W Kalifornii spadło 15 centymetrów śniegu

Kategorie: 

Niezwykła burza śnieżna miała miejsce 5 października w górach Sierra Nevada w Kalifornii. Pokrywa śnieżna miejscami dochodzi do 15 centymetrów.

 

Mieszkańcy nie kryją zaskoczenia tak obfitym opadem już w październiku.

"Burza była podobna do takich, jakie mają tu miejsce w grudniu, ale do tego doszło na początku października" - powiedział ze zdziwieniem Johnny Powell z National Weather Service w Sacramento

 

Jak podaje witryna internetowa śledząca takie zjawiska, iceagenow.info śnieg spadł też w innych stanach USA takich jak Nowy Jork, Wirginia, Zachodnia Wirginia, Karolina Północna, Kentucky i Pensylwanii.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika suzej wen

jeżeli fraktalność świata to

jeżeli fraktalność świata to nieskończone ciągi zjawisk i ich wzajemnych powiązań, źródło ukrytego porządku to najprawdopodobniej my sami właśnie psujemy ten ład i harmonie dopuszczając do swojej podświadomości możliwość wystąpienia końca świata...podam taki przykład: jest piękny, słoneczny lipcowy dzień, temperatura sięga 30 kresek. pewna Pani wsiada do mojej taxy, ruszam mając opuszczone szyby na co Pani reaguje spazmatycznym krzykiem: o jejku, jejku jest przeciąg... zaraz mnie "zawieje" i będę chora, czy może Pan zamknąc okna... Analizując tą sytuacje wygląda to tak: Pani zaprogramowała swoją podświadomość beznadziejną sugestią. taki lekki podmuch wiatru natychmiast wywołuje w jej  organizmie objawy takie, że Pani jest chora. Gdyby ta sami Pani zminiła swoje poglądy myśląc, ojejku jejku jest przeciąg napewno to mnie odmłodzi to zapewne tak też by zareagował jej organizm... Moja 6 letnia córka siedzi w miejscu gdzie ta Pani, mało tego latem opuszcza sobie z tyłu szybe tak, że wiatr wieje prosto na nią  rozwiewając jej piękne włosy i jest okazem zdrowia... Pozatym popatrzmy na kabriolety.... no tutaj ewidentnie ich kierowcy i pasażerowie powinni być chorzy po 30minutowej jeździe takim pojazdem.... a tak nie jest....Ale dobra bo nie do tego zmierzam..... Jeżeli my ludzie zaprogramujemy naszą podświadomość w taki sam sposób jak ta Pani i dopuścimy takie informacje jak to, że zmiany klimatyczne postępują, nadaktywność słonca nabiera rozmachu, kataklizmy się nasilają, bieguny zminiają swoją pozycje, ptaki masowo umierają i uwierzymy w to, że są to zwiastuny końca świata to nasza globalna podświadomość nas wszystkich ludzi wywoła objaw tej choroby ponieważ organizmem podświadomości nas wszystkich jest nasza ZIEMIA....Myślę, że w związku z tym co dzieje się na całym świcie powinniśmy zaprogramować podświadomość nie na koniec lecz na początek nowego, lepszego świata, na odrodzienie się i "odmłodzenie" naszego globalnego organizmu czyli naszej ZIEMI....S.W. 

co ma być to będzie

Portret użytkownika ZANTAR

Co jak co ale niech tylko

Co jak co ale niech tylko niesprawdzi się opcja filmów typu "POJUTRZE" i "ZLODOWACENIE" oraz "ARKTYCZNY PODMUCH" i "TORNADO W NOWYM JORKU" bo naprawdę będzie niefajniutko oj niefajniutko...! Już wolę opcję TROPICANA MADE IN POLAND...!!! i tutaj proponuję odrobinę fantazji... a mianowicie wyobrażmy sobie takie sobie fajniutkie ciepełko ok 30 stopni+ we wszystkie zimy od 2012 roku począwszy...TO MOJA ULUBIONA WIZJA NEOTERRY=NEW EDEN...!

Portret użytkownika Max

  Media emitują programy pod

 Media emitują programy pod publikę ostatnio jest tym tematem coraz większe zainteresowanie a i na świecie się dzieje to puszczają katastroficzne filmy i podsycają lęki ale tym samym oswajają masy z tematem w razie czego łatwiej będzie władzom tłumaczyć tragedię podczas naturalnych katastrof "no bo przecież na świecie tak  się dzieje „ Mamy szczęście bo nasi dziadowie osiedlili się daleko od oceanów to o cyklony ciężko a i tektonika w miarę stabilna Smile Jedyne co mnie martwi to bliskość bieguna i związana z tym możliwość uciążliwej zimy podejrzewam że będą śnieżne i mokre a jak prądy morskie całkiem nie oszaleją to spoko lodowiec szybko nas nie odwiedzi Lol

Max na Max albo cisza

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem