W Norwegii samolot lądował awaryjnie z powodu pasażera z objawami wywołanymi przez wirus Ebola

Kategorie: 

Samolot, lecący z Amsterdamu, lądował awaryjnie w norweskim Trondheim. Na pokładzie był pasażer, u którego stwierdzono rzekome objawy choroby wywołane przez wirus Ebola. Człowiek rozpoczął swoją podróż w Afryce, a w samolocie, przelatującym nad Norwegia, zmógł go ostry kaszel – podaje serwis Delfi.

 

Około 100 osób spędziło ponad dwie godziny czasu na pokładzie samolotu na lotnisku w Trondheim. Ludzie i załoga czekali na werdykt lekarzy.

„Podejrzewaliśmy chorobę zakaźną. W pierwszej chwili pomyśleliśmy o Ebola, ale po sprawdzeniu okazało się, że byliśmy w błędzie. Pasażer cierpiał na zwykłą infekcję dróg oddechowych” – powiedział Leif Vonen, lekarz, zajmujący się pacjentem.

Europejczycy zaczynają panikować. 12 sierpnia odnotowano pierwszy zgon z powodu Ebola w Europie, o czym informują dzisiaj wszystkie media.

 


 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika StaraBba

Uuuu! Bójcie się wirusa! A

Uuuu! Bójcie się wirusa!
A dlaczego macie się go bać?
Bo to stworzony w najdoskonalszym demokratycznym raju   Amerykański wirus, i na wszelki wypadek został opatentowany (nr patentu: CA2741523A1)
Jeszcze ciekawsze jest to, że właścicielem patentu jest firma jak najbardziej rządowa, opłacana przez podatnika i mająca chronić społeczeństwo, czyli słynne CDC, na które tak często powołują się krajowi urzędnicy, w rodzaju pracowników Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego w Warszawie.
Wnioskodawcami patentu są: Rząd Stanów Zjednoczonych, reprezentowany przez Sekretarza Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej, Centrum Kontroli Chorób.
Wynalazek dostarcza ludzkiego Ebola - hEbola- wirusa oznaczonego jako Bundibugyo EboBun, złożony w CDC w Atlancie Georgia, w dniu 26 listopada 2007 roku.
Co to oznacza? Że bez zgody Rządu USA żadna firma na świecie, żaden kraj, nie może ani opracować testów na te wirusy, ani rozpocząć nawet badań nad lekarstwem na wywoływaną przez nie chorobę.
to się właśnie nazywa monopolem. Jak twierdzi D.Rockefeller, walka z konkurencją jest głupotą.
 
Dobry tekst o tym jak Was robią w wała ze szczepionkami:
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/33997-%C5%9Bwi%C5%84ska-grypa-ebola-kompleks-militarny-a-farsa-medyczna-cz-iii#
 

Portret użytkownika skynet999

Poczekajmy jeszcze miesiac a

Poczekajmy jeszcze miesiac a zacznie sie sezon grypy,sasiad przypilnuje sasiada. Wtedy dopiero zacznie sie epidemia amerykanie juz opatentowali ebole w 2009. Swinska byla tylko sprawdzianem jak zareaguje spolecznosc na masowe szczepienia. Kiedy pierwszy raz odkryto wirusa smiertelnosc byla na poziomie 35% po 40 latach jest 90%. Dla mnie to troche dziwne. Szczepic sie ludzie jak najszybciej w razie czego sanepid i tak zaszczepi.

Portret użytkownika TMG

Ebola srebola!! Ebola to

Ebola srebola!!
Ebola to farmaceutyczne ludobójstwo zaplanowane z zimną precyzją. Co do tego nie mam już żadnej wątpliwości. Chodzi także o potencjalne ogromne dochody ze sprzedaży:

1. szczepionek - są ich aż 4 już, wszystkie w fazie testów na zwierzętach, ale ich szybsze wprowadzenie do obrotu można usprawiedliwić w oczach społeczeństwa stosami trupów w Afryce. Moce produkcyjne jednego z zakładów to 100 milionów dawek w ciągu miesiąca, bowiem szczepionki te nie są produkowane przestarzałą technologią z zarodków kurzych;
2. eksperymentalnych lekarstw i surowic na ebolę;
3. ebola to także biznes jeśli chodzi o testy na ebolę. Firma je produkująca ma intratny kontakt z.. Pentagonem. Tak, tym od technologii militarnych! Są to testy bardzo drogie, wyprodukowane Z myślą o chłonnym rynku europejskim i amerykańskim, gdzie byle katarek i sraczka będzie badana tym testem przez ogłupionych medialną i przerażonych lemingów. Co ciekawe, testy te często dają niewiarygodne wyniki, wbrew zapewnieniom producenta, co stwierdzono już w Afryce.

A najciekawsze jest to, że USA opatentowały ebolę w 2009 roku - podczas zamieszania ze świńską grypą. Z tego i z innych powodów, sugeruję adminom portali skupionych wokół ZnZ zajęcie się spiskową stroną "The ebola case":

Numer publikacji: US20120251502 A1
Typ publikacji: Wniosek
Numer wniosku: US 13/125,890
Numer PCT: PCT/US2009/062079
Data publikacji: 4.10. 2012
Data złożenia wniosku: 26.10.2009
Data pierwszeństwa: 24.10.2008
Także opublikowany jako: CA2741523A1, + 4
Wynalazcy: Jonathan S. Towner, + 4
Oryginalny pełnomocnik: The Government of the US as Represented by the Secretary of the Dept. of health
Export Citation: BiBTeX, EndNote, RefMan
Patent Citations (2), Non-Patent Citations (8), Classifications (39), Legal Events (1)

Źródło – link do patentu: http://www.google.com/patents/CA2741523A1?cl=en

Ebola wystąpił w Zairze w latach 70-tych XX wieku i od tamtego czasu nikt o nim nie słyszał. Pojawił się dopiero teraz, w 2014 roku, gdy okazało się, że jest intratny geszeft do zrobienia - 4 szczepionki, testy, surowice, lekarstwa. To powinno nam zapalić lampkę alarmową, gdyż tam gdzie są miliardy dolarów do zarobienia, tam milczy etyka, prawo i wartości. Dlatego nie dziwię się mentalnym prawicowcom (neoliberałom) że bronią swoich - czyli ludobójczych korporacji wyzyskujących i trujących Światowy Proletariat.

Linki do różnych stron o oszustwie wirusa ebola:
http://kefir2010.wordpress.com/2014/08/12/ebola-epidemia-strachu-to-farmaceutyczne-ludobojstwo-zaplanowane-z-zimna-precyzja/
https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2014/08/04/sezon-ogorkowy-z-wirusem-ebola/
https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2014/08/08/ebola-interes-za-100-000-000-dolarow/

Portret użytkownika MARGO

"..Europejczycy zaczynają

"..Europejczycy zaczynają panikować..."
_____________________________________
 
"...Dziewięcioro licealistów z Wrocławia wróciło właśnie z Liberii, samego serca epidemii eboli, a o ich niedawnym powrocie do kraju nie wiedziały żadne służby sanitarne - informuje "Panorama" TVP2.
Młodzi wrocławianie wrócili do kraju 3 sierpnia.
Dwa dni później obóz, gdzie przebywali, zamknięto w związku z epidemią eboli. Jeden z uczestników zamieścił wówczas na Facebooku rozpaczliwy wpis "Boże pomóż nam".

Nikt z powracających do Polski licealistów nie został przebadany i nie ma takiej konieczności - ale zaleca się obserwację.

Jak mówił w programie "Po przecinku" w TVP Info salezjanin ks. Jerzy Babiak, organizator misji,  zarówno on sam, jak i uczestnicy a także ich rodzice mieli "świadomość epidemii i zagrożeń".
- Nikt nie był przymuszony - mówił..."
 
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019397,title,Boze-pomoz-nam-licealisci-z-Wroclawia-w-samym-sercu-epidemii-eboli,wid,16813161,wiadomosc.html?ticaid=113419...
 
Po Zdrówka

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem