W okolicy Białego Domu w Waszyngtonie powstaje jakaś wielka konstrukcja żelbetowa.

Kategorie: 

Od dłuższego czasu rozmaite fora są wstrząsane kolejnymi doniesieniami o prowadzonych w tajemnicy podziemnych budowach. Tego typu informacje docierają z Rosji, Chin, Niemiec, Norwegii i wielu innych krajów. Powyższe wideo przedstawia zapis prac czegoś co wygląda na budowę kolejnego schronu pod Białym Domem.
 
W obrębie tego kompleksu znajduje się już jeden schron przeciwatomowy jeszcze z epoki zimnej wojny. Bieżące prace budowlane są jednak prowadzone z takim rozmachem i z użyciem takiej ilości stali i cementu, że mimo prób ukrycia tego przed ciekawskimi doszło do zainteresowania ze strony mediów.
 
Oczywiście rzeczywisty cel budowy jest tajny i oficjalnie mówi się tylko o budowie tunelu ułatwiającego utrzymanie budynku.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika na świadectwo

" I wszyscy królowie ziemi i

" I wszyscy królowie ziemi i możnowładcy, i wodzowie,
i bogacze, i mocarze, i wszyscy niewolnicy, i wolni ukryli się w
jaskiniach i w skałach górskich,
(16) i mówili do gór i skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem tego, który siedzi na tronie, ) i przed gniewem Baranka, albowiem nastał ów wielki dzień ich gniewu, i któż się może ostać ? " OBJAWIENIE JANA 6:15-17 - po "wielkim ucisku" , ci którzy wybiora tzw antychrysta\zwierzę beda sie chowac pod ziemi jak szczury - schrony przed bezboznoscia nie ochronia - o tych wydarzeniach tez mozna przeczytac w 2 rozdziale KSIĘGI IZAJASZA
 
http://zbawieni.com/

Portret użytkownika Sahara

Eeee... jakby to ująć... ?

Eeee... jakby to ująć... ? Scenariusz "2012" wdrażany w realne życie?
Ja spytam może w inny sposób:
JEŚLI nawet jest to schron dla VIPów, to o ile oni przeżyją, KIM będą chcieli rządzić skoro reszta narodu zginie w - a) potopie, b) zagładzie po uderzeniu komety, c) wojnie atomowej, d) innej katastrofie mniej lub bardziej naturalnej ??? A to jest przecież cel przetrwania elit - rządzić światem (jego resztkami).
Poza tym nie wiem czy ktoś kojarzy pewien eksperyment z lat 70, w którym jedni studenci odgrywali role strażników a drudzy byli więźniami. Eksperyment musiano przerwać, bo stawał się groźny dla obu stron.
Czy ktoś sobie wyobraża, że ci ludzie w tym bunkrze tak długo pociągną?? Bo będą to co najmniej miesiące jeśli nie lata. A jeśli nawet to w jakim stanie umysłowym z niego wyjdą?
Chcemy tego czy nie, jesteśmy stworzeniami powierzchniowymi. Nie na darmo chcąc kogoś ukarać zamyka się go do izolatki...

Aby korzystać z Internetu potrzebne jest IP. IQ niestety już nie...

Portret użytkownika cezary5

Bardzo cenię sobie tę stronkę

Bardzo cenię sobie tę stronkę (choć bardzo to małe słowo). Trudno mi zaakceptować fakt, iż takimi informacjami jak powyższa traci ona swój obiektywizm. Drodzy admini: nie promujcie polityki i teorii NWO nawet w tak mega subtelny sposób jak ten... Niech budują co chcą i gdzie chcą kimkolwiek "ci" są. To nie Wasza brożka. Zostańmy przy temacie ZMIAN NA ZIEMI, tak będzie lepiej, a i strona niczego w swym uroku nie straci.
Jesteście i tak najlepsi, bo jedyni nadal obiektywni...

Portret użytkownika takikolo

No co ty. A jeśli wybuchnie

No co ty. A jeśli wybuchnie wielka wojna termo-jądrowa to co Cię będą obchodzić jakieś lodowce, jakieś wulkany odległe, jak i tak umrzesz na chorobę popromienną. A rząd odpowie Ci jak te dzieciaki z filmu 2012 - my mamy bilety i przeżyjemy - a ty umrzesz tylko, że oni schowią swoje d..ska nie w arce a w tunelach podziemnych. Także taki info też jest ważne, bo to nie to samo, co propagowanie daty końca świata albo jakiegoś światowego rządu.

Portret użytkownika monika25

a ja poraz kolejny pytam czy

a ja poraz kolejny pytam czy jeżeli miałyby one pełnic jakąś funkcję wyższej wagi ktokolwiek by o nich wiedział?????
rządy robiłyby wszystko, ale to wszystko co się da aby takie budowle ukryc przed mediami i swiatem!
poza tym ile mozna zyc w takim schronie????czy zdąrzą do niego uciec w razie czego?????
śmieszy mnie to wszystko ....

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem