W Pakistanie terroryści zastrzelili co najmniej 45 osób

Kategorie: 

Na południu Pakistanu w Karaczi miał miejsce duży i bardzo brutalny atak. Grupa działania Tehrik-e-Taliban rozstrzelała 60 osób, jadących autobusem pasażerskim.

 

W ataku zginęło 43 osoby, a kolejne 20 zostały ciężko ranne. Według przedstawiciela lokalnej policji, terroryści otoczyli pojazd i zaczęli mordować, znajdujących się w nim ludzi.


Co najmniej 16 ofiar to kobiety. Lekarze oceniają, że stan większości ocalałych jest krytyczny. Islamiści uciekli z miejsca zbrodni


 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika N1KT

Prawdziwi terroryści nie

Prawdziwi terroryści nie istnieją - prawdziwi terroryści to władza króra ustawia ludzi pod swoje podstępne gierki i manipulacje szarymi ludźmi. Dlaczego prawdziwi terroryści nie istenieją ? Dlatego że istnieją elity które się tak ustawily i pozasłaniały instytucjami i okradają i robią sobie ze zwykłych ludzi co chcą. Gdyby prawdziwi terroryści istnieli to nie rozwalali by zwykłych ludzi na ulicach i metrach i różnych zatłoczonych miejscach - bo ci ludzie nie mają żadnego dla nich znaczenia - prawdziwi terroryści zaczęli by od elit nie od zwykłych biednych zjadaczy chleba którzy nie ustawiają prawa pod siebie i toczą wojny z innymi państwami o np. ropę i inne dobra...
A ludzie którzy oglądają TV codziennie mają już tak wyprane łby że masakra - nie pogadasz - tkwią w tym ich kłamstwie po uszy i nic ich nie jest w stanie już obudzić - chyba że latające kule nad głowami...
 

Portret użytkownika Rocky

ta sama plyta w kolko-RELIGIA

ta sama plyta w kolko-RELIGIA  i jej spaczona twarz. ile jeszcze ludzi bedzie ginac w imie tych bajek? im bardziej prymitywne duchowo spoleczenstwo, tym bardziej narazone na wplyw religijnego prania bani. 
religia powinna  byc zakazana w miejscach publicznych, wywalona ze szkol, namawianie i lazenie po domach karane grzywna albo pudlem. kazdy ksiadz pedofil-dozywocie na bloku dla calej populacji, niech do rypya w dupe do konca zycia, kosciol-opodatkowac jak kazda inna insytucje. 
chcesz sie babrac w ta paranoje-rob to sobie w zaciszu domowym albo jakims kosciele-zadnych publicznych nagadywanek-jak ktos zechce sprac sobie mozg to cie sam znajdzie.
a z brotatymi poyebami-kazdy kto zabil innego czlowieka-na stryczek, a ostatni posilek-zchabowe i kaszanka.moze wtedy by sie troche uspokoilo. albo wskrzesic gen. pershinga (poczytajcie co zrobil z muzulmanskimi terrorystami).