W Londynie zaatakowano synagogę

Kategorie: 

W sobotni wieczór  21 marca br. co najmniej dwudziestu młodych mężczyzn włamało się do synagogi przy jesziwie Ahavas ha - Tora w obszarze Stamford Hill w północnym Londynie. Pobito Żydów, którzy spożywali tradycyjny, poszabatowy posiłek tzw. melawe – malka.

 

Ofiarom napadu próbował pomóc przypadkowy przechodzień, ale to nie skończyło się dla niego dobrze. Ranny człowiek z powybijanymi zębami trafił do szpitala. Policja zatrzymała sześć osób podejrzanych o atak.

 

Prowadzone jest dochodzenie, aby ustalić wszystkich uczestników zdarzenia. Atak na synagogę nastąpił na kilka dni przed uruchomieniem w Wielkiej Brytanii tzw. „gorącej linii”. Inicjatywa jest związana ze wsparciem ofiar antysemickich ataków.


 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika rucopent

Rozwiązanie jest proste ,

Rozwiązanie jest proste , robić takie same akcje , zebrac  grupę ludzi  część z nich przebrać za zydów i pokazać że to oni atakują chrześcijan i tyle ,tylko do tego trzeba mieć mózg i jaja.

Portret użytkownika nalepka

Nie jaja i nie mózg a wyprany

Nie jaja i nie mózg a wyprany czerep... normalny człowiek nie posuwa się do takich aktów prowokacji. żydy żyją w shizofremicznej panice bo tak są programowani od małego. Od małego ma styczność z przeróżnym zrsenałem broni i agresywnych zachować. Taki osobnik to chodząca bomba - militarny shizofrenik. Ten atak  najprawdopodobniej ma na celu pokazanie światu, że żydki znów są bite i poniewierane i tym samym dać potwierdzenie i przyzwolenie żydkom na posiadanie broni.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Te napady, to działanie

Te napady, to działanie Mosadu, napuszczającego różne radykalne organizacje na swoich. Daje to koronny argument do uzbrojenia cywilnych Żydów w Europie. A po co? Ano po to, aby Zyd mógł bez obawy zastrzelić nie-żyda w trosce o swoje bezpieczeństwo.
 Perfidia o jakiej goj nie byłby w stanie nawet pomysleć. Zydowska podłość wycieka z nich jak glizdy z psującego sie mięsa...

Portret użytkownika inzynier magister

Anglia ma swoje problemy z

Anglia ma swoje problemy z wynaradowieniem oryginalnych anglosasów, więc tam jest inny kocioł ! W Polsec właśnie ogłoszono, że polskojęzyczne NWO, celebryci, politycy zdradzieccy, bankierzy i masoneria oraz wszyscy inni co nakradli i teraz mają wille i wielkie domy chcą byśmy ich bronili przed Putinem ! Chcą żebyśmy stali się mięsem artmatnim a oni bedą dalej się obrzerać w swoich domach jedzeniem elologicznym i dalej będą kraść !
Ministerstwo Obrony Narodowej przetestuje rezerwistów w zakresie natychmiastowego stawiennictwa – wybrani rezerwiści otrzymają zadanie stawienia się w jednostce w krótkim czasie. Część z nich dostanie na to cztery godziny. Zgodnie z planem, ćwiczenia odbędą się w jednej z jednostek, w której w krótkim czasie przeszkolonych ma być 500 rezerwistów. Powołania będą doręczane przez wójtów, burmistrzów i policjantów. Rezerwista będzie musiał się stawić w jednostce wraz z dokumentami: dowodem osobistym, książeczką wojskową i książeczką zdrowia.
 
Pamiętajcie nie walczcie w obronie tego NWO-owskiego towarzystwa ! Nie bądzcie mięsem armatnim dla masonerii, która tylko na to czeka ! Węgrzy nie muszą iść na wojnę bo nie mają NWO-owskiego rządu i elit zdradzieckich !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika KaukazPLNY

Nikt nigdzie sie nie musi

Nikt nigdzie sie nie musi stawiac. Nikt nic nie obiecywal przed jak i po 89 roku, ze bedzie sluzyl polskim politykom. Konstytucja zapewnia nam wolnosc wyznaniowa, ideologiczna czy pacyfistyczna. Nie kazdy musi sie godzic na bycie miesem armatnim, wystarczy nie wyrazac zgody na podpisanie karty mobilizacyjnej, Twoje idee nie pozwalaja na zabijanie bliznego swego, ani na noszenie broni ktora nosi smierc, nie chcesz byc uczestnikiem gry wojennej, ani nie chcesz patrzec na smierc i trupy. Od razu mozna powiedziec na komisji ze jak tylko dostaniesz bron to uzyjesz jej w innym celu niz "generalowie" by tego chcieli... wiadomo gdzie przesiaduja zdrajcy... .. .. Wiele oglupionych ludzi o tym nie wie, ale mam nadzieje, ze po wezwaniu stawi sie ich JAK NAJMNIEJ. Szkoda dzieci, synow, zon, ojcow i matek! Nie dla NWO!

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem