Uznanie małżeństwa osób tej samej płci prowadzi ludzkość do końca świata

Kategorie: 

Kościół prawosławny w Rosji odniósł się do rozpalającej emocje kwestii małżeństw jednopłciowych. Ustami patriarchy Moskwy i Wszechrusi, Cyryla I wyrażono pogląd, który jest zbieżny z tym jaki wcześniej można było zauważyć na podstawie wypowiedzi przedstawicieli Kremla i Dumy.

 

Rosjanie ustawowo zabronili promocji homoseksualizmu za którego propagowanie grożą kary sięgające milionów rubli. Jest to zupełnie inne podejście niż to jakie obserwujemy w degenerującej się wciąż Europie. Uznanie związków jednopłciowych to, zdaniem zwierzchnika rosyjskiego kościoła prawosławnego, zwiastun końca świata.

„Uznanie małżeństwa osób tej samej płci prowadzi ludzkość do końca świata. Jestem o tym głęboko przekonany” – powiedział Cyryl I, patriarcha Moskwy i Wszechrusi, donosi Interfax.

Według niego niebezpiecznym, apokaliptycznym znakiem są również represje wobec ludzi, którzy próbują zmagać się z tym konkretnym „grzechem”. Słowa te padły podczas nabożeństwa w Soborze Kazańskim na Placu Czerwonym. Ludzie, według patriarchy Cyryla I, weszli na ścieżkę autodestrukcji, a chrześcijanie muszą zrobić wszystko, aby temu zapobiec.
 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Sabthan

On nie jest mdły-temat-on

On nie jest mdły-temat-on jest nagminny! Wkrótce kraje zadeklarują solidarność z homoseksualizmem i z Królową Anglii, a mieszkańcy tych krajów powiedzą że są tolerancyjni. Proceder zacznie dotykać coraz więcej ludzi,a gdy zacznie dotykać tolerancyjnych zacznie się kabaret.Potem byc może zalegalizują pedofilizm i inne chore praktyki dewjacyjne i ostatecznie będziemy mieli tu Rzym za Kaliguli, albo Babilon. Ale niezależnie od tego, jak bardzo świat będzie potepiał zwyrodnialstwo i wszeteczeństwo, wszystko wiedzie do tego, aby te rzeczy wzięły przewagę.Tak sie po prostu musi stać.Czemu? To proste.Nie da się usunąć z pola pojedyńczych chwastów nie uszkadzając zdrowego zborza.Kiedy chwasty będą liczniejsze niż kłosy, wtedy żniwiaż będzie miał proste zadanie -piec już jest rozpalony!Tak jest napisane w Objawieniu Jana!
Pozdrawiam

Portret użytkownika Jaa

Wladze Rosji to tęgie głowy

Wladze Rosji to tęgie głowy ze starych kgbowskich szkół. Wiedzą że chcąc odnowić potęgę i pozycję wsród narodów swiata to musza zachować zdrowe społeczenstwo. 
Polecam wyklad pt "Jak napaść na panstwo"  wyklad stary ale tematy w nim omawiane nigdy się niezestarzeją.

Portret użytkownika wowik

i bardzo dobrze!!! kazde

i bardzo dobrze!!! kazde pedalstwo jest chore i powinno sie leczyc! w przypadku mezczyzn proponuje oklad z mlodych piersi, paniom natomiast zycze samca ktory da im TĘ przyjemnosc, tyle jesli chodzi o zwierzeca kwestie;) natomiast sfery wyzsze, emocjonalne to inna chemia trzeba sie potrafic dopasowac w pare a nie siedziec na facebuku albo erodate i liczyc ze sie znajdzie ksiecia/ksiezniczke z bajki. a przede wszystkim nalezy kierowac sie tylko i wylacznie wlasnym sercem i węchem a nie tym co ci znajomi czy rodzinka powiedza-to bzdura. telewizornia jest oglupiaczem ona tworzy "trendy" i patologie, dlatego ludzie sa glupi zamknieci i bez wyobrazni jak osly z marchewka przed nosem-lemingi. pedalstwo stalo sie choroba spoleczna, wymaga specjalistycznej opieki psychologow i psychiatrow. jako samiec- wspolczuje wam pedaly ze nie wiecie jak to jest byc z samica, jak ja rozpalic, sprawic przyjemnosc, zrobic dobrze i pocieszyc, zal ze nie znacie jej zapachu. to bardzo niezdrowe zboczenie, wynaturzenie, cos sie w klepkach poprzestawialo, pora to poukladac

Portret użytkownika Pako <><

Brawo dla patriarchy Moskwy i

Brawo dla patriarchy Moskwy i Wszechrusi za jasna i klarowną wypowiedź.
Zło trzeba nazywać po imieniu jak to było czynione od wieków:
Pismo Swięte:
Kpł 20; 13:"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli."
1 Kor 6;9:"Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą"
pozdrawiam
klubmaksymilian.pl
 

Portret użytkownika Pako <><

Brawo dla patriarchy Moskwy i

Brawo dla patriarchy Moskwy i Wszechrusi za jasna i klarowną wypowiedź.
Zło trzeba nazywać po imieniu jak to było czynione od wieków:
Pismo Swięte:
Kpł 20; 13:"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli."
1 Kor 6;9:"Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą"
pozdrawiam
klubmaksymilian.pl
 

Portret użytkownika JanPrester

Niech sam BÓG WSZECHMOCNY ma

Niech sam BÓG WSZECHMOCNY ma Cyryla I w swojej
opiece i doda mu sił by usunąć tą dewiację w cień społeczenstwa. To są ludzie chorzy,z widoczną ułomnością psychiczną, która pozwala żyć w społeczeństwie  ale pod warunkiem,że się z tym nie afiszują ,nie czynią złego wpływu na młodzież,nie mogą pod żadnym warunkiem adoptować i wychowywać dzieci
Ludzie ci nieraz zdolni w większości są przemądrzali,  zaczepni a nawet chamsko agresywni dlatego tak bardzo lubią się afiszować ze swą dewiacją. nie rozumieją tego,że powinni się wyciszyć i żyć spokojnie  w społeczeństwie jak najmniej widoczni !!!

Portret użytkownika inna

roni wyluzuj nie bulwersuj

roni wyluzuj nie bulwersuj chyba nie zrozumiałeś przesłania, przecie też powiedział że "
Według niego niebezpiecznym, apokaliptycznym znakiem są również represje wobec ludzi, którzy próbują zmagać się z tym konkretnym „grzechem”. Słowa te padły podczas nabożeństwa w Soborze Kazańskim na Placu Czerwonym. Ludzie, według patriarchy Cyryla I, weszli na ścieżkę autodestrukcji, a chrześcijanie muszą zrobić wszystko, aby temu zapobiec."
czyli represjonowanie też doprowadzić może do końca świata jak i promowanie
a co ma Cyryl na myśli mówiąc koniec świata ? może koniec cywilizacji, koniec kultury, sodomę i gomorę, upadek obyczajów, a może też i wkońcu koniec ludzkości....bo kto się będzie rozmnarzał jak wszyscy zaczną pedałować bo taka moda Biggrin i tak już notujemy spadek przez te głupie femninistyczne pseudowyzwoleńcze akcje niby w obronie praw kobiet a tak naprawdę efekt jest głównie taki że przedtem kobieta nie musiała tyrać tylko zajmowała się dziećmi a teraz musi robić jedno i drugie...phi też mi wolność...dlatego kobiety często wybierają karierę a potem na dzieci za późno...
 
 

Portret użytkownika Roni Tornado

inna, Dobrze zrozumiałam co

inna, Dobrze zrozumiałam co chciał przekazać tamten ksądz. Chcesz siedzieć w domu przy garach i dzieciach bez własnych zarobków uzależniona od swojego męża? Proszę bardzo ale wiedz, że nie wszystkie tak chcą żyć. Feministyczne organizacje nie są głupie - są dla tych kobiet które chcą mieć pracę i realizować się w niej, a też co najważniejsze być niezależne od faceta. Nie martw się ludzkość nie zginie bo ludzie lubią rozmnażać się jak króliki. Nie każdy musi mieć dziecko i może wybrać życie bez dziecka i zajmować się czymś innym.

Portret użytkownika edmar

ARCHITEKCI KONTROLI  zawęzili

ARCHITEKCI KONTROLI  zawęzili spostrzeganie społeczęństwa do dwóch jedynie rozpoznwalnych modeli kobiety: 1 - krótko pisząc "kura domowa" na utrzymaniu męża. 2 - kobieta wolna realizująca swoje cele, pracująca.
I tyle.
Następnie ARCHITEKCI KONTROLI  sprowokowali dyskusję tylko do tych dwóch modeli pomijając całkowicie inne modele, oraz genezę powstania takich modeli funkcjonowania kobiety.
Cel:
1. Spowodować szum informacyjny przykrywający istotę życia
2. Spowodować rozpad struktór społecznych przez antagonizmy
3. Prowadzenie kontroli mentalnej dla realizacji globalizacji.

Pozdrawiam !STRACH  odbiera  rozum,    STRACH  zabija  duszę !

Portret użytkownika Roni Tornado

Jaki "koniec świata" ?? Znów

Jaki "koniec świata" ?? Znów zaczyna się z tymi końcami ? Wszechświat będzie istniał nadal. Cóż to, Kościół nawołuje do następnych krucjat ? Czyż na tej planecie mało było przelewu krwi i nienawiści ? Widać Kościołowi jeszcze mało władzy.

Portret użytkownika marcodupolo

I ma swieta racje

I ma swieta racje Cyryl.Pedaly,geje czy homoseksualni ,obojetnie jak sie ich nazywa to nie jest NORMALNE!!!!!!!!! Nic do nich nie mam ,powinno wyjsc prawo europejskie ze moga zyc ze soba ,beda tez na rowni traktowani jak normalny hetero zwiazek (prawo spadkowe i tym podobne)ale nikt nie ma prawa nazwac taka pare malzenstwem a co dopiero zeby jeszcze mogli sie zenic i adoptowac dzieci.Tak samo te demonstracje homoniewiadomo , a lac to palami,co mnie to obchodzi ze ktos jest pedalem czy lesbijka,ja tez nie wychodze na ulice i nie krzycze ze jestem normalny ,ze mam rodzine i musze niezle kombinowac zeby ta rodzine utrzymac!!!!!!!Dziwie sie niektorym politykom ze widza to wszystko przez rozowe okulary i biora udzial w tych kolorowych pochodach popierajac te towarzystwo liczac na ich glosy przy nastepnych wyborach.Walesa jaki jest taki jest ale powiedzial prawde ze nie popiera takich anomalii.Jest tyle innych bardzo waznych spraw do uregulowania a nie takie tematy zastepcze.Jeszcze raz powtarzam ze nic do tych panstwa nie mam i jest mi to obojetne kto z kim i za ile ale przestancie faworyzowac takie fanaberie !

Portret użytkownika AMRŚP

daniel napisał: nic tylko

daniel wrote:

nic tylko współczuć osobom homoseksualnym w Rosji...a temat zaczyna się robić mdły...

 Nic tylko sie cieszyć i brać przykład z Rosji... Pedalstwo do podziemi, aby sie z tym nie obnosiło... Powoduje to moją niestrawność

Portret użytkownika AMRŚP

gość napisał: pedalstwo to

gość wrote:

pedalstwo to dopiero się zacznie obnosić półinteligencie, a powoduje to Twoją niestrawność bo jesteś złym człowiekiem i tyle. nazywajmy rzeczy po imieniu.

Jak się dopiero zacznie obnosić to zapłoną piece....
 Dajecie się podpuszczać syjonistom obietnicą iluzorycznej wolności ściągając na siebie zagładę... Taki jest cel NWO... wyłapią was jak raki do saka i... jak za Hitlera marnie skończycie.. Radzę wam   stulić pyski i schowac się do waszych nor...

Portret użytkownika daniel

A ja Tobie radziłbym pojechać

A ja Tobie radziłbym pojechać na wakacje na Lanzarote czy może Melbourne (chociaż to pewnie graniczy z niemożliwością za średnią polską wypłatę, niestety o wiele bym Ciebie nie podejrzewał) wówczas zobaczyłbyś, że poza Polską i Rosją geje i lesbijki również żyją i jakoś ludzie mają na nich wyje.ane, a nawet nie mają nic przeciw małżeństwom, przeciwnie są za!!!... Śmieszne to trochę jest, bo nawet nie zdajecie sobie sprawy jak wielu ukrytych gejów macie w rodzinie, znajomych, pracy itd. Jak oni muszą się czuć żyjąc w strachu, że się dowiecie i ich napietnujecie. A ilu z nas by nie było dziś gdyby nasi dziadkowie, babcie nie ukrywali się tylko dawniej już żyło w zgodzie ze sobą.

Portret użytkownika edmar

Teraz jest ROZKAZ wpierać

Teraz jest ROZKAZ wpierać homo - dlaczego? Sam sobie odpowiedz na to pytanie, dopiero wówczas pisz co o tym myślisz!
"Do KGB przychodzi stary Rosjanin i prosi o paszport,bo chciałby wyemigrować. Oficer pyta - Co się stało? Wytrzymaliście Stalina,Chruszczowa,Breżniewa,pierestrojkę i kryzys,a teraz,gdy nareszcie można odetchnąć,chcecie emigrować na stare lata? -To z powodu homoseksualizmu... - Przecież u was z tym wszystko w porządku! -U mnie w porządku,ale widzę, co się dzieje. Za Stalina homoseksualistów rozstrzeliwali, za Chruszczowa wsadzali do paki, za Breżniewa przymusowo leczyli, za Gorbaczowa przestali się nimi zajmować, a potem homoseksualizm zrobił się modny. To ja chcę wyjechać,póki jeszcze nie jest obowiązkowy..." - Autor nieznany.

Pozdrawiam !STRACH  odbiera  rozum,    STRACH  zabija  duszę !

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem