W palestyńskiej ambasadzie w Pradze znaleziono arsenał broni

Kategorie: 

W budynku ambasady palestyńskiej w stolicy Czech znaleziono 12 karabinów i pistolety. Informacje na temat wykrytego arsenału potwierdził w niedzielę Martin Chervichek, szef policji. Odkrycia dokonano po wybuchu bomby, umieszczonej w sejfie dyplomaty Jamal al -Jamala, podaje JN1.

 

Nowy budynek ambasady Palestyny w elitarnej dzielnicy Pragi policja przeszukała1 stycznia. Nie miał on jeszcze statusu immunitetu dyplomatycznego, więc funkcjonariusze byli w stanie przeprowadzić operację bez naruszenia odpowiednich przepisów konwencji wiedeńskiej.

„Oświadczam, że znalazłem dwanaście karabinów maszynowych i pistolety” - powiedział Chervichek.

Zaprzeczył doniesieniom wielu czeskich mediów, że arsenał broni w nowym budynku placówki składał się z 70 sztuk broni palnej. Obecnie trwa dochodzenie w sprawie okoliczności, jak broń trafiła do ambasady.

 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika POUL WALKER

oczywiscie wszyscy w pisza

oczywiscie wszyscy w pisza ciekawe rzeczy ,tylko co w tym dziwnego ze znalezli arsenał broni,po pierwsze jaki to arsenał,po drugie w czechach mozna kupic broń bez problemu,po 3 nawet polak moze kupic  i to bez okazywania dokumentów,po 4 kbks polak kupuje we francji gdzie niewymagane jest pozwolenie i wysyla kurierem do polski.naprawde czarna magia.

Portret użytkownika ARTUR

Składy broni dla przyszłych

Składy broni dla przyszłych powstańców islamskich w Europie są w każdym budynku który został wynajęty przez podstawionych europejczyków sympatyzujących z wyznawcami Allacha . Transporty wjeżdżają do Albanii a następnie są rozprowadzane po Europie , czxęst nawet przez organizacje ekoterrorystów i młodzieżowe grupy wyznaniowe finansowane przez  islam .Europa wschodnia bedzie opanowywana w ten sam sposób gdy tzw. opozycja ukraińska dojdzie do władzy , otworzy się bowiem szlak wschodnich podbojów .

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem