W północnej Norwegii zapadł się górski szczyt

Kategorie: 

Szczyt na dalekiej północy Norwegii rozpadł się i runął w dolinę. Przerażeni ludzie cudem uszli z życiem, donosi Framtid i Nord.

 

W środę w nocy o godzinie 3:57 mieszkańców obudził ogromny grzmot. Skały ze szczytu spadły w dół do wsi Birtavarre. Zatrzymały się mniej niż 100 metrów od stodoły, gdzie Siv Nina Myrvoll utrzymuje 180 kóz. Potem nastąpiło jeszcze kilka mniejszych osuwisk.

 

„Nigdy czegoś takiego nie widziałam. Mieszkam tu już ponad 30 lat” – powiedziała Nina. Dodała, że teraz boi się o swoje zwierzęta. To, że góra się zmniejszyła widać dokładnie gołym okiem. Ogromne głazy dotarły do wsi, ale zatrzymały się na granicy lasu poniżej linii drzew.

 

Strachu mieszkańcom napędziła góra Leder w północnej Norwegii. Obecnie góra nie jest zdefiniowana jako obszar wysokiego ryzyka. Przez wiele lat nie dokonywano tam jednak żadnych pomiarów.

Relację filmową dotyczącą zdarzenia można obejrzeć TUTAJ.


 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zibi

To dopiero początek

To dopiero początek przebiegunowania,ludzie się dziwią że kopalnie się zapadają i giną, albo tacy co całe życie byli związani z górami znają je od podszewki a nagle smierć,wygląda na to że skały zaczynają się kruszyć nie tylko w Norwegi w Austri,może ruch płyt tektonicznych to powoduje ziemia w każdych regionach świata się zapada i  Polsce też ocunięcia się zaczeły w Łodzi koparka  się zapadła a nasze media ściemniły ze to przez awarie ciepłowniczą ok ale jak podmywa wszystko od spodu to się zawala nie długo będzie jak w wietkongu był i znik,w Warszawie pod budynkiem ,w niemczech w dużo miejscach w europie, ziemia zamienia się w błoto

Portret użytkownika moon fake

żadnego gwałtownego

żadnego gwałtownego przebiegunowania nie będzie Sad przykro mi .Ziemia od dawna ulega erozji  która jest naturalnym procesem powrotu do stanu poprzedniego i nie zwalajmy tego wszystkiego na przebiegunowania haarpy i inne tego typu wydumki bezpodstawne.Kiedyś od sciany w trzęsaczu do morza było 2 kilometry lądu.To tylko bliski przykład....tego że Ziemia wraca do stanu równowagi ...

Nie ma głupich pytań, są tylko głupcy którzy ich nie zadają...

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać. Nostra Damus.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem