W Nigerii odnotowano lokalne ogniska niezidentyfikowanej śmiertelnej choroby

Kategorie: 

Na 23 osoby aż 18 zmarło. W Nigerii rejestruje się wybuch nowej choroby, wywoływanej przez śmiercionośny wirus.

 

Wybuch śmiertelnej choroby nieznanego pochodzenia odnotowano w południowo - wschodniej Nigerii. W sobotę Agencja France – Presse poinformowała, że z powodu zainfekowania zmarło już 18 osób.

„Zainfekowane są 23 osoby i mamy już 18 zgonów" - powiedział Ondo Dayo Adyandzhu, przedstawiciel lokalnych władz.

Kayode Akinmade, oficjalny przedstawiciel administracji państwowej stwierdził wcześniej, że wybuch „tajemniczej choroby” został po raz pierwszy zauważony na początku tygodnia w mieście Ode-Ireli. Objawami są ostre bóle głowy, utrata przytomności i masy ciała, a także problemy z widzeniem. Śmierć następuje w ciągu kilku dni po wystąpieniu pierwszych oznak choroby.


Pierwsze analizy nie wskazują, że nowa choroba jest związana z wirusem Ebola. Żaden z zarażonych pacjentów nie trafił do szpitala. Choroba nie rozprzestrzeniła się poza granice miasta, w którym odnotowano jej przypadki.


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pilippp

ludzie prosze was przestancie

ludzie prosze was przestancie pieprzyc o depopulacji pod kazdymmozliwym tematem.
jakie wy macie głupie zaparcie w tym.
jak straszyli ebolą ktora "sięgła" europy to juz ludzkosc wizjami niszczyliscie parokrotnie.
 
 

Portret użytkownika OLI

ONI Z WHO  DOBRZE WIEDZĄ ŻE Z

ONI Z WHO  DOBRZE WIEDZĄ ŻE Z BRONIĄ ATOMOWĄ NIE WYGRAJĄ ALE Z BRONIĄ BIOLOGICZNĄ TAK - BO MAJĄ  ANTIDOTUM. I TAK W BIAŁYCH REKAWICZKACH DOGADAJĄC SIE Z CHINAMI I ROSJĄ DOKONAJĄ DEPOPULACJ LUDNOŚCI. BĘDZIE TO JEDEN Z MĄDRYCH ROZWIĄZAŃ - OCZYSZCZENIA ZIEMI ZE STRAJKUJĄCYCH  DARMOZJADÓW,////

Portret użytkownika z3n

Hm, dzisiaj czytalem newsa,

Hm, dzisiaj czytalem newsa, ze w Polsce jakas dziewczynka z bolami glowy trafila do lekarza czy szpitala, gdzie zaraz po tym przewieziona ja do szpitala psychiatrycznego, gdzie zmarla...hm, szpitale psychiatryczne to takie swoiste wiezienie dla nie wygodnych albo zaklady doswiadczalne... W Polsce, teraz juz nie moge znalesc tego newsa, a byl gdzies na wp albo tvn24...

Portret użytkownika Eragon

Jak szybko na miejscu

Jak szybko na miejscu pojawiło się WHO czyżby maczali paluszki w nowej epidemii?Zastanawiające jest to czy Afryka nie jest traktowana jako poligon doświadczalny imperium zła /US&UE/ dla opracowania takiej epidemii gdzie śmiertelność wyniesie 90% ludności /depopulacja ludności/ aby resztą która przeżyje było łatwiej kontrolować.Wspaniałe miejsce do uwolnienia wirusa i rżnięcia głupa że nie wiadomo skąd się wziął.Jeżeli to robota US to na 100% mają antidotum,z ebolą im nie wyszło/mieli antidotum ale się nie przyznawali/,z każdym wirusem który opracowywany jest w laboratorium równocześnie opracowywane jest antidotum.Bronią biologiczną jakimi są śmiertelne wirusy można zdziesiątkować populacje w białych rękawiczkach.UNITED SATANIST OF AMERICA jest zdolna do największych zbrodni co udowodnili już nie raz.

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika jaron22

Wg mnie, wariaci z IS, kórzy

Wg mnie, wariaci z IS, kórzy są w sojuszu z Boko Haram, zdobyli jakieś szczepy sztucznego wirusa z zapasów broni biologicznej, którą mieli syryjczycy. Oczywiście u siebie nie będą tego testować, więc dali murzynom by przetestowali na sobie. Boko Haram nie trzeba było długo przekonywać by rozpuścił wirusa w którymś z miast Nigerii. Teraz wszyscy sprwdzają jak on sie będzie rozprzestrzeniał. Zobaczycie, że za nie długi czas pierwsze ofiary pojawia sie w Europie. W lonydnie Paryżu czy w rzymie, czyli w miastach  w których jest dużo osó sympatyzujących z IS oraz uchodźców i pseudo uchodźców czyli ukytych bojowników IS mających za zadanie rozniecić epidemię.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem