów dewotów faktycznie może być szokiem). Boga zrobili z niego właśnie ci dewoci, więc albo gadamy tu o dewotach, albo o dewiacjach, ... pod każdym tematem zawsze znajdzie się nawiedzony jakąś pseudo-religią, wszechwiedzący, wierzący w rytuały, zamiast w Boga, ludek.

Portret użytkownika lightworker

Ile nienawiści do drugiego

Ile nienawiści do drugiego człowieka na tej stronie...
pewnie sami katolicy - ale u takich to normalne
chociaż niebawem będzie większe zaskoczenie kiedy to miliardy ludzi dowiedzą się że to Jezus Chrystus był homoseksualistą w związku ze swoim umiłowanym uczniem Janem (tym który kładł głowę na piersi Mistrza).
Typowe dla ograniczonych ludzi którzy w bezszczelny sposób narzucają innym wolnym ludziom jak mają żyć i co myśleć.  Przy tym że taki homoskeksualista nie zagraża nikomu bo interesuje się wyłącznie drugim homoseksualistą (nie mylić z pedofilią!!!). Skoro jeden dorosły człowiek chce mieć za zgoda drugiej osoby kontakt seksualny za obopólną zgodą - nic nikomu do tego! Ale widać że piszący tu komentarze lubią dyktować innym jak mają żyć!
Ale nie tędy droga!!!
 
"W końcu każdy będzie wiedział, że homoseksualizm jest zaawansowanym etapem rozwoju duchowego, w którym żeńskie i męskie energie są bardziej zrównoważone niż w osobach heteroseksualnych".
matthewbooks

Portret użytkownika edmar

"Skoro jeden dorosły człowiek

"Skoro jeden dorosły człowiek chce mieć za zgoda drugiej osoby kontakt seksualny za obopólną zgodą - nic nikomu do tego!" - oczywiście, nic nikomu do tego, ani rządowi, ani ustawodawcy, ani mediom, ani prawo, ani organizacją kolorowych! A jednak ci wszyscy się wtrącają, co za bezczelność!

Pozdrawiam !STRACH  odbiera  rozum,    STRACH  zabija  duszę !

Portret użytkownika BEN

lightworker czy ty miślisz że

lightworker czy ty miślisz że tylko katolicy mają coś  do pedałów ty wyprany z moralności masz czelność mowić że to naturalne że w tym kierunku ma iść świąt .Niech się bzykają spedalone cioty jeżeli twym zdaniem jest to normalne to by cię teraz nie było.
Cóż może być piękniejsze od kobiecego ciała ! 
I  NIE MIESZAJ W TO JEZUSA za chwilę napiszesz że idziesz w jego ślady  a co na to twoi rodzice !!!!! też mają takie zdanie masz mamusie czy tatusi .Czym ty jesteś ona czy on bo dla mnie jesteś homoniewiadomo i nie panosz sie tym zboczeniem  dewiancie.
Muszę kończyć ciśnienie 200 jak pomyśle o takich jak ty i im podobnym!!

Portret użytkownika ayga

Oczywiscie ze szanuje wybor

Oczywiscie ze szanuje wybor wolnego czlowieka niech sobie bedzie np. pezdiem lub kim tam chce wolna wola.Ale nie wiem czy zauwazyles lecz w calej europie zaczyna sie promowac homoseksualizm i uwazam ze to jest zle.Homosekusalizm jest dewiacja,a mlodym ludzia wpaja sie ze taki jest model terazniejszego spoleczenstwa i to normalne.Dzieli nas juz tylko krok od pozwolenia tym dewiantom na adopcje dzieci,a to jest juz chore.Czy twoim zdaniem to normalne zeby dziecko mialo dwoch ojcow???

Ayga

Portret użytkownika ayga

Oczywiscie ze szanuje wybor

Oczywiscie ze szanuje wybor wolnego czlowieka niech sobie bedzie np. pezdiem lub kim tam chce wolna wola.Ale nie wiem czy zauwazyles lecz w calej europie zaczyna sie promowac homoseksualizm i uwazam ze to jest zle.Homosekusalizm jest dewiacja,a mlodym ludzia wpaja sie ze taki jest model terazniejszego spoleczenstwa i to normalne.Dzieli nas juz tylko krok od pozwolenia tym dewiantom na adopcje dzieci,a to jest juz chore.Czy twoim zdaniem to normalne zeby dziecko mialo dwoch ojcow???

Ayga

Portret użytkownika mordechaj

Bardzo dobrze! Precz z

Bardzo dobrze! Precz z dewiantami z przestrzeni publicznej. A tutaj macie czarno na białym trochę faktów o tych "idealnych" związkach z wielkiej "miłości". To samo szykują nam w Polsce jeśli się nie przeciwstawimy:
Ze względu na polityczną poprawność, zbyt rzadko porusza się problem przemocy w związkach homoseksualnych, zwłaszcza lesbijskich (bo lesbijki są wobec siebie bardziej agresywne niż pederaści). W Szwecji aż 1/3 ogólnej liczby zgłoszeń przypadków przemocy domowej to przemoc w związkach lesbijskich. Badanie zaprezentowane na łamach Journal of Interpersonal Violence wykazało, ze 90 % badanych lesbijek było odbiorcami jednego lub więcej aktów werbalnej agresji od ich partnerek, a 31 % z nich doświadczyło jednego lub więcej incydentów przemocy fizycznej. Badanie przeprowadzone w 1985 roku na 1109 lesbijkach przez Gwat Yong Lie i Sabrine Gentlewarrier pokazało, że ponad połowa respondentek była maltretowana przez swoją partnerkę. Ta przemoc dotyka niestety także dzieci, o czym świadczy drastyczny przykład z RPA: Winnymi zbrodni zamordowania 4-letniego Jandre Botha uznał sąd parę lesbijek. Chłopiec zginął z rąk kochanki matki za to, że nie chciał mówić do niej "tatusiu". Dziecko przed śmiercią doświadczyło urazów czaszki, mózgu, połamania kości nóg, obojczyka, rąk i miednicy. Matka chłopca twierdziła, że doznał on wypadku podczas kąpieli. Prof. M. Dada ocenił jednak urazy jako porównywalne z upadkiem z drugiego piętra. Ojciec dziecka, obecny na rozprawie, dowiedział się o maltretowaniu syna przez lesbijską kochankę jego byłej żony w dniu śmierci dziecka. O tym, że czterolatek bity jest za odmowę zwracania się do kochanki matki "tatusiu" wiedzieli wcześniej znajomi lesbijek.

Portret użytkownika Ja

Brava dla rosji a u nas

Brava dla rosji a u nas malymi krokami od tyłu wchodzi kolejna wersja tzw. związków partnerskich. Oklaskiwać jest łatwo innych gorzej kiedy trzeba coś zrobić u siebie... a u nas cisza, bo to temat zastępczy bo są ważniejsze sprawy tylko jakie skoro nie widać rzadnych ruchów społecznych??? A 6 latki i tak pójdą do szkół, propaganda jakie to będzie dla nich super działa, nawet rząd musiał się posiłkować znanymi celebrytkami, tyle tylko że to będzie katastrofa :]

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika Zenek

Bo u nas jest zamiast

Bo u nas jest zamiast pomysłów na naprawę króluje satanizm i radosne śpiewanie NIC SIĘ NIE STAŁO
 
reprezentacja przeegrała jak cioty - NIC SIĘ NIE STAŁO
kleska zywiołowa - NIC SIĘ NIE STAŁO
firmy bankrutują - NIC SIĘ NIE STAŁO
ludzie się wieszają z głodu  - NIC SIĘ NIE STAŁO
rządowi zabrakło na dziwki i waciki - ajwaj, klęska narodowa
a już nie daj yahwe jak jakaś gejebrytka złamie paznokieć.

Portret użytkownika Ja

Jedni ida do przodu reszta

Jedni ida do przodu reszta się cofa, ehh tak to jest kiedy wszystko jest przenicowane "wywleczone na lewą stronę i odwrócone do góry nogami :/" a to co uważa się za normalne nim nie jest i na odwrót.

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem