W Finlandii trwa panika z powodu świńskiej grypy – gwałtownie wzrósł popyt na szczepionki

Kategorie: 

Informacje o przypadkach śmierci w wyniku świńskiej grypy mocno przestraszyły mieszkańców Finlandii. W punktach dystrybucji szczepionek ustawiają się długie kolejki osób chętnych na wstrzyknięcie nieznanej substancji, która wedle przemysłu farmaceutycznego może im pomóc w starciu z wirusem.

 

Wiadomości na temat zgonów z powodu świńskiej grypy w Finlandii wzbudziły falę grozy. Rośnie ilość osób, chcących zaszczepić się przeciwko wirusowi, podaje Yle. W wielu miastach i gminach instytucje medyczne muszą zwiększyć liczbę personelu, aby móc zaszczepić wszystkich chętnych.

 

W niektórych gminach zamierzają zorganizować specjalne dni masowych szczepień w punktach medycznych dla osób zagrożonych. Grupa ta obejmuje pracowników socjalnych, kobiety w ciąży, wszystkie osoby powyżej 65 roku życia, dzieci w wieku od 6 do 35 miesięcy, jak również osoby wątłego zdrowia. Dla każdego, kto kwalifikuje się do grupy ryzyka, szczepionki są darmowe.


Zdaniem ekspertów, szczepionek powinno wystarczyć. Ludzie, którzy chcą się zaszczepić, a nie kwalifikują się do grupy ryzyka, specyfiki mogą kupować na receptę. Szczepionka według słów producentów zapewnia ochronę przeciwko świńskiej grypie oraz wirusowi grypy typu A i B. Wyniki analiz spraw prowadzonych przez Urząd Zdrowia i Opieki Społecznej pokazują, że w większości przypadków odnotowana tej zimy w Finlandii grypa - to świńska grypa. Od początku 2014 roku w wyniku infekcji zmarło już sześć osób.


Warto przypomnieć, że w czasie ostatniego grypowego szaleństwa związanego z wyimaginwaną pandemią wirusa świńskiej grypy, w krajach skandynawskich zaszczepiono setki tysięcy osób i wiele z nich doświadczyło negatywnych odczynów poszczepiennych. W pobliskiej Szwecji doszło do setek przypadków uszkodzeń neurologicznych w wyniku przyjęcia szczepionek. Część przypadków skonczyła się narkolepsją, były wypadki wstrząsów, które wymagały leczenia szpitalnego z intubacją włącznie. To tak jakby program antywirusowy w naszym systemie komputerowym zamiast zwalczać intruza uszkadzał ów system. Warto o tym pamiętać zamiast bezrefleksyjnie podkładać rękę do szczepień.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika koszer umysłów oryginał 2

No to teraz już większość

No to teraz już większość Finów jest nosicielami świńskiej grypy, a dodatkowo wzbogaceni zostali o niezwykłe dawki rtęci i aluminium wprost do mózgu. Moje uniżone gratulacje. A myślałem, że ten naród ma rozum.

Portret użytkownika Bb

Jedzcie czosnek prosze. Nie

Jedzcie czosnek prosze. Nie chinski tylko polski. Jest tez do picia pokrzywa, kora wierzby, dziurawiec, szalwia. Mozna tez jesc pestki moreli. Grypa hiszpanka kilkaset lat temu tez niektorych oszczedzila.. No wlasnie.. Kogo?

Portret użytkownika koszer umysłów oryginał 2

W jaki sposób skutecznie

W jaki sposób skutecznie odróżnić czosnek polski od chińskiego? Pytanie jest poważne bo coraz częściej podkładane są chińskie odmiany przypominające polskie, a więc różowe u spodu i intensywnie pachnące.

Portret użytkownika antyego.pl

Organizm ludzki jest cudem,

Organizm ludzki jest cudem, cudem które nie potrzebuje żadnych szczepionek aby przetrwać. Organizm osoby która nigdy nie była szczepiona jest znacznie bardziej odporny niż organizm szczepionej osoby. Media reklamują świńską grypę, pokazują ujęcia ze szpitali (fikcyjne ujęcia, bo przecież nikt nie zachorował), a ludzie idą się szczepić i wchłaniają substancje które ich powoli niszczą. W wieku 40-60 lat okazuje się, że trzeba umżeć ponieważ organizm jest nieuleczalnie chory. Jak myślicie przez co jest nieuleczalnie chory?

Oprócz szczepionek, warto też wspomnieć o drugim ważnym aspekcie:
- http://antyego.pl/2013/09/07/swiadomie-wybieramy-trujace-produkty/

http://antyego.pl - ANTYEGO | Rozwiń w sobie świadomość!

Portret użytkownika dąb

skoro ok 5% ludzi się szczepi

skoro ok 5% ludzi się szczepi to jaka ma tu być depopulacja zatrutymi szczepionkami ? To chyba lepiej zaszczepić wybrańców i rozsiać zabójczego wirusa. Do depopulacji wystarczy czarna ospa . Przeżyją tylko stare pokolenia mające bliznę na ramieniu . Lepiej pomyślcie o tym czy warto kupować telefon komórkowy z aktywizacją poprzez linie papilarne . Te linie papilarne będą w bazach prywatnych operatorów .  To kolejny krok do zniewolenia nieświadomych ludzi , którzy myślą , że tego rodzaju nowoczesność to droga do wolności.  

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Czy takie tylko 5%.. Ja myśle

Czy takie tylko 5%.. Ja myśle że więcej. W końcu znaczną większość dzieci sie szczepi od urodzenia, potem w czasami w przychodniach przez "troskliwe mamusie", potem w szkołach też przecież ile tego szajsu jest. I biedny dzieciak sie boi uciec od tego bo potem dostanie w...l w domu i zawloką go do przychodni..
Poza tym nawet jak tylko te 5% sie szczepi to i tak jest to jakiś postęp w depopulacji, nie musi być od razu że 50 czy 100%, do tego dojdzie z biegiem czasu. No i te zaszczepione 5% będą mieli uszkodzone geny i to wpłynie na ich dzieci a potem na dalsze pokolenia i wada genetyczna będzie sie roznosić. Niska płodność, deformacje, choroby, rak i inne badziewia.

Ave Satan New russian

Portret użytkownika antyego.pl

dąb napisał: skoro ok 5%

dąb wrote:

skoro ok 5% ludzi się szczepi to jaka ma tu być depopulacja zatrutymi szczepionkami ?

Reszta może dziać się już bez szczepień, niewidoczna bakteria, która lata sobie w powietrzu i zaraża pozostałe 95%. Osoby które są szczepione, pozostają nosicielami bakterii a reszta dzieje się automatycznie. 

http://antyego.pl - ANTYEGO | Rozwiń w sobie świadomość!

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem