W Europie rozprzestrzeniają się arabskie getta

Kategorie: 

Centralna dzielnica Berlina Moabit zamieniła się w getto. Tysiące niechlujnie ubranych mężczyzn rozbiło obóz na chodnikach, w obszarach mieszkalnych i w parku, który był kiedyś dumą tej części miasta.

 

 

Ludzie modlą się, jedzą, załatwiają, stoją w grupach, śpiewają, biją się i tańczą - po prostu zachowują się naturalnie. Za cały ten splendor płaci administracja niemieckiej stolicy. Tysiące uchodźców z Syrii, Iraku, Afganistanu wyparło spacerujące po parku liczne „Frau” z wózkami i osoby starsze.

 

Warto zauważyć, że większość imigrantów to mężczyźni. A gdzie podziały się ich orientalne kobiety? To wielka tajemnica, ale chyba zostały na Wschodzie…

 

Głównym zajęciem ludzi Wschodu w Berlinie są bezsensowne wędrówki po ulicach, jedzenie nasion, palenie i plucie na chodnik. Imigrantom w dzielnicy Moabit zaoferowano mieszkania socjalne. Od razu spadły tam ceny nieruchomości, a rdzenni Berlińczycy przesiedlają się do innych części niemieckiej stolicy. Co robią władze UE? Omawiają problem...

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika baca :-)

najlepszym co Polska może dać

najlepszym co Polska może dać niemcom jest postać Donalda Tuska - on i tylko on jest Słońcem Peru i kto jak nie on może sprostać wyzwaniom czekającym niemców... Napoleon nie dał rady, Stalin nie dał rady, Eisenhower i alianci nie dali rady, Donald ich wreszcie wykończy.... Donald - nasz najlepszy produkt eksportowy od czasu rycerzy spod Grunwaldu...

Portret użytkownika achiles

Niemcy zmieniają stosunek do

Niemcy zmieniają stosunek do migrantów...
RFN od kilku miesięcy wstrząsają burze migracyjne, jednak dopiero teraz wielu Niemców zdało sobie sprawę z tego, że tuż tuż i ta fala zaleje ich ostatecznie. Istnieje już zrozumienie tego, że federalne władze w rzeczywistości nie mają żadnego sposobu na rozstrzygnięcie problemu uchodźców.

Przez dłuższy czas Niemcy wmawiali sobie w celu uspokojenia, że Berlin posiada jakiś program działań. Obecnie już nie ma takiej pewności. Dowodem pojawiających są wątpliwości jest, na przykład, kolaż fotograficzny przedstawiony przez kanał telewizyjny ARD – zaprezentowano więc panią kanclerz Angelę Merkel w hidżabie na tle minaretów. Do niedawna na coś takiego mogła sobie pozwolić tylko brukowa prasa. Fakt, że w tym nurcie zaczyna już działać program ARD – czyli największa spółka telewizyjna Niemiec — jest faktem nader wymownym.

Na przemówienie Angeli Merkel w Parlamencie Europejskim w kwestii migrantów czekały nie tylko Niemcy, lecz cała Unia Europejska. Pani kanclerz ograniczyła się w swym przemówieniu do rutynowych frazesów. Wygląda na to, że rozczarowanie było tak wielkie, iż media zacytowały tylko dwie tezy podstawowe: pierwsza – to uchodźcy stanową próbę na skalę historyczną dla Europy. Po drugie – trzeba z tym coś robić. Należy, jakoby zastanowić się nad tym.

Zdaniem wielu Niemców, Angela Merkel tak naprawdę nie ma zielonego pojęcia, co robić w tej sytuacji. Skoro tak, to przyszła kolej na „inicjatywę oddolną”. Największa manifestacja protestu przeciwko migracyjnej polityce rządu odbyła się w Erfurcie. Na ulice wyszło prawie osiem tysięcy osób. Uczestnicy akcji domagali się nasilenia ochrony granicy, aby powstrzymać lawinę uchodźców, natomiast kanclerz Angelę Merkel wezwano do dymisji. Dla udziału w manifestacji zorganizowanej przez partię eurosceptyków, ludzie zjechali się ze wszystkich regionów, trzymali w rękach flagi swych landów. Wiece niezadowolonych obywateli odbyły się również w innych miastach, po raz kolejny podpalono ośrodek dla uchodźców.

Angelę Merkel skrytykowali nawet jej towarzysze z partii – ich zdaniem, aktualna „polityka otwartych drzwi” nie zgadza się ani z prawem europejskim, ani z programem CDU — analizuje sytuację niemiecki politolog Aleksander Rahr:
— Jeszcze parę dni temu panowała tu euforia. W różnych niemieckich talk-show i z trybun Bundestagu padały żądania wyróżnienia pani Merkel nagrodą Nobla za to, że zaprezentowała ona Niemcy od takiej oto ludzkiej strony. Jakoby uchodźców należy przyjmować, i im więcej ich przyjedzie, tym lepiej, gdyż jest to dobrze dla przyszłych losów gospodarki niemieckiej – starzejąca się ludność Niemiec zasilona zostanie przez tych, którzy będą tu pracować w ciągu trzydziestu najbliższych lat.

Teraz to wszystko poddano w wątpliwość – pani Merkel ma silną opozycję wewnątrz jej własnej partii. Na szczeblu regionalnym, na szczeblu landów, burmistrzowie, regionalni ministrowie po prostu szaleją z tego powodu, że w żaden sposób nie potrafią dać sobie rady z tą lawiną uchodźców, nie mogą znaleźć dla tych ludzi pomieszczeń, nawet łóżek brakuje.

Mogę przypuścić, że obecnie Hollande i Merkel zaczną kardynalnie zmieniać swoje stanowisko, aby obronić Europę przed tym potokiem uchodźców. Pierwszy krok polega na pozbyciu się tych, którzy nie mają prawa do azylu politycznego, po drugie, należy zmniejszyć potok uchodźców z Syrii, Jordanii, Iraku, czyli trzeba przyjmować ich selektywnie. Trzeci krok polega na zapewnieniu krajom, sąsiadującym z Syrią większych środków finansowych, aby zabierały ich do siebie z powrotem i tam zapewniały im warunki bytu.

— Europa powinna zareagować na sytuacją, gdyż mimo całej swej ludzkiej postawy i miłosierdzia, które wykazują Niemcy, należy pilnować, aby własna ludność nie popadała w panikę i nie zaczęła by — broń Boże – wybierać prawicowe, radykalne partie, które z ich punktu widzenia mogłyby zrobić większy porządek w kraju — uważa Aleksander Rahr.
Do uchodźców jeszcze nie mówi się otwarcie, że Europa wcale ich nie chce. Jednak dwuznacznie już to się robi. Opracowywane są więc plany masowej deportacji.
Czytaj więcej:http://pl.sputniknews.com/opinie/20151013/1211323.html#ixzz3oRfxMlnB

Co dalej z UE? Bardzo wymowne zdjęcie…

Tylko jeden ma się dobrze…

" MISTRZ ŚWIATA i okolic ", ROZWALIŁ I ZADŁUŻYŁ POLSKĘ DO GIGANTYCZNYCH ROZMIARÓW, A OBECNIE ROZWALA CAŁĄ UNIĘ I NADAL ZADOWOLONY. 

ALE PAMIĘTAJMY, ŻE TYM LUDZIOM KTÓRZY UCIEKAJĄ Z MIAST SWOICH i DOMÓW, JAK SĄ ZAMIESZCZONE POWYŻEJ, NALEŻY SIĘ POMOC OD ZACHODU, BO TO ZACHÓD TEN LOS TYM LUDZIOM iTO PIEKŁO ZAFUNDOWAŁ. Tylko nie takimi, jak obecne sposobami, należy tym LUDZIOM POMAGAĆ, A stworzyć warunki odpowiednie, by mogli wreszcie wrócić do SIEBIE i dać tyle KASY, aby mogli sobie spokojnie SWOJE DOMY ODBUDOWAĆ.  Są SKUTKI I SA PRZYCZYNY !!! Tylko jakoś mało się o PRZYCZYNACH MÓWI, NA ZACHODZIE. 
 

 

Portret użytkownika achiles

Także w Bremie władze będą

Także w Bremie władze będą mogły konfiskować prywatne mienie na potrzeby uchodźców.
Jak długo Niemcy to wytrzymają? Brema jest drugim po Hamburgu niemieckim miastem-landem, które w przypadku braku kwater dla imigrantów może czasowo konfiskować pustostany wbrew woli właścicieli. Ustawa przyjęta dziś przez parlament w Bremie ma wejść w życie jeszcze w październiku.
Konfiskacie mogą podlegać niewykorzystywane budynki oraz działki o powierzchni powyżej 300 metrów kwadratowych. Właścicielom odebranych nieruchomości przysługuje odszkodowanie.
Ustawodawca nie ograniczył obiektów podlegających ewentualnej konfiskacie do budynków gospodarczych, co oznacza, że - przynajmniej teoretycznie - władze mogą przejąć także mieszkania prywatne. Jak pisze agencja dpa, twórcy ustawy zapewniają, że w centrum zainteresowania władz znajdują się obiekty przemysłowe. Ustawa ma obowiązywać do 2017 roku.
Parlament przyjął ustawę głosami SPD, Zielonych i Lewicy. Opozycyjna CDU uznała nowe przepisy za niedozwoloną ingerencję w prawo własności i jako takie za sprzeczne z konstytucją.
Jesteśmy w sytuacji bez wyjścia
— powiedziała minister ds. socjalnych Bremy Anja Stahmann. Ośrodki dla uchodźców są przepełnione i brakuje nowych miejsc. Mieszkańcy Bremy nie mogą korzystać z hali sportowej, ponieważ i tam zakwaterowano imigrantów. Władze zapewniają, że będą starały się dojść do porozumienia z właścicielami obiektów, a konfiskata jest ostatecznością.
Wcześniej podobne przepisy wprowadzono w Hamburgu, gdzie część azylantów musiała ze względu na brak kwater przez pewien czas nocować pod gołym niebem. Brema i Hamburg są miastami, które mają status kraju związkowego. Pomimo przywrócenia w połowie września kontroli granicznych do Niemiec przyjeżdża dziennie od 6 do 10 tys. imigrantów.
Niemieckie władze spodziewają się w tym roku co najmniej 800 tys. uchodźców. Ich liczba może być w rzeczywistości dużo wyższa.

NIE ZAPOMINAJMY, ŻE JEDNAK WIĘKSZOŚĆ UCHODŹCÓW UCIEKA, PRZED TYM, CO PIERWSZE ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA. My też jako Kraj i Naród jesteśmy winni tego stanu rzeczy, za szatańską namową. Tym LUDZIOM, należy się pomoc, ale nie w ten sposób, jak to obecnie jest FORSOWANE. 

Portret użytkownika inzynier magister

Wszystko zgodnie z planem

Wszystko zgodnie z planem Sorosa ! "...Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie. Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami,...
http://popotopie.blogspot.com/2014/08/tajemne-zamiary-boga-stworcy-wobec.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

sto przestępstw

sto przestępstw dziennie
Uchodźcy stanowią siłę napędową odpowiedzialną za gwałtowny wzrost liczby brutalnych przestępstw w miastach i miasteczkach niemieckich.
Według danych ONZ, z 579 617 uchodźców/migrantów, którzy do tej pory dostali się do Unii Europejskiej drogą morską, 69% stanowią dorośli mężczyźni.
Jednak niemieckie władze bagatelizują ten brak szacunku dla prawa, najwidoczniej, żeby uniknąć podsycania emocji przeciwko imigrantom.
W poufnym raporcie policyjnym, który przeciekł do jednej z niemieckich gazet, ujawniono, że w 2014 roku rekordowe 38 tys. uchodźców zostało oskarżonych o popełnienie przestępstwa. Analitycy uważają, że liczba ta, oznaczająca ponad sto przestępstw dziennie, jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, jako że wiele przestępstw albo nie jest wyjaśnianych albo zgłaszanych.
Obecny wzrost liczby przestępstw, wśród których są gwałty, molestowanie seksualne i fizyczne, napady na domy, rabunki, włamania oraz handel narkotykami, pojawił się równocześnie z rekordowym napływem uchodźców z Afryki, Azji, Bliskiego Wschodu i Bałkanów Zachodnich.

Portret użytkownika senkan

Prawa obowiazujace w Japoni

Prawa obowiazujace w Japoni .Muzułmanin nigdy nie otrzyma w Japonii obywatelstwa. Japonia jest jedynym krajem, który nie przyznaje muzułmanom obywatelstwa. Bezwzględnie. Prawo jest prawem.
Muzułmanie nie mają prawa ciągle znajdować się na terytorium Japonii (prawa do pobytu stałego, tłumaczenie dosłowne)
Próba szerzenia islamu jest przestępstwem. Za to można iść do więzienia i to na długo.
W Japonii nie znajdziemy ani jednej szkoły, w której uczą arabskiego (co nie jest do końca prawdą, bowiem są japońscy profesorowie arabiści, więc muszą też być instytuty arabistyki na uniwersytetach).
Koran jest księga zakazaną. Nie można jej importować. Dostępna jest tylko „adaptowana” wersja po japońsku (jak rozumiem japońskie tłumaczenie).
Wypełnianie obrzędów jest dozwolone tylko w zamkniętych pomieszczeniach. W przypadku, jeśli rytuały zobaczą zwyczajni Japończycy, muzułmaninowi grozi więzienie.
Rozmowy po arabsku są surowo zabronione.
Japonia praktycznie nie posiada ani jednej ambasady w krajach arabskich.
Islam w Japonii wyznaje 0,12% Japończyków.
Muzułmanin przyjechawszy do pracy w Japonii ma prawo pracować TYLKO w firmach zagranicznych, tj. japońskie firmy nie przyjmują do pracy osób wyznających islam.
Wizy do Japonii przyznają muzułmanom bardzo rzadko. Nawet znamienici lekarze czy naukowcy wyznający islam nie mogą dostać wizy do Japonii.
W umowach pracowniczych często jest zaznaczone, że pracodawca ma prawo bez wyjaśnień zwolnić pracownika, jeśli dowie się o jego muzułmańskiej wierze.
Muzułmanom zakazuje się wynajmować domy w Japonii, nie mówiąc już o kupnie na własność.
Tłumaczeniem technicznej dokumentacji z japońskiego dla arabskich klientów zajmują się NIEjapońskie firmy.
Wobec muzułmanów odnoszą się jak wobec wyrzutków. Jeśli ktoś w okolicy jest muzułmaninem, wobec niego całe otoczenie będzie odnosić się jak wobec przestępcy.
O otwarciu muzułmańskich szkół nawet nie może być mowy.
Japonia nie akceptuje praw szariatu.
Japonka będąca w związku z muzułmaninem, zostaje uznana za winną i staje się wyrzutkiem społeczeństwa. 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika MS

W tej dzielnicy Moabit nowe

W tej dzielnicy Moabit nowe dzieci Niemiec czekaja na numery aby zlozyc papiery. Bez papierow i zarejestrowania nie moga otrzymac pomocy. Dlatego koczuja czekajac w kolejce a BRD GmbH Finanzagentur w Berlinie jest zawalone praca i brak ludzi do przerobienia takiej masy ludzi. Ten kto nie mieszka w Berlinie nic na ten temat nie wie. Ten kto czyta tylko gazety wie jeszcze mniej.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem