W Kazachstanie pojawiło się tajemnicze gorące źródło

Kategorie: 

We rejonie Pawłodar na jednej z posesji pojawiło się tajemnicze źródło o temperaturze 70 stopni Celsjusza, donosi kanał KTK.

 


Co podgrzewa wody gruntowe? Nie wiadomo. Na to pytanie nie potrafi odpowiedzieć właściciel nieruchomości, ani eksperci. Władze prewencyjnie zabraniają spożywać tej wody.

 

Ciepła woda, która pojawiła się miesiąc temu, jest całkowicie darmowa! Gospodarz i zarazem właściciel źródła mógł tylko pomarzyć o takiej sytuacji. Woda wykorzystywana jest do celów gospodarczych. Ponadto, anomalia przyciąga sąsiadów i ciekawskich z daleka.

 

Pierwsze odwierty w tym miejscu robione były dwadzieścia lat temu, ale wówczas z ziemi tryskała tylko zimna woda. Gorąca woda nadaje się do mycia naczyń, ale pod prysznicem ciężko wytrzymać przy temperaturze od 50 do 70 stopni.


Na razie nikt nie umie powiedzieć, jakie jest pochodzenie tej prawie wrzącej wody. Pierwsze próbki trafiły do analizy.


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Vfg

moja teoria: Ziemia sie

moja teoria: Ziemia sie ogrzewa wewnątrz, stąd globalne ocieplenie, topnienie lodowców itd dlatego też bieguny szaleją i grawitacja sie zmienia. Kiedy ostatni raz mierzono temperature wnętrza ziemi?

Portret użytkownika El Koto

„Ukraina” ? Przypomnę: w

„Ukraina” ?
Przypomnę: w ubiegłym roku sekretarz generalny ONZ w dniu 7 maja i chyba 14 maja po raz drugi powtórzył, że takiego państwa jak ”Ukraina” nie ma i ONZ nie będzie się zajmowało sprawami tego rejonu. Jest to wewnętrzna sprawa Moskwy. I dochodzimy do sedna:
1. Jeżeli to jest wewnętrzna sprawa Moskwy, to dlaczego Biuro Bezpieczeństwa Narodowego cały czas zajmuje się sprawami wewnętrznymi obcego państwa?
2. Jeżeli to jest wewnętrzna sprawa Moskwy, to dlaczego rząd krajowy P. E. Kopacz pozwala na przewożenie np. kamizelek kuloodpornych, jako rzekomej pomocy humanitarnej na Majdan?
3. Jeżeli to jest wewnętrzna sprawa Moskwy, to dlaczego szkolenie tzw. majdanowców odbywa się pod Warszawą, o czym informował eurodeputowany p. Korwin-Mikke?
4. Jeżeli to jest wewnętrzna sprawa Moskwy, to dlaczego rząd p. E. Kopacz chce przekazać, czy już przekazał, uzbrojenie do tej bananowej republiki?
5. Jeżeli to jest wewnętrzna sprawa Moskwy, to dlaczego w sejmie ani razu nie poruszono tematu wydawania pieniędzy podatnika na finansowanie tego tworu?
Widzisz wiec wyraźnie PT Czytelniku, że państwo polskie oraz uraińskie istnieje formalnie i zajmuje się tylko wykonawstwem i finansowaniem zleceń. Osoby sprawujące władzę na tym zabiurkowym tworze, zwanym ”Ukrainą”, są pochodzenia zagranicznego. Premier ma obywatelstwo Izraela, podobnie paru innych członków „rządu”. Część członków rządu to byli agenci CIA. Szef autonomii Tatarskiej to agent CIA. Gubernator Krymu to żydek poszukiwany listem gończym były prezydent Gruzji Saakaszwili. To gdzie tam są „Ukraińcy”? Pewnie w okopach na lini frontu przelewają krew ''aby żyło się nam lepiej'' - jak powiedział to żydek Tusek.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem