USA przygotowuje się do konfiskaty broni i stanu wojennego

Kategorie: 

Od jakiegoś już czasu media amerykańskie epatują tragediami z wykorzystaniem broni palnej. Większość z nich sugeruje, że konieczne jest rozbrojenie Amerykanów. Może to być jednak przygotowanie mentalne tego narodu na ustanowienie tyranii nowego typu.

 

Broń posiadana masowo przez Amerykanów jest gwarantem ich praw. Po prostu rząd nie odważy się dokonać pewnych rzeczy wiedząc, że ludzie mogą wyjść na ulice i zacząć strzelać do tych, których uznają za swoich oprawców. To, dlatego w USA nie jest do pomyślenia, aby obciążenia podatkowe mogły być na poziomie europejskim.

 

Liczne ostatnio krwawe masakry z bronią w ręku są bardzo podejrzane. Ludzie, którzy ich dokonują zabijając na przykład dziesiątki dzieci, to albo szaleńcy, albo osoby zmanipulowane, działające niczym bioroboty. Jak wiadomo armia amerykańska dysponuje technologią mikrofalową umożliwiająca generowanie głosów słyszanych przez ludzi. Tak się dziwnie składa, że wielu z tych rzekomych szaleńców słyszało głosy podpowiadające im, że mają dokonać tych strasznych czynów.

 

Oczywiście, mogli to być po prostu chorzy ludzie, ale skoro wiemy, ze taka technologia istnieje to można sobie wyobrazić, że ktoś mógłby wpaść na pomysł, aby wywołać takie strzelaniny, w celu wytworzenia w mediach odpowiedniej atmosfery koniecznej do usprawiedliwienia rozbrojenia Amerykanów. Wiele wskazuje na to, że przynajmniej część spektakularnych strzelanin mogła być indukowana sztucznie.

 

Są to jednak tylko luźne rozważania bez mocnych dowodów, ale warto zwracać uwagę na szerszy kontekst zdarzeń. Pojawia się coraz więcej informacji wskazujących na to, że Stany Zjednoczone szykują się do wprowadzenia stanu wojennego. Miałoby to spowodować zawieszenie konstytucji i w konsekwencji konfiskatę broni. Serwis infowars.com przytacza nawet nagranie, w którym o przygotowaniach do takiej operacji wspomina dowódca jednej z jednostek wojskowych.

 

Okazuje się, że US Army jest już szkolona w celu funkcjonowania pod kontrolą urzędników z Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego - FEMA. Wiadomo to już nawet nie tylko dzięki przeciekającym do mediów tajnym dokumentom, ale nawet z zeznań oficerów, co widać na załączonym powyżej nagraniu. Otwarcie dyskutuje się tam konfiskatę broni i eliminację praw Amerykanów w jakimś hipotetycznym stanie wojennym, który miałby być wprowadzony na terenie tego kraju. Wojskowi rozmawiając na ten temat wspominają przypadek podobnej operacji po przejściu katastrofalnego huraganu Katrina.

 

Nie wiadomo nic więcej na temat kontekstu takiego rozbrojenia. Nie sposób w tej chwili powiedzieć, co mogłoby spowodować wprowadzenie stanu wojennego na terenie USA. Strzępy informacji układają się jednak w bardzo niekorzystny obraz. Albo FEMA dmucha na zimne przygotowując się na operowanie na wypadek katastrofy takiej jak kataklizm naturalny wpływający na wszystkich, albo kraj ten szykuje się do bankructwa. Tak szeroko zakrojone przygotowania władz są bardziej niż niepokojące.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika c

czy jeśli Stany Zjednoczone

czy jeśli Stany Zjednoczone posiadałyby broń która potrafi sterować umysłem,to liczyłyby się z czyimkolwiek zdaniem?Przecież już dawno mogłyby użyć takiej broni przeciwko fanatycznej Al-kaidzie czy innym wrogom Ludzie ruszczie głowami i przestańcie łykać każdą teorię spiskową,bo są na świecie ludzie którzy zarabiają na waszej naiwności

Portret użytkownika Terry

I kto znowu stoi za tymi

I kto znowu stoi za tymi sensacjami?A no nikt inny tylko Alex Jones.Jones,to naciągacz który żyje z wciskania ludziom różnych bajek Smile
Wiecie dlaczego tulu naiwnych ludzi mu wierzy?A no dlatego,że oprócz tego,że jest bajkopisarzem Jones również zajmuje się robieniem filmów i robi,to w tak perfidny sposób,że wyrywa zdania z kontekstu,podgrywa upiorną muzykę,miesza fakty z głupotami a wszystko po,to żeby namieszać ludziom w głowach i przekonać ich do swoich bajek :)Ten człowiek wymyśla biliony teorii spiskowych rocznie (oczywiście żadne się nie sprawdzają)Większość z nich trafia do sieci a ludzie nie wiedząc nawet,że powielają wymysły tego człowieka zaczyna wierzyć,że żyją w jakimś spisku,że USA szykuje się na stan wojenny,że obozy FEMA mają służyć do eksterminacji ludzi itd!To wszystko,to wymysły Jonsa Poszukajcie sobie na youtube i sami zobaczcie jak ten człowiek stara się wami manipulować Ludzie popadają w paranoje a Alexowi rośnie portfel http://www.youtube.com/watch?v=ZwURLwd8pEA

Portret użytkownika raqq

Kilka dni temu w Galileo było

Kilka dni temu w Galileo było o problemie posiadania broni w USA. POkazywali
mapkę z zaznaczonymi wiekszymi incydentami zwiaznymi z bronią w ostatnich latach. Oczywiście nawiecej tego było na wschodnim i zachodnim wybrzeżu (LA i NY). Majmniej było w stanach, gdzie posiadanie broni należy do tradycji (Texas).

Portret użytkownika simon

napisałem wyraźnie żeby

napisałem wyraźnie żeby wprowdzić inflacje ja mam 23 lata, a oglądałem Misia i słuchałem na*ebany starszych ludzi jak było za komuny, czy sie stoi czy się lerzy ... ci się nalerzało i nikt nie narzekał ! toć piszę przeciez że to nie z naszej kieszeni by szło no niby jak ?! w ogóle powinno się wycofać 1 i 2grosze i zostawić 5groszy z drobnych tylko, zebrać góre kasy groszaków 1i2 i je wymienić na gotówke i znowu ją wprowadzić w obieg .. wiecej pieniedzy żebys dzieciokowu mógł dać 20zł na słodycze a nie 2zł. czemu wy tego nie ogarniacie ? na wp krzyczą na bizniesie krzyczą w tvn tak samo, a tutaj to ja nie wiem od czego wy jesteście, hahahahaha xD

Portret użytkownika asd

Przeczytałem tutaj wszystkie

Przeczytałem tutaj wszystkie wasze komentarze, chociaż z tematem obozów FEMA zapoznałem się już dawno. Moim zdaniem rozbrojenie Amerykanów nie ma sensu. A raczej jest niewykonalne. Nie byłem nigdy w USA ale wystarczy pooglądać filmy żeby zauważyć że ludzie w USA mają broń pochowaną wszędzie. W schronach, w piwnicach, pod podłogą, na strychach. To jest niemożliwe żeby pozbawić ludzi broni. A do starć między rządem policją a obywatelami nie może dojść bo zginęły by tysiące ludzi. To mogło by doprowadzić do jakiegoś ogólnoświatowego konfliktu. Natomiast co do komety ISON to jakoś dziwnie o niej jest cicho w mediach. Jak miał być rzekomy koniec świata 21 grudnia 2012 to media trąbiły o tym co chwila jakby chcieli nas przestraszyć. A teraz cisza, ani jednej zwmianki. W dodatku media karmią ludzi jakimiś bzdurami o podsłuchach. Może jestem zbyt nawiny ale to wygląda tak jakby odwracali uwage od potencjalnego zagrożenia. Ostatnio coś dużo asteroid mija Ziemie i odkrywają je na dzień przed minięciem orbity Ziemskiej. Moim zdaniem zaopatrywanie obozów FEMA w jedzenie, broń jest zabezpieczeniem w razie jakiejś kleski żywiołowej lub np. uderzenia obiektu pozaziemskiego w Ziemie. Ale to tylko moja teoria.  W tych obozach chyba zmagazynowali żarcia na 20 lat. To naprawde sporo. Słyszałem że jest taka możliwość że jak kometa rozpadła by się pod wpływem Słońca to pył przykrył by dostęp do Słońca i na Ziemi zapadła by Zima i to na bardzo długi czas. Nie wiem ile w tym prawdy bo nie znam się na astronomi.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem