W Azerbejdżanie aresztowano kilkudziesięciu dżihadystów

Kategorie: 

Ministerstwo Bezpieczeństwa Narodowego Azerbejdżanu (NSM) przeprowadziło udaną operację antyekstremistyczną. W rezultacie siły bezpieczeństwa Azerbejdżanu zatrzymały 26 obywateli, należących do szeregów nielegalnych grup zbrojnych, pisze Niezawisimaja Gazieta.

 

Służby prasowe  MNS podały, że zatrzymani brali udział w walkach po stronie grupy terrorystów „Islamskiego Państwa” w Iraku i na Bliskim Wschodzie.

 

Według Arifa Babajewa szefa Centrum Ministerstwa Spraw Publicznych Bezpieczeństwa Narodowego Azerbejdżanu, osoby te są podejrzane o tworzenie grup zbrojnych, dostarczanie broni, amunicji, materiałów wybuchowych i sprzętu wojskowego, a także nakłanianie nieletnich do poważnych przestępstw. Grożą im kary pozbawienia wolności od dwudziestu lat do dożywocia.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika .

charis - ludzie ktozy mowia

charis - ludzie ktozy mowia jedyna droga jest .... albo jedynym Bogiem jest... sa tak samo zaslepieni w swoich pogladach jak Ci terrorysci, jak mozna wmawiac ludzia ze jedyna prawdziwa religia jest ta czy inna? nie widzisz ze pozostawiono nam calkowita wolnosc wyboru i o to tu wlasnie chodzi.

Portret użytkownika charis

Jeszcze kilkadziesiąt lat

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu na bliskich wschodzie, i innych regionach z przewagą muzułmanów nie było dżihadu a ludzie z różnych wyznań żyli obok siebie w miarę normalnych relacjach. Dźihad to celowo kreowany trend, różni zwiedzeni ludzi, jeżdżą po krajach muzułmańskich i nauczają po różnych szkołach dzieci i młodzież nienawiści do wszystkich któzy nie są muzułmanami. Szatan rękoma ludzi niszczy innych a przeważnie chrześcijan.
Innym owocem dżihadu jest obrzydzanie wiary ludziom na zachodzie. Większość myśli, że Bóg islamu to również Bóg chrześcijan. Wielu ludzi na zachodzie myśli, że wiele dróg, wiele religii prowadzą do jednego Boga ale to nie było i nie jest prawdą. Bóg chrześcijan to nie Bóg muzułmanów ai żadnych innych religii, filozofii. Jest tylko jedna droga a jest nią JEZUS CHRYSTUS - Dzieje Apostolskie 4:12, Ewangelia Jana 14:6.
 
Atakowanie chrześcijan i obrzydzanie wiary ludziom będzie dalej celem, więc i dżihad będzie nakręcany jak i wiele innych rzeczy, wszystko aby trzymać ludzi z dala od "Drogi, Prawdy i Życia"
 
,

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem