W Niemczech odbył się marsz tureckiej faszystowskiej organizacji Szare Wilki

Kategorie: 

Wygląda na to, że Europa już została sprzedana muzułmanom. Gdy rodowici mieszkańcy poszczególnych krajów naszego kontynentu protestują przeciwko islamizacji, natychmiast są atakowani przez uczestników kontrdemonstracji a w niektórych przypadkach opisywani są jako rasiści i zwolennicy Hitlera. Jednak gdy prawdziwi faszyści organizują marsz o prowokującym charakterze, nikt nie zwraca na to uwagi.

 

Kilka dni temu w niemieckim mieście Duisburg odbył się marsz tureckiej ultranacjonalistycznej, neofaszystowskiej organizacji młodzieżowej Szare Wilki. Jest ona odpowiedzialna za morderstwa podczas wojskowego zamachu stanu w 1980 roku. Szare Wilki popierały przewrót i przeprowadziły masakrę mniejszości społecznej w tureckim mieście Çorum. Kilkuset członków tego radykalnego ugrupowania zostało zatrzymanych, lecz później wypuszczono ich w zamian za zwalczanie kurdyjskich separatystów. Należy również przypomnieć, że jeden z członków tej radykalnej grupy brał udział w zamachu na Jana Pawła II.

 

Teraz kilkuset Turków, aktywnych działaczy Szarych Wilków, maszerowało sobie po ulicach niemieckiego miasta, wykrzykując niezrozumiałe hasła, ale za to z pełnym poparciem władz. Przecież żaden z polityków nie oburzał się, że faszyści, zwolennicy morderczej organizacji, "spacerowali" sobie po Duisburg. Media kompletnie przemilczały to wydarzenie. Trudno wyobrazić sobie aby podobne marsze polskich nacjonalistów na terenie Polski, czy w innych krajach Europy i świata, odbyły się w podobny sposób, bez żadnych zakłóceń i oskarżeń o faszyzm.

 

 

Więcej: https://pl.wikipedia.org/wiki/Szare_Wilki

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika zaduma

Po denazyfikacji, Niemcom nie

Po denazyfikacji, Niemcom nie wolno. Obecnie są skazani na import ciężkostrawnych organizacji polityczno - społecznych spoza UE lub wymianę za swoją niejadalną żywność. Ostatnie układy i negocjacje między UE a Turcją mają slużyć sukcesywnemu znoszeniu barier importowych dla Niemców. Za Kasę Naszą i Waszą. Turcja ma jeszcze dużo Wilków a Niemcy są bardzo sprawni w wysysaniu pieniędzy z innych członków UE.

Portret użytkownika Maria_st

To co obecnie się dzieje na

To co obecnie się dzieje na świecie dobitnie świadczy o  nas ludziach.
Naszych uprzedzeniach, podziałach. Przecież tu nie chodzi tylko i wyłacznie o religie, polityke a o nasze być lub nie być.
Tylko czekać aż przyroda ukaże nam nasze energie w postaci katastrof naturalnych.
Czy to nas " ostudzi" ?
Dlaczego człowiek jest taki głupi ?
Nienawidzi sam siebie, zabija, okalecza a jednocześnie ma nadzieje na raj po śmierci czy harem dziewic.... paranoja.
Co z nas zrobiła religia ?
Zamiast " karmić " nas dobrem, całkiem pozbawiła nas Ducha.....
Od nas tylko i wyłącznie zależy czy będziemy szczęśliwi czy cierpieć do końca swoich dni.
Kto mieczem wojuje od miecza ginie .
Nienawiść rodzi nienawiść.
 

Portret użytkownika zyx

Hmm, a może teraz dzielna

Hmm, a może teraz dzielna policja wkroczyłaby w tłum i zaczęła prowokować zamieszki żeby potem spałować i polać wodą? Bo w Belgii protestujących przeciwko terroryzmowi to bohaterscy tajniacy lali po mordach aż okulary pryskały, a reszta psów czekała z pałami i armatkami wodnymi. Teraz tych dzielnych komandosów opłacanych przez społeczeństwo to jakoś nie widzę. Pewnie przypadkiem zbiorowo i bohatersko patrzyli w inną stronę i nie zauważyli przemarszu.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem