W Pakistanie znowu mordują chrześcijan

Kategorie: 

Co najmniej pięć osób zginęło w eksplozji w pobliżu dwóch kościołów w chrześcijańskiej dzielnicy pakistańskiego miasta Lahore. Inne źródła mówią nawet o dziesięciu ofiarach, podaje BBC.

 

Dwa wybuchy słyszano w okolicy Yuhanabad w czasie, gdy wielu chrześcijan, udało się na niedzielną mszę. Wspólnota chrześcijańska w Pakistanie jest często celem ataków bojowników. Odpowiedzialność za zamach wzięło na siebie ugrupowanie Dzhamatul Ahrar, które jest związane z pakistańskimi talibami.


Według relacji naocznych świadków, zamachy przeprowadzili zamachowcy samobójcy. Ponadto zdalnie zdetonowano ładunki wybuchowe u bram kościoła, ale policja jeszcze nie potwierdziła tej informacji.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Tam mordują chrześcijan bo są

Tam mordują chrześcijan bo są chrześcijanami a w Polsce morduje się Polaków chrześcijan za to że są Polakami i chrześcijanami ! To NWO i masoneria poprzez zniszczenie przemysłu doprowadza Polaków do samobójstw ! słuchałem audycji na temat masonerii i specjalista mówił że masoni niszczą gospodarki danego kraju poto by sterować biednym społeczeństwem ! W Polsce masoni polskojęzyczni ale i szwabscy namordowali już wiele ludzi w ten sposób ! "W roku 2014 samobójstwo popełniło 6165 Polaków, o 64 więcej niż w 2013 r. Ok. 2 tysięcy osób przeprowadziło nieudaną próbę samobójczą. Równocześnie, rośnie liczba samobójców wśród osób rozpoczynających życie zawodowe oraz po 65. roku życia.W roku 2013 po raz pierwszy liczba samobójstw popełnianych w Polsce przekroczyła 6 tysięcy. Od tego czasu stale rośnie." Ze strony innemedium znalazłem taki ciekawe zdjęcie, co to za znak ręką robią ? Podobny do hotlerowskiego pozdrowienia ale ze zgiętą w łokciu ?
http://innemedium.pl/wiadomosc/liczne-przypadki-ufo-w-okolicy-wulkanu-colima-w-meksyku

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Rocky

religia. nie konczacy sie

religia. nie konczacy sie temat wojen, smierci i cierpienia. w imie Boga zabijaja ludzie siebie nawzajem, to jest zupelnie ironiczne, zabawne wrecz. chrzescijanie wybili niezliczone ilosci ludzi przez ostatnie 2000 lat, teraz jak zapanowali nad biznesem swiata-te poYeby ze szmatami na glowie im wszystko rozwala.
dlatego  mysle ze za tym religijnym programem nie stoi Bog, tylko jakas inna istota, bawi sie sterujac ludzmi, patrzac na ludzi klaniajacych sie lalkom, krzyzom, chodzacym dookola pudelka, albo kiwajacych sie do sciany. potem wygodnie siedzi i partrzy jak sie nawzajem morduja, religia nie moze miec NIC wspolnego z Bogiem. 
na logike, jezeli nas Bog kocha i byl na tyle uprzejmy zeby nas tu zeslac na ziemie-to po co dalby zeby ludzie sie zabijali w Jego imieniu? budowali papalce pelne zlota skoro po smierci zloto nic nie jest warte? dlaczego pozwala zeby miliony jego istnien cierpialy w Jego imieniu? zaraz jakis "nowo narodzony" mi wyjedzie ze cierpienie uszlachetnia-pyerdolenie kotka juz ci powiem. skoro jeden przyszedl na ten sam swiat co inny-to zaden nie ma prawa odebrac nikomu tego ziemskiego doswiadczenia. 
religia to choroba umyslu, ktora pozera zdolnosc samodzielnego myslenia. 

Portret użytkownika gi1882

Pomóż nam, drogi Jezu,  by

Pomóż nam, drogi Jezu, 
by bez lęku powstać w Twoje Imię,
abyśmy mogli nieść płomień Twojej miłości
do wszystkich Narodów.
Daj nam, Twiom dzieciom,
siłę stawiania czoła zniwagom,
z którymi będziemy mieli do czynienia...

Portret użytkownika charis

Zanim Pan powróci uczniowie,

Zanim Pan powróci uczniowie, będą znienawidzeni przez wszystkich m.in dlatego że będą głosić biblijną prawdę, że Chrystus jest jedyną i wyłączną : "DROGĄ PRAWDĄ i ŻYCIEM" - takie stwierdzenie bardzo nie podoba się światu i coraz bardziej będzie się nie podobać, bo wg świata to narusza tolerancję, ale to fałśzywa tolerancja, która chce zniszczyć prawdę. Ten ktozyje w kłamstwie może iść na kompromisy bo kłamstwu to nie zaszkodzi, ale jeśli ten który żyje w prawdzie gdy idzie na kompromis traci ją, bo nie można rozrzedzić jej.
Gdy prawda ukłąda się z kłamstwem to prawda jest niszczona a kłąmstwo nadal ma się dobrze. Chrystus jest jedyną prawdą i jedyną drogą do zbawienia, do życia wiecznego. Kto będzie trwał przy tym przekonaniu będzie znienawidzony i prześladowany.
 
"A wydawać was też będą rodzice i bracia, krewni i przyjaciele i zabiją niektórych z was. 17 Będziecie znienawidzeni przez wszystkich z powodu mego imienia. 18 Ale nawet włos z waszej głowy nie zginie. 19 Przez swoją cierpliwość zyskajcie wasze dusze" - Łukasz 21:16-19 Uwspółcześniona Biblia Gdańska - włos z głowy nie spadnie - nie chodzi tutaj że nie ucierpią fizycznie, albo że nie zginą ale chodzi o to że Chrystus o nich nie zapomni, że będzie o nich pamiętał nawet jeśli zginą za wierność Mu, będą mieć udział w zmartwychwstaniu. Opatrzność Chrystusa będzie nad nimi, Pan o nich nie zapomni i wzbudzeni będą w nowych ciałach, więc w takim sensie głos z głowy nie zginie uczniom.
 
Tak jak Zbawiciel był i jest znienawidzony na świecie, tak samo było i jest i będzie z Jego uczniami.
"Przypomnijcie sobie słowo, które wam powiedziałem: Sługa nie jest większy od swego pana. Jeśli mnie prześladowali, to i was będą prześladować" - Ewangelia Jana 15:20a UBG - dlaczego Chrystus był prześladowany i dlaczego Jego uczniowie są i będą prześladowani ?? dlatego że mówią i swym czystym życiem wskazują na zło świata, ich czyste życie złości grzeszników bo przypoina im o ich winie i poruszają ich skalane sumienia :
 "(świat) mnie nienawidzi, bo ja świadczę o nim, że jego uczynki są złe" - Ewangelia Jana 7:7 - Uwspółcześniona Biblia Gdańska ____ "...światłość[JEZUS] przyszła na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność, bo ich uczynki były złe. (20) Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światłości i nie zbliża się do światłości..."- Ewangelia Jana 3:19-20 Biblia Warszawska
 
nie bójmy się prześladowań, a nienawiść świata zwyciężajmy miłością, która rozlana jest w sercach przez ducha Chrystusa - list do Rzymian 5:5
,

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Sposoby walki z

Sposoby walki z chrześcijaństwem dostosowuje się do warunków panujących na danym terenie.  Tak gdzie nie można rozwalić chrześcijaństwa ateizmem, marksizmem czy komunizmem tam stosuje się ostateczne rozwiązanie tej kwesti eliminacją bezpośrednią.

 

Portret użytkownika charis

należysz do tych którym

należysz do tych którym wmówiono że Rzymski Kościół to Kościół Chrystusa ??? , Kościół Chrystusa to nigdy nie była i nie jest żądna organizacja, instytucja, ale są ro ludzi z całego świata, którzy narodzili się na nowo i naśladują Zbawcę w codziennym życiu, a więc miłują wrogów, nieprzyjaciół a nie mordują i nie odpałacają złem za zło, nienawiścią na nienawiść.
rzymski katolicyzm nie był nigdy chrześcijaństwem i w przeciwieństwie do niego nie ma 2000 lat ale około 1600. Powstał na bazie spoganizowanej frakcji chrześcijaństwa w 4 wieku (edykt mediolański - 313 rok, edykt tesaloński - 380 r, dekrety teodozjańskie 391-392 - ta odstępcza od biblijnej frakcja została uznana za jedyną i państwową religią cesarstwa rzymskiego).  Greckie słowo katholikós – "powszechny" a ten "powszechny" - katolicki - dokładnie rzymskokatolicki powstał właśnie po edykcie tesalońskim, dekretach teodozjańskich - później z upływem lat, stuleci było to umacniane. Celem było i jest niszczenie prawdziwego Kościoła którym nie jest jakaś organizacja ale uczniowie- naśladowcy PANA i BOGA JEZUSA którzy podlegli są Chrystrusowi nie ludziom i ludzkim organizacjom. Słuchają Chrystusa a nie organizacji jak KRK czy Świadkowie Jehowy, Adwentyści czy wielkie denominacje protestanckie itd . Rzymski system popełnił wiele zła i wiele przelał krwi - również chrześcijan jak m.in Waldensi, Husyci, Hugenoci,  Anabaptyści (Ci byli zabijani również przez niektórych tzw protestantów). Ten system miał i ma za zadanie być atrapą chrześcijaństwa i osmieszac je, oczerniac a wiec zwalczac. Również w dużej moerze błędne są organizacje jak organizacja Świadków Jehowy czy wielkie denominacje protestanckie, adwentystyczne itd - one są opozycją kontrolowaną. Naśladowcy Jezusa Chrystusa nie muszą być w żadnej organizacji i nie muszą spotykać się w ramach organizacji korporacyjny zwanych kościołami które zniewalają i zwodzą. Spotkania chrześcijan są dobre i budujące i można spotykać się na wiele sposobów nie będąc w organizacyjnej niewoli. Zbory domowe czyli spotykanie się w domach - tak wyglądało chrześcijaństwo przez pierwsze trzy wieki.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem