W Holandii płynie rzeka w kolorze krwi

Kategorie: 

Zjawisko zarejestrowano w holenderskim Nootdorp - Blue Heron, pisze Telstar - online.nl. Ludzi w okolicy wezwano do unikania kontaktu z wodą.

 

Woda w kanale zabarwiła się na czerwono w nocy. Przyczyny tego zjawiska pozostają tajemnicą dla lokalnych władz. Specjaliści sugerują, że prawie na pewno czerwony kolor wody jest wynikiem jakichś procesów naturalnych, na przykład skutkiem działania bakterii lub glonów. Pobrano próbki wody do badań.

Władze wydały komunikat, w ktorym wzywają ludzi do unikania kontaktu z wodą. Oczywiście w Internecie natychmiast pojawiły się filmy, które przywołują biblijne proroctwo, wedle którego przed końcem świata, rzeki będą miały kolor krwi. 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika spacepol

Wiecie co, pomijając

Wiecie co, pomijając zabarwienia wywołane jakimś procesem chemicznym. Czy jest to spowodowane glonami czy też "płynącą biblijną krwią" ;)) to pewne jest jedno: w ciągu ostatnich wielu lat wcześniej, na taką skalę takie i podobne zjawiska nie występowały. A czy to była krew czy glony, w biblii to opisali, więc musiało się to wtedy wydarzyć. Co nastąpiło po tych "znakach" to możemy przeczytać. Czy tak samo może być teraz? Czy są to "objawy" czegoś co się zbliża?
Nikt tego nie wie i na nic nie wpadnie. Dowiemy się sami w swoim czasie.
Jeśli dożyjemy oczywiście Smile

Portret użytkownika zibi1973

Czytałem wcześniej że

Czytałem wcześniej że oczyszczalnie są w stanie oczyścić nawet mocz i oddzielić wode oby to była prawda bo gdy wszystkie wody ziemi zanieczyszczą się ,to wyginiemy szybko,oczywiście rybki  się nie poje ,a bez wody pitnej nie da się żyć

Portret użytkownika edmar

Kocha czy nie, ale co to ma

Kocha czy nie, ale co to ma wspólnego z zabarwieniem rzeki? Taka propaganda z piekła rodem!

 • Czerwona rzeka - Jezus nas kocha!
 • Wybuch wulkanu - Jezus nas kocha!
 • Wojna - Jezus nas kocha!
 • Kometa - Jezus nas kocha!
 • Giną ludzie - Jezus nas kocha! (bo my jeszcze żyjemy).

Jezusie Ty to masz z nimi!

Pozdrawiam !STRACH  odbiera  rozum,    STRACH  zabija  duszę !

Portret użytkownika Mojeimnie44

Tak my mamy feneomenalne

Tak my mamy feneomenalne uzdrowienia. Zresztą w każdej wierze są jakieś uzdrowienia, których jest kilka tys. rocznie i wszyscy krzyczą że ich Bóg jest jedyny! Prawda jest jednak taka, że ponad 80% ludzi cierpi z powodu głodu lub braku wody pitnej a tylko 8% żyje w luksusie i dobrobycie przekraczającym kilkakrotnie własność tych pozostałych 92%. Dali wam Boga żeby was kontrolować bo w biedzie cierpią ci biedni i nie ważne czy są dobrzy, czy źli, czy żyją z Jezusem, Buddą, czy jakim kolwiek innym Bogiem. Wasz Bóg który was tak umiłował i uzdowił zapomiał o reszcie dobrych ludzi żyjących w biedzie. Dajcie tym samym się na spokój z takim myśleniem. Ja wierzę osobiście w Boga i Jezusa ale jednocześnie wiem, że to co oni reprezentują nie ma nic wspólnego z uzdrawianiem a uzdrawia was wasza psychika i wiara- nie Bóg. Wierzę również w Buddę i Allacha tylko, że tak naprawdę to jest ten sam Bóg a człowiek dla swoich interesów podzielił go na tysiące różnych części. Zresztą nawet dziś powstają cały czas jakieś odłamy wiary i też zawsze dla interesów poszczególnych ludzi. Nawet sam kościół czeka wielka rewolucja bo przeciesz ludzie odchodzą od Boga i trzeba ich nawrócić. Jak to zrobić? Zobaczycie w najbliższym czasie. Więc wierzcie bo wiara jest czymś ważnym jednak dajcie spokój z takimi objawieniami bo gdyby bóg miał się objawić to objawi się tak, że wszyscy zrozumiemy, że to jest on a nie poszczególne odłamy wiary, czy sekty.

Portret użytkownika zibi1973

A pisze w Bibli rzeki

A pisze w Bibli rzeki zamieniły się w krew, w apokalipsie św Jana rozdział 16 ,oczywiście starożytni myśleli że woda zamieniła się w krew,a to zanieczyszczenie które spowodowało wyginięcie ryb,niedowiarkom może coś dać do myślenia poprostu przyszedł ten czas o którym pisze Biblia

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem