W krajach europejskich masowo powstają meczety

Kategorie: 

W Europie trwa budowa kilkunastu okazałych meczetów. W 2013 roku zostanie zrealizowana rekordowa liczba projektów dotyczących islamskich miejsc kultu. Jeden z największych, pomimo kryzysu, budowany jest w irlandzkim Clongriffin – 10 km na północ od Dublina.


W Belgii już wkrótce rozpocznie się budowa meczetu w Liege w Walonii. Powstanie on na działce wielkości 11 tys. metrów kwadratowych i pomieści ok. 1 tys. wiernych. Wezwań do modlitwy będą oni słuchać z osiemnastometrowego minaretu. Burmistrz Liege zakazał marszu protestacyjnego przeciwko budowie meczetu, który miał się odbyć 30 marca, donosi Euronews.

Z kolei w Niemczech, konkretnie w Hamburgu, dawny kościół będzie przekształcony w meczet. A na południu w okolicach Monachium wybrano miejsce o powierzchni 6 tys. metrów kwadratowych, gdzie powstanie gigantyczny kompleks islamski z meczetem w centrum. Inwestycje kosztować będzie 40 mln euro.


W Hiszpanii, w baskijskiej miejscowości Portugalete, mimo protestów mieszkańców, 21 marca muzułmanie otworzyli meczet. W Walencji wspólnota ahmadyjska otworzyła nową świątynię 29 marca. W dniu otwarcia duchowy przywódca Hazrat Mirza Masroor Ahmad powiedział, że według jego wiedzy, po 20 latach liczba muzułmanów w Hiszpanii wzrośnie dwukrotnie, a islam będzie religią dominującą.

 

Nowe meczety budowane są w Katalonii, Luksemburgu, Szwajcarii i innych miastach europejskich. Rząd w Atenach planuje budowę jednego lub dwóch meczetów w każdej dzielnicy miasta. Tak więc, w stolicy Grecji będzie prawdopodobnie 15 muzułmańskich świątyń.
 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Radder

  Byłem dwa razy w Arabi

 
Byłem dwa razy w Arabi Saudyjskiej a to samo epicentrum islamu, i jedno mogę powiedzieć - nie ma tam ani jednego kościoła, wszystkie inne religie są tępione na potęgę, nie można nosić symboli innych religii w widocznym miejscu, na lotnisku widziałem jak okładają trzcinką gostka który miał w bagażu dwie flaszki Danielsa. Byłem tam biznesowo, a mimo to cały czas byłem indoktrynowany i nagabywany do przejścia na "Prawdziwą Wiarę" - dobra rada, nie wdawajcie się nigdy w dyskusje o ich dogmatach wiary - na 90% wyskoczą z łapami, ale sami twierdzą na każdym kroku że nasza wiara jest bez sensu i tylko muzułmanie mogą wejść do raju Wink
Panuje tam całkowita prohibicja, nie można zawiesić na dłużej wzroku na kobiecie (cudzej), oraz fotografować meczetów i pałaców królewskich.
Jeśli w państwach islamskich nie dopuszcza się innych religi to czemu my musimy zgadzać się na to żeby muzułmanie czuli się w europie jak u siebie, już raz uratowaliśmy dupę zachodowi, bo gdyby nie Sobieski to nie było by praw kobiet, feministek, wieprzowinki i szklaneczki szkockiej do poduszki, a zza każdego rogu było by słychać nawoływania przez megafony do modlitwy.
Osobiście nie mam nic do innych wyznań, ale denerwuje mnie ich bezczelność i potworny egoizm (tu mam na myśli islamistów)
 
Pozdrawiam

"Nie warto umierać starym, warto umierać zadowolonym z życia" - Ja Wink

Portret użytkownika dex

Co to znaczy że Irlandczykom

Co to znaczy że Irlandczykom nie wolno protestować. Oni są u siebie, w państwie demokratycznym (tak nam wmawiają) i jeżeli mówią nie to znaczy nie. Kościół Rzymskokatolicki postawiony (tylko cudem) w jakimkolwiek pańśtwie arabskim, zostałby spalony następnego dnia razem z grupką wiernych, którzy w tym momencie się w nim modlili.
 
Karol Młot i Sobieski przewracają się teraz w grobie. 1600 lat z nimi walczyliśmy a teraz sami pozwalamy się zniszczyć. Europa gotuje się jak żaba - powoli i dlatego niczego nie zauważa ale jak ludzie się obudzą to będzie już za późno. Jeżeli już teraz w niektórych krajach Arabowie zabraniają chodzić ich mieszkańcom niektórymi ulicami, to gdy będzie ich 40/60 z rdzenną ludnością zacznie się otwarta wojna z obu stron.

Portret użytkownika ojciec

No to będziecie musieli

No to będziecie musieli wszyscy przejść niebawem na PISLAM. A ja przejdę na inną stronę kuli ziemskiej, żeby wreszcie uwolnić się od jewropejskich panów z obrzezanymi siusiakami, którzy pozwalają świadomie na islamizację Europy bo to dość skutecznie wykańcza chrześcijaństwo i o to im chodzi.

"Nie warto umierać starym, warto umierać zadowolonym z życia" - Ja Wink

Portret użytkownika Bobby

...siatka meczetow jak

...siatka meczetow jak pajeczyn rozciagnieta na wszystkich kontynentach, powoli  "opanowuje" Ziemie... Dziwnie wedrujacy narod a moze uciekajacy od rodzimego rezimu, ale zupelnie skutecznie uzbrojony w dobra taktyke, ze az pomimo zamieszania na swiecie z innych przyczyn, czujemy jak tasiatka pajecza zaciska sie powoli wokol nas...
Religia to bron psychologiczna w/g jednych a w/g drugich wiekszosc narodowosciowa ma wplyw. Jak stana sie juz wiekszoscia tu i tam czy siam, zacznie sie inwazja i urosna w sile aby...
nauczac.... Smile
Macie lepszy scenariusz???
Pozdro!
 

Portret użytkownika Bobby

...siatka meczetow jak

...siatka meczetow jak pajeczyn rozciagnieta na wszystkich kontynentach, powoli  "opanowuje" Ziemie... Dziwnie wedrujacy narod a moze uciekajacy od rodzimego rezimu, ale zupelnie skutecznie uzbrojony w dobra taktyke, ze az pomimo zamieszania na swiecie z innych przyczyn, czujemy jak tasiatka pajecza zaciska sie powoli wokol nas...
Religia to bron psychologiczna w/g jednych a w/g drugich wiekszosc narodowosciowa ma wplyw. Jak stana sie juz wiekszoscia tu i tam czy siam, zacznie sie inwazja i urosna w sile aby...
nauczac.... Smile
Macie lepszy scenariusz???
Pozdro!
 

Portret użytkownika Aga M

zgadzam się w 100% z

zgadzam się w 100% z SurvivorManem. Islam powoli zalewa europę a my tylko kłócimy się między sobą. Na tym polega ich plan, powoli i systematycznie idą do przodu. Wystarczy, że miną dwa pokolenia wychowane w pogardzie do kościoła a zapomniane zostaną nasze zwyczaje. Życie nie lubi pustki więc zastąpimy je kulturą islamską. Za 30 lat nikt nie będzie zdziwiony na widok kobiet w burkach, nie będzie przeszkadzać głośne nawoływanie do modlitwy. Nasze dzieci zwłaszcza chłopcy przejmą ich zachowania. Kto by nie chciał mieć kilka żon, pedofile i geje będą legalnie uprawiać seks z dziećmi. I to będzie normalne, bo przecież sąsiad  muzułmanin ma 60 lat i dwie 12 letnie żony.

Portret użytkownika KOSIARZ LEMINGÓW

Widzę tu spore emocje. Proszę

Widzę tu spore emocje. Proszę wszystkich o uŚwiadomienie sobie, że powstawanie meczetów w krajach chrzescijańskich to robota światowego syjonizmu, szczególnie w krajach globalistycznych.
Powinno to zadzałać na wyobraźnie wszystkich dlaczego własnie w tych?
Ano dlatego, że mają powstawać, by wyznawcy tych dwóch religii rzucili sie do gardeł dla ustanowienia Mesjasza syjonistów i jego Talmudowo-toryjskiej religi wypaczonego judaizmu. To jest program NWO
 Czy ktoś tu z obecnych zadał sobie pytanie, dlaczego judaizm nie jest przedmiotem konfliktu? Przecież synagóg jest wiecej niż meczetów w każdym z tych krajów... Aaaa. no własnie... Synagogi to takie niepozorne budowle... A meczety i koscioły chrześcijańskie opływaja przepychem...Widać je...
 Nie dajcie sie sprowokować. To oczywiste, że wyznawcy islamu masowo ratujący swoją egzystencję w tym jadowitym globaliźmie, chcą swych meczetów, a globalistycznycm rządom w to graj i chętnie sie na to zgadzają bo im goprzej... tym lepiej ... TYM BLIŻEJ DO JEDYNEJ RELIGII DLA WSZYSTKICH... OCALAŁYCH W NIEDALEKIEJ DEPOPULACJI LUDZI....
LEMINGI- OBUDŹCIE SIĘ!!!

Portret użytkownika Qbek10

Kiedy budowali meczety,

Kiedy budowali meczety, milczałem - mamy przecież wolność wyznania. Kiedy
wzywali do zabijania niewiernych, milczałem - mamy przecież wolność słowa.
Kiedy wysadzili wieżowce, milczałem - to byli chorzy ekstremiści. Kiedy
wywołali zamieszki, milczałem - to wina systemu i błędnej polityki. Kiedy
uzyskali większość w parlamencie, milczałem - mamy przecież demokracje. Kiedywprowadzili w państwie prawo koraniczne a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem - już nie wolno było krzyczeć NIC DODAĆ NIC UJĄĆ...

Portret użytkownika mario1234

 Ale mnie męczy jak czytam

 Ale mnie męczy jak czytam jak węże plują na wiare.Łykacie bakcyle o jakiś śmiesznych reptilianach a nie przyjżycie się na czym sami stoicie.Nieprawdą jest ,że każda religia jest zła.W Koranie owszem Allah może kusić a zabijanie to nie grzech.Ale jeżeli chodzi o chrześcijaństwo,to tu się nie zgodze.Jeżeli trzymać się teorii że złoty środek to najlepszy sposób życia.To nowy i stary testament dają taki efekt.Miłosierdzie w nowym i Sprawiedliwość w starym . Oddzielne te dwie cechy są zbyt skrajne (zabijać za wine,wybaczać za nic) ale razem stanowią złoty środek , idealne połączenie.Taki właśnie jest Bóg miłosierny i sprawiedliwy a to pokazuje że cała Biblia jest tym właśne podręcznikiem po życiu.Jednak wydaje mi się ,że aby dobrze interpretować ją trzeba posiadać pewną wiedzę np. historyczną.To my jako chrześcijanie jesteśmy tymi dobrymi Bóg nas naucza abyśmy byli sprawiedliwi ,ale zarówno miłosierni.Żadne fanatyzmy i skrajności , chodzi o złoty środek postępowania.Facet ukradł coś nie obcinaj mu za to ręki,jeżeli żałuje za wine daj mu prace aby to odpracował ,dzięki czemu zarobi dla siebie a i odda skradzione.Hehe nie wiem czy mnie olśniło ale wpad łmi na myśl znak równowagi Ying-Yang ,  sądź sprawiedliwie ,ale umiej wybaczać.

Portret użytkownika Roni Tornado

Ludzie, ocknijcie się z

Ludzie, ocknijcie się z lemingowego snu ! Półksiężyce stanowią zagrożenie, to są zacofańcy cywilizacyjni. Fanatyzm religijny ich zaślepia, w imię Boga i swojej religii będą gnębić i prześladować dotkliwie innych. Trzeba ich wygonić z cywilizowanych krajów zpowrotem do ich dziczy. Bierność nic tu nie pomoże a tylko będzie przyzwoleniem na napływ do nas tych szkodników.

Portret użytkownika KOSIARZ LEMINGÓW

Roni Tornado napisał: Ludzie,

Roni Tornado wrote:

Ludzie, ocknijcie się z lemingowego snu ! Półksiężyce stanowią zagrożenie, to są zacofańcy cywilizacyjni. Fanatyzm religijny ich zaślepia, w imię Boga i swojej religii będą gnębić i prześladować dotkliwie innych. Trzeba ich wygonić z cywilizowanych krajów zpowrotem do ich dziczy. Bierność nic tu nie pomoże a tylko będzie przyzwoleniem na napływ do nas tych szkodników.

 No małolato... Istotnie  Twoje motto o pogardzie nienawiści harmonizuje z twoimi lewackimi pogladami... ach... zapomniałem... To wpływ dobroczynnej ezoteryki na umysł naiwnej małolaty...
 

Portret użytkownika Pako <><

No cóż ... ich wybór. Nie

No cóż ... ich wybór.
Nie chcieli chrześcijaństwa to mają Islam.
Islam, który jeszcze poznają jak Oni urosna w siłę.
Tam jest tylko muzułmanin , lub sługa-niewierny pies, lub trup !!!
Teraz możemy Im tylko pogratulować - bo pod Wiedniem polegli - a teraz nawet nie oddali jednego strzału - to jest mądrość - zdobyć bez walki zachodnią Europę !!!
Pozdrawiam i zapraszam
http://klubmaksymilian.pl/
Paweł S.

Portret użytkownika jj

pytanie dla WSZYSTKICH

pytanie dla WSZYSTKICH religijnych niezaleznie od wiary;
 
wszystkie religie oparte sa na swiadectwie osob 3 cich, ktore juz od wiekow nie zyja wsrod nas. zdrowe jest zalozenie ze ok 50 % tego co mowia ci ludzie jest prawda, drugie 50 to wyssane z palca dyrdymaly dla przyglupow.
 
gdybym stal na drugim brzegu mostu, i zachecal do przejscia- i zapowiedzialbym z gory ze tylko 50% ludzi sie uda-co drugi jebnie blache na sam dol- czy wkroczylibyscie na ten most nie wiedzac czy komus wlasnie sie nie udalo przejsc?
czy raczej powidzielibyscie zebym poszedl sie .....na drzewo huh?
a w religii-poswiecacie ludzie zycie majac tylko 50% szans ze to wlasciwa droga-aha, zapomnialem dodac ze nawet jak sie wam nie uda- to nic-w niebie czeka 72 dziewic, kubek zlota, albo inne bzdury.
kiedy ludzie dorosna na tej planecie...
pozdrawiam

Portret użytkownika ojciec

      W internecie karierę

 
 
 
W internecie karierę robi zdjęcie ortodoksyjnego Żyda, który spędził lot w samolocie zapakowany w worek foliowy.

Zdjęcie zostało zamieszczone w sieci w czwartek rano. Autor zasugerował w tytule, że mężczyzna okrył się workiem, ponieważ na pokładzie samolotu znajdowały się kobiety.

Internauci szybko sprostowali tę informację. Mężczyzna w worku jest prawdopodobnie kohenem, kapłanem judaizmu, według tradycji wywodzącym się z linii męskiej od biblijnego Aarona, brata Mojżesza.

Zgodnie z tradycją koheni nie mogą przebywać na cmentarzach, jak również przelatywać nad nimi. Jest to związane z prawem podanym w Księdze Kapłańskiej, która nakazuje unikania kontaktu z ludzkimi zwłokami. W przeciwnym razie kohen pozostaje nieczysty i nie może sprawować funkcji kapłańskich.

Zapakowanie się w worek na czas lotu to popularna praktyka kohenów. W 2001 roku izraelskie linie lotnicze El Al Airlines oficjalnie zakazały swoim pasażerom wchodzenia na pokład samolotu w zamkniętych plastikowych workach.

Źródło: huffingtonpost.com
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika baba

Budowę meczetów finansuje

Budowę meczetów finansuje Arabia Saudyjska,mają tyle kasy że mogą sobie na to pozwolić. Opomocy biedniejszym regionom arabskim nawet nie pomyślą tylko na wyścigi chcą przypodobać się allachowi i dostać 77 dziewic w nagrodę.

Portret użytkownika jj

moze mi ktos wytlumaczyc na

moze mi ktos wytlumaczyc na czym polega fenomen tej religii? moim skromnym zdaniem wszystkie religie to ni innego jak program wryty d o bani zeby ludzi od siebie poroznic, ale to wydanie jest wyjatkowo szurniete.
mysle ze jest to wspaniale narzedzie w rekach elit, i bedzie decydujace juz calkiem niedlugo. tak wyglada islam w zachodnim swiecie:
robicie impreze w domu i zapraszacie mnostwo ludzi, miedzy innymi przychodzi ktos kogo nie znacie, bawi sie spokojnie nikomu nie wadzac, za godzine wpada kilku jego kumpli, i nagle robi sie zoraz glosniejszy, za 2 godziny zwala sie cala ferajna owego nieznajomego felka i wypieprzaja cie z wlasnego domu.
za 2 dekady wszyscy bedziemy sie kiwac jak resusy, ze mycka na lbie, kobiety beda zakryte a w tv bedzie samo halllallllaallllaa.
sami sobie jestesmy winni.
pozdrawiam

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem