W Jakucji odbyła się najzimniejsza dyskoteka świata

Kategorie: 

Mieszkańcy miasta Sriedniekołymsk przez półtorej godziny tańczyli na mrozie, gdy temperatura spadła do -43 stopni Celsjusza, pisze YakutiaMedia.

 

Dyskoteka w ekstremalnie niskiej temperaturze odbyła się 23 stycznia br. w mieście Sriedniekołymsk w Jakucji. Ponad trzystu ludzi, zgromadzonych na brzegu rzeki Ankudinki, podrygiwało w ekstremalnych warunkach na świeżym powietrzu przy temperaturze  -43 stopni Celsjusza.

 

Początkowo udział w imprezie deklarowało sto osób, ale ostatecznie przyszło trzysta. Planowano, że ludzie będą tańczyć 30 minut, ale zabawę przedłużono o godzinę. Najstarszą uczestniczką dyskoteki była stuletnia Maria Kokorina. Kobieta, które setne urodziny obchodziła 16 stycznia br., utrzymuje do dziś aktywną postawę. Nie zawiodła i tym razem. Najmłodszy uczestnik Sasza Tretjakow obchodził niedawno roczek.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

W Rosji to jest bardziej

W Rosji to jest bardziej normalnie niż w Polsce, tam zabronione są organizacje diabelskie, a u nas młodym chce się podawać truciznę jako niby lek ! EllaOne, czyli pigułka „dzień po”, to związek silnie toksyczny. W jednorazowej dawce 30 mg powinien być zakwalifikowany, jako trucizna. Jej zażywanie, w skrajnych przypadkach, może prowadzić do śmierci ! Ktoś w niby polskim rządzie jest sługą diabelskich organizacji ! Skandal !
Octan uliprystalu jest związkiem silnie toksycznym dla kobiety, nawet w małej dawce 5 mg. W jednorazowej dawce 30 mg związek ten powinien być zakwalifikowany jako trucizna. Uliprystal jest miedzy innymi induktorem apoptozy komórek, czyli uruchamia mechanizmy wewnątrzkomórkowe prowadzące do śmierci różnorodnych rozwijających się i mnożących w organizmie komórek. Utrzymuje się we krwi długo (ponad 30 h), a jeszcze dłużej toksyczne działanie uliprystalu wykazują tworzące się w ustroju jego aktywne metabolity. Uliprystal wywołuje między innymi: patologiczne krwawienia z macicy, torbiele jajników, bóle miednicowe, bóle brzucha, bóle mięśniowo-stawowe. Silnie zaburza cykl miesięczny kobiety, hamuje owulację. Powoduje osłabienie, zmęczenie, uszkadza wątrobę, zwiększa zawartość cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Omawiany produkt wywołuje krwawienia z nosa, zawroty głowy, przekrwienie oczu, światłowstręt. Stosowanie uliprystalu – podobnie jak wszystkich farmakologicznych środków antykoncepcyjnych – wiąże się również z poważnym i wysokim ryzykiem wystąpienia udaru mózgu u osoby przyjmującej. Dodatkowo preparat EllaOne niszczy odporność ustroju, jest przyczyną zapaleń pochwy, zapaleń nosogardzieli, grypy, zapalenia dróg moczowych, zmian skórnych, świądu; bólu pochwy i sromu. Te wymienione przeze mnie zaburzenia, to niestety jeszcze nie wszystkie smutne konsekwencje stosowania produktu EllaOne.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem