W pobliżu francuskiego Bordeaux miały miejsce potężne eksplozje

Kategorie: 

Dziś rano na północ od miasta Bordeaux nastąpiło kilka potężnych eksplozji. Prawdopodobną przyczyną wybuchów był pożar, choć terroryzm nie został jeszcze oficjalnie wykluczony.

Dramatyczny incydent miał miejsce dziś rano o godzinie 6:40 na terenie przedsiębiorstwa specjalizującego się w przewozie niebezpiecznych substancji. Według niektórych mediów, mogło dojść nawet do pięciu eksplozji.

 

Major miejscowości Bassens, Jean-Paul Turon, powiedział że najpierw ciężarówka z zakładu CD Trans stanęła w płomieniach a następnie eksplodowała, co wywołało reakcję łańcuchową. Na miejscu zjawiło się setki strażaków, którzy gasili pożar. Dwóch z nich zostało rannych. Służby próbują obecnie ustalić przyczyny tego incydentu.

 

Nie można wykluczyć, że ktoś mógł celowo doprowadzić do pożaru, biorąc pod uwagę ostatnie zamachy terrorystyczne w Europie. Śledczy analizują każdą możliwość.

 

 

Źródło: http://www.chinadaily.com.cn/world/2016-04/03/content_24261407.htm

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika 44

Bomba czy wypadek? Coraz

Bomba czy wypadek?
Coraz więcej ataków terrorystycznych bedzie w ramach poprawności politycznej maskowanych i ukrywanych tak jak to ma miejsce wobec nasilającej się przestepczości kryminalnej dokonywanej przez nielegalnych imigrantów na białych europejczykach: gwałty, napady z rabunkiem, kradzieże, pobicia, włamania i morderstwa.... zresztą oprócz ukrywania tych faktów policja europejska wykrywa nie wiecej niż 20% sprawców przestępstw - pewnie maja jeszcze za mało narzedzi inwigilacji 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika korela

Przeciwnie, obawiam sie, ze

Przeciwnie, obawiam sie, ze coraz czesciej bedziemy slyszec o wygladajacych na pierwszy rzut oka na wypadek pozarach i eksplozjach budunkow mieszkalnych, fabryk i innych miejsc industrialnych. Lub, co gorsza nie bedzie sie o nich mowic, tak jak w wypadku powyzszego zdarzenia (ktos slyszal/czytal dzisiaj jakis news w polskich glownych mediach?). To sie nazywa sabotaz i choc nie jest tak spektakularny jak atak terrorystyczny, jest znacznie latwiejszy do przeprowadzenia i potrafi wyrzadzic naprawde powazne szkody, zniszczyc istotne elementy infrastruktury. Biorac pod uwage, ze niemal kazdym zakladzie pracy zachodniej Europy zatrudnieni sa muzulmanie, nie maja problemow z dostepem do tychze placowek. O "wypadkach" takich jak ten bedziemy slyszec coraz czesciej i oby skonczylo sie na sabotazach takich jak ten. Gorzej jesli taki sabotaz zostalby przeprowadzony np. w zakladach produkcji zywnosci lub zakladach uzdatniania wody/wodociagach. Mam nadzieje (choc niewielka), ze maja to na uwadze ludzie decyzyjni w kwestiach bezpieczenstwa i ze miejsca te sa teraz szczegolnie chronione. Osobiscie jednak w to watpie i jednoczesnie sie tego boje, bo skutki takego sabotazu moglyby okazac sie niezwykle powazne i grozne.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem