W Nowosybirsku wandale ozdobili Katiuszę i czołg T-34 barwami ukraińskiej flagi

Kategorie: 

Wandale na niebiesko i żółto pomalowali dwa eksponaty przy Pomniku Chwały w Nowosybirsku i zostawili napis „Azow” na jednej z płyt wielkiego monumentu.

 

W piątek rano w sieciach społecznych pojawiły się zdjęcia zrobione w miejscu upamiętniajacym żołnierzy Armii Czerwonej w dzielnicy Leninsky Nowosybirsk. Na modelu samobieżnej artylerii polowej BM-13 (Katiusza) i T-34 wymalowano farbami niebiesko – żółte flagi, a na jednej z płyt pozostawiono napis „Azow”.


Wcześniej stwierdzono, że nieznani ludzie wymalowali swastyki na popiersiu Lenina. Pomnik Chwały (Pomnik Sybiraków) weteranów Wielkiej Wojny Ojczyźnianej odsłonięto w listopadzie 1967 roku.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika gi1882

Bardzo niepokoi mnie poziom

Bardzo niepokoi mnie poziom promieniowana po awarii elektrowni w  Zaporożu.Nidzie nie ma informacji o poziomie promieniowania w Polsce.Są chyba instytucje które robią takie pomiary.Nie wiem czy można wierzyć zapewnieniom władz.

Portret użytkownika Pantałyk

Z Ukrainą zrobią to samo co z

Z Ukrainą zrobią to samo co z Polską. Oskubią ze wszystkiego, co można sprzedadzą obcemu kapitałowi, reszte zrujnują i zadłużą na olbrzymie kwoty. To jedyny scenariusz i jak na razie nie ma żadnej alternatywy dla tego ogłupionego koszerną agitacją narodu. Niebawem zrozumieją swoje położenie, tak jak i Polacy zaczynają rozumieć jak ich wydymano w imię "wolności" i kilku pomniejszych bzdur uknutych na potrzeby cwaniaków z fundacji Sorosa i podobnych.
 

Portret użytkownika pr78

Nie wandale tylko

Nie wandale tylko poszukiwacze przygód
W ZSRR specnaz miał takie zajecia grupa agentów z miasta A udawała się do miasta B z zadaniem namalowania takiego grafiti np , na scianach dworca jak im sie nie udało to ich dowóca został zwolniany za nieudolne szkolenie ale jak im sie udawało to zwalniany był komendanty milicji z miasta gdzie ta akcja była powodem było brak kontroli sytuacji w miescie taka była inwigilacja no ale teraz policja w Rosji podobnie jak w Polsce jest tylko od dawania mandatów a ty obywatelu obron sie sam

Portret użytkownika dedal

co niekturzy tak ochodzo

co niekturzy tak ochodzo wychwalaja upadłośc Ukrainy , zapominajac że to ona karmiła rosje i dawała im potrzebna technike . Oba państwa były zależne od siebie . Upadek Ukrainy pociagnie za sobą upadek Rosji. Zacznie sie od głodu . zobaczymy na wiosne co będą jedli Rosjanie .  Trzeba ubolewać że w w tych czasach po doswiadczeniach 2 Światowych Wojen, wyniszczenia przez Stalina  jeszcze  chce IM się rozwiazywania sprawaw spornych przy pomocy wojska .

Portret użytkownika odważniak

Nikt o zdrowych zmysłach nie

Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tracił energii na wojowanie w zimie z półżywym oponentem, kiedy jest szansa, że ten sam wykituje. No pomyślże logicznie.
Najwyżej na wiosnę się dorżnie niedobitków, choć ci, z głodu i chłodu, sami pewnie wcześniej pouciekają.

Putin nie daje się sprowokować i dobrze, robi swoje a reszta może mu skoczyć tak naprawdę.

Portret użytkownika achiles

Wszyscy mądrzy i inteligentni

Wszyscy mądrzy i inteligentni obserwatorzy tego co się dzieje obecnie na świecie doskonale sami wiedzą, kto to sprowokował, kto to rozwija i kto padając na pysk ekonomicznie, za tym stoi. Więc nie muszę się wysilać i narzucać nikomu na siłę, że to ten, czy tamten, ci kumaci od narodzin, sami to wiedzą .

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem