W Hiszpanii zatrzymano ochotników, którzy walczyli o Noworosję

Kategorie: 

Policja aresztowała osiem osób za wspieranie separatystów. W sześciu regionach zatrzymano ośmiu Hiszpanów, którzy walczyli po stronie milicji jako ochotnicy Batalionu Wostok. W tej chwili prowadzone jest dochodzenie w Madrycie.

 

Trzech z zatrzymanych służyło w armii hiszpańskiej, a wszyscy ludzie mają od 20 do 30 lat i należą do różnych organizacji komunistycznych. Ustalono tożsamość dwóch Hiszpanów. Jeden z nich to 27-letni Rafael Munoz Perez, a drugi to 22-letni Angelo Davila - Rivas. Jednak policja nie potwierdza tych danych.


Ci ludzie są oskarżeni o morderstwo, posiadanie broni i materiałów wybuchowych, jak również „za działania naruszające interesy Hiszpanii”. W różnych jednostkach wojskowych milicji krajowej walczą także wolontariusze z Polski i Rosji. Międzynarodową brygadę zasili także Włosi, Francuzi i Kanadyjczycy.


Jak donosi LifeNews, w styczniu br. do Donbasu przybył Brazylijczyk Rudolph, który ledwo mówi po rosyjsku, ale zna się na rzeczy i prowadzi szkolenia wojskowe w Noworosji.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Konflikt Stanów Zjednoczonych

Konflikt Stanów Zjednoczonych z Rosją rozgrywa się obecnie na kilku polach. Poza Ukrainą i krajami Bliskiego Wschodu bój energetyczny toczony jest także w Bułgarii, która, mimo że w 85 proc. jest uzależniona od gazu ziemnego z Rosji – jako członek NATO – pokrzyżowała plany Kremla. Bułgarzy nie zgodzili się na budowę rurociągu South Stream stając się agenturą NWO !.
 Na początku roku Bułgarię odwiedził amerykański (czytaj NWO-owski) sekretarz stanu John Kerry, długo omawiając kwestie tzw. bezpieczeństwa energetycznego. Amerykańscy NWO-wcy promują także w Bułgarii firmę, która miałaby zbudować elektrownie atomową typu fukuszima. Z kolei Kreml – poprzez spółki energetyczne Gazpromu – zablokował poszukiwanie gazu łupkowego w Bułgarii dzięki temu ratując postkomunistyczny rząd bułgarski przed eksploatacją NWO-wską.
 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem