W Nigerii odnotowano lokalne ogniska niezidentyfikowanej śmiertelnej choroby

Kategorie: 

Na 23 osoby aż 18 zmarło. W Nigerii rejestruje się wybuch nowej choroby, wywoływanej przez śmiercionośny wirus.

 

Wybuch śmiertelnej choroby nieznanego pochodzenia odnotowano w południowo - wschodniej Nigerii. W sobotę Agencja France – Presse poinformowała, że z powodu zainfekowania zmarło już 18 osób.

„Zainfekowane są 23 osoby i mamy już 18 zgonów" - powiedział Ondo Dayo Adyandzhu, przedstawiciel lokalnych władz.

Kayode Akinmade, oficjalny przedstawiciel administracji państwowej stwierdził wcześniej, że wybuch „tajemniczej choroby” został po raz pierwszy zauważony na początku tygodnia w mieście Ode-Ireli. Objawami są ostre bóle głowy, utrata przytomności i masy ciała, a także problemy z widzeniem. Śmierć następuje w ciągu kilku dni po wystąpieniu pierwszych oznak choroby.


Pierwsze analizy nie wskazują, że nowa choroba jest związana z wirusem Ebola. Żaden z zarażonych pacjentów nie trafił do szpitala. Choroba nie rozprzestrzeniła się poza granice miasta, w którym odnotowano jej przypadki.


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pilippp

ludzie prosze was przestancie

ludzie prosze was przestancie pieprzyc o depopulacji pod kazdymmozliwym tematem.
jakie wy macie głupie zaparcie w tym.
jak straszyli ebolą ktora "sięgła" europy to juz ludzkosc wizjami niszczyliscie parokrotnie.
 
 

Portret użytkownika OLI

ONI Z WHO  DOBRZE WIEDZĄ ŻE Z

ONI Z WHO  DOBRZE WIEDZĄ ŻE Z BRONIĄ ATOMOWĄ NIE WYGRAJĄ ALE Z BRONIĄ BIOLOGICZNĄ TAK - BO MAJĄ  ANTIDOTUM. I TAK W BIAŁYCH REKAWICZKACH DOGADAJĄC SIE Z CHINAMI I ROSJĄ DOKONAJĄ DEPOPULACJ LUDNOŚCI. BĘDZIE TO JEDEN Z MĄDRYCH ROZWIĄZAŃ - OCZYSZCZENIA ZIEMI ZE STRAJKUJĄCYCH  DARMOZJADÓW,////

Portret użytkownika z3n

Hm, dzisiaj czytalem newsa,

Hm, dzisiaj czytalem newsa, ze w Polsce jakas dziewczynka z bolami glowy trafila do lekarza czy szpitala, gdzie zaraz po tym przewieziona ja do szpitala psychiatrycznego, gdzie zmarla...hm, szpitale psychiatryczne to takie swoiste wiezienie dla nie wygodnych albo zaklady doswiadczalne... W Polsce, teraz juz nie moge znalesc tego newsa, a byl gdzies na wp albo tvn24...

Portret użytkownika Eragon

Jak szybko na miejscu

Jak szybko na miejscu pojawiło się WHO czyżby maczali paluszki w nowej epidemii?Zastanawiające jest to czy Afryka nie jest traktowana jako poligon doświadczalny imperium zła /US&UE/ dla opracowania takiej epidemii gdzie śmiertelność wyniesie 90% ludności /depopulacja ludności/ aby resztą która przeżyje było łatwiej kontrolować.Wspaniałe miejsce do uwolnienia wirusa i rżnięcia głupa że nie wiadomo skąd się wziął.Jeżeli to robota US to na 100% mają antidotum,z ebolą im nie wyszło/mieli antidotum ale się nie przyznawali/,z każdym wirusem który opracowywany jest w laboratorium równocześnie opracowywane jest antidotum.Bronią biologiczną jakimi są śmiertelne wirusy można zdziesiątkować populacje w białych rękawiczkach.UNITED SATANIST OF AMERICA jest zdolna do największych zbrodni co udowodnili już nie raz.

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika jaron22

Wg mnie, wariaci z IS, kórzy

Wg mnie, wariaci z IS, kórzy są w sojuszu z Boko Haram, zdobyli jakieś szczepy sztucznego wirusa z zapasów broni biologicznej, którą mieli syryjczycy. Oczywiście u siebie nie będą tego testować, więc dali murzynom by przetestowali na sobie. Boko Haram nie trzeba było długo przekonywać by rozpuścił wirusa w którymś z miast Nigerii. Teraz wszyscy sprwdzają jak on sie będzie rozprzestrzeniał. Zobaczycie, że za nie długi czas pierwsze ofiary pojawia sie w Europie. W lonydnie Paryżu czy w rzymie, czyli w miastach  w których jest dużo osó sympatyzujących z IS oraz uchodźców i pseudo uchodźców czyli ukytych bojowników IS mających za zadanie rozniecić epidemię.

Portret użytkownika Asha

Nie jestem pewna, czy to aby

Nie jestem pewna, czy to aby na pewno wirus. Wirusy nie wykazują cech metabolizmu, a to "coś" ewidetnie wysysa tlen z erytrocytow. Stąd niedotlenienie, utraty przytomności, a biorąc pod uwagę, że nerw wzrokowy jest bardzo blisko samego mozgu, to skoro mozg jest niedotleniony, to i przewodzenie impulsów pomiędzy synapsami jest upośledzone, stąd zaburzenia widzenia. Tak na moje. 
Bardzo ciekawy "twór" bo nie wygląda na bakterię, ale do wirusa rownież nie pasuje.

Portret użytkownika Asha

No też mi na to wygląda.

No też mi na to wygląda.  Żaden wirus nie posiada metabolizmu, a ten ewidentnie tak, nawet po erytrocytach widać, że są jaśniejsze: czyli odtlenowane:/ Więc albo zostal laboratoryjnie spreparowany tak, aby posiadal zdolność metabolzmu albo to jakiś obcy twór, z kosmosu? Teoretycznie jest taka możliwość, mogł spaść jakiś meteor albo coś, ale ja obstawiam manipulację :/
Tylko jeśli to prawda, to stworzyli broń idealną. Bo jak zniszczyć "wirusa" który żywi się tlenem, nie zabijając samego nosicela?

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem