W Internecie sprzedają kapsułki odchudzające ze szczątkami ludzkiego ciała w składzie

Kategorie: 

Władze Korei Południowej aresztowały dwóch mieszkańców Chin, którzy sprzedawali tabletki odchudzające. Analiza wykazała, że w kapsułkach było ludzkie ciało, podaje YTN TV.

 

W 2011 r. społeczność międzynarodowa była w szoku, kiedy usłyszała o „suplemencie diety”, pochodzącym z Chin. Zawierał on szczątki martwych lub nienarodzonych dzieci. Okazuje się, że „azjatyccy farmaceuci” nadal wykorzystują ludzkie ciało, jako jeden ze składników tej grupy produktów.

 

W południowokoreańskim mieście Czedżu ( Jeju ) aresztowano dwóch studentów z Chin, którzy sprzedawali online kapsułki odchudzające. Reklamowali je, jako dietę cud do codziennego stosowania. Podczas przesłuchania 20 - letnia dziewczyna przyznała organom ścigania, że kupiła 30 kapsułek w cenie 20 tys. wonów (około 19 dolarów) i sprzedała je z zyskiem za 60 tys. wonów.

 

Przemyt tabletek przynosi więc spory zysk. Suplement kupiło w Korei osiemdziesiąt naiwnych klientek. Zarobiono na nich 6 mln wonów (około 5,5 tys. dolarów). Zarekwirowany towar, pochodzący od chińskich studentów, wysłano na badania do Seulu. Analiza wykazała, że kapsułki zawierały „100 procent DNA człowieka” i innych zakazanych substancji.

 

Południowokoreańska policja powiedziała , że kupujący nie byli nawet świadomi zawartości tabletek. Byli przekonani, że mają do czynienia z bezpiecznym suplementem diety. Stróże prawa wezwali wszystkich obywateli Korei Południowej, aby zachować najwyższą czujność przy zakupie tego typu towarów przez Internet.

 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika bulga

Co ciekawe - w Polsce ludzie

Co ciekawe - w Polsce ludzie dalej kupują tabletki po bazarach, albo od anonimowych ludzi w sieci, a przecież rankingi produktów są bez problemów dostępne.

Skoro tak, to jaki ma cel branie produktów, które mogą być szkodliwe?!

Portret użytkownika walmar77

A działa chociaż ten lek na

A działa chociaż ten lek na odchudzanie ? Analiza wykazała 100% ludzkiego DNA  człowieka   I INNE ZAKAZANE SUBSTANCJE. Nie lepiej napisac kompletne DNA człowieka? No czasami macie te artykuły takie niewiadaomo z czym to łączyc . Bo co to zaz zmiany skoro ludzie jedli sie od wieków  wole poczytac o ISON

Portret użytkownika kbk

DO TALLINA: Szanowny

DO TALLINA:
Szanowny Tallinie, mam prośbę, abyś zaprzestał publikowania "śmieci" na ZNZ. Twoje publikacje kompletnie nic nie wnoszą, a powodują zalew niepotrzebnych informacji.
ZNZ zaczyna przypominać śmietnik, który goni za sensacją, chyba tylko po to, aby nabić kasę za reklamę.
Dlaczego o to proszę? Nowe "artykuły" (śmieci) powodują, iż ciekawy artykuł, pod którym wywiązuje się interesująca dyskusja w komentarzach, spada na dalszą kolejność na stronie, po czym dyskusja ustaje.
Ostatnio więcej dowiaduję się informacji z komentarzy, niż z głównej strony.
Kiedyś z ZNZ można było dowiedzieć się naprawdę ciekawych rzeczy. Dziś to brukowiec. Tego typu informacje spowodują iż w pewnym momencie ZNZ umrze śmiercią naturalną i żadne reklamy środków na przeczyszczenie go nie uratują.
 

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem