Uznanie małżeństwa osób tej samej płci prowadzi ludzkość do końca świata

Kategorie: 

Kościół prawosławny w Rosji odniósł się do rozpalającej emocje kwestii małżeństw jednopłciowych. Ustami patriarchy Moskwy i Wszechrusi, Cyryla I wyrażono pogląd, który jest zbieżny z tym jaki wcześniej można było zauważyć na podstawie wypowiedzi przedstawicieli Kremla i Dumy.

 

Rosjanie ustawowo zabronili promocji homoseksualizmu za którego propagowanie grożą kary sięgające milionów rubli. Jest to zupełnie inne podejście niż to jakie obserwujemy w degenerującej się wciąż Europie. Uznanie związków jednopłciowych to, zdaniem zwierzchnika rosyjskiego kościoła prawosławnego, zwiastun końca świata.

„Uznanie małżeństwa osób tej samej płci prowadzi ludzkość do końca świata. Jestem o tym głęboko przekonany” – powiedział Cyryl I, patriarcha Moskwy i Wszechrusi, donosi Interfax.

Według niego niebezpiecznym, apokaliptycznym znakiem są również represje wobec ludzi, którzy próbują zmagać się z tym konkretnym „grzechem”. Słowa te padły podczas nabożeństwa w Soborze Kazańskim na Placu Czerwonym. Ludzie, według patriarchy Cyryla I, weszli na ścieżkę autodestrukcji, a chrześcijanie muszą zrobić wszystko, aby temu zapobiec.
 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Sabthan

On nie jest mdły-temat-on

On nie jest mdły-temat-on jest nagminny! Wkrótce kraje zadeklarują solidarność z homoseksualizmem i z Królową Anglii, a mieszkańcy tych krajów powiedzą że są tolerancyjni. Proceder zacznie dotykać coraz więcej ludzi,a gdy zacznie dotykać tolerancyjnych zacznie się kabaret.Potem byc może zalegalizują pedofilizm i inne chore praktyki dewjacyjne i ostatecznie będziemy mieli tu Rzym za Kaliguli, albo Babilon. Ale niezależnie od tego, jak bardzo świat będzie potepiał zwyrodnialstwo i wszeteczeństwo, wszystko wiedzie do tego, aby te rzeczy wzięły przewagę.Tak sie po prostu musi stać.Czemu? To proste.Nie da się usunąć z pola pojedyńczych chwastów nie uszkadzając zdrowego zborza.Kiedy chwasty będą liczniejsze niż kłosy, wtedy żniwiaż będzie miał proste zadanie -piec już jest rozpalony!Tak jest napisane w Objawieniu Jana!
Pozdrawiam

Portret użytkownika Jaa

Wladze Rosji to tęgie głowy

Wladze Rosji to tęgie głowy ze starych kgbowskich szkół. Wiedzą że chcąc odnowić potęgę i pozycję wsród narodów swiata to musza zachować zdrowe społeczenstwo. 
Polecam wyklad pt "Jak napaść na panstwo"  wyklad stary ale tematy w nim omawiane nigdy się niezestarzeją.

Portret użytkownika wowik

i bardzo dobrze!!! kazde

i bardzo dobrze!!! kazde pedalstwo jest chore i powinno sie leczyc! w przypadku mezczyzn proponuje oklad z mlodych piersi, paniom natomiast zycze samca ktory da im TĘ przyjemnosc, tyle jesli chodzi o zwierzeca kwestie;) natomiast sfery wyzsze, emocjonalne to inna chemia trzeba sie potrafic dopasowac w pare a nie siedziec na facebuku albo erodate i liczyc ze sie znajdzie ksiecia/ksiezniczke z bajki. a przede wszystkim nalezy kierowac sie tylko i wylacznie wlasnym sercem i węchem a nie tym co ci znajomi czy rodzinka powiedza-to bzdura. telewizornia jest oglupiaczem ona tworzy "trendy" i patologie, dlatego ludzie sa glupi zamknieci i bez wyobrazni jak osly z marchewka przed nosem-lemingi. pedalstwo stalo sie choroba spoleczna, wymaga specjalistycznej opieki psychologow i psychiatrow. jako samiec- wspolczuje wam pedaly ze nie wiecie jak to jest byc z samica, jak ja rozpalic, sprawic przyjemnosc, zrobic dobrze i pocieszyc, zal ze nie znacie jej zapachu. to bardzo niezdrowe zboczenie, wynaturzenie, cos sie w klepkach poprzestawialo, pora to poukladac

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem