USA ostrzega wszystkie kraje przed zamachem terrorystycznym Al-Kaidy

Kategorie: 

Biały Dom poinformował w komunikacie, że w Stanach Zjednoczonych doszło do spotkania najważniejszych doradców Baracka Obamy do spraw bezpieczeństwa. Kraj ten wydał w piątek globalne ostrzeżenie przed zagrożeniem terrorystycznym, a następnie zamknął swoje placówki dyplomatyczne w 17 krajach Bliskiego Wschodu i północnej Afryki.

 

Według Russia Today, ostrzeżenie wydano ze względu na zbliżający się koniec muzułmańskiego święta Ramadan. Co więcej, w ostatnim czasie doszło do ataków na więzienia w Libii, Iraku i Pakistanie, w wyniku którego uciekło setki osób powiązanych z Al-Kaidą. Amerykanie przypominają, że rok temu we wrześniu doszło do ataku na ich konsulat w Libii. Zginęło wtedy czterech Amerykanów, w tym ambasador USA Christopher Stevens.

 

Muzułmańskie święto Ramadan kończy się 7 sierpnia a ostrzeżenie będzie obowiązywało do końca tego miesiąca. Departament Stanu twierdzi, że posiada informacje z których wynika iż Al-Kaida i inne powiązane z nią organizacje planują ataki terrorystyczne, do których może dojść w krajach gdzie zdecydowano się zamknąć placówki. Ostrzeżono również Amerykanów znajdujących się poza krajem, aby zachowali szczególną ostrożność podróżując pociągiem, metrem czy samolotem. 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Jst asertywny. Więc nie oczekuję od  świata moralnści, po prostu zmieniam go sobą. Świat i otaczająca nas rzeczywistość jest taka jaką kreujemy ,więc nie należy oczekiwać czegoś innego niz nasze poglądy.

Portret użytkownika gwiezdnywendrowca

W szczególności dla

W szczególności dla Kostka
Bzdura jak mało która, kto zaatakuje? Al-kaida ? czy raczej US-LAEL  to oni wyhodowali  terroryzm ,bo to jedyny sposób aby mieszkańcom planety ziemia odebrać wszelkie prawa ,a oznaki wolności i suwerenności likwidować w zarodku , wojny kiedyś się kończą terroryzm nigdy!, można dzięki temu narzędziu kontrolować każdy rejon globu, stwórzmy problem a gawiedź będzie prosić na kolanach o rozwiązanie! Czyje to słowa?( Lekcja do odrobienia dla twardogłowych).

OSASMA OBAMA      jedna literka  ,,S”  ,,B”     niby śmiesznie nie możliwe a jednak!
http://www.youtube.com/watch?v=HuMShxAq7XQ
czy to żart?, a może nie,wystarczy przyjrzćę się tym jegomościom samemu
https://www.google.pl/search?q=Osama+Bin+foto&client=firefox-a&hs=s9F&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=FZn1UY6pK4WEtAaU2YHwDA&ved=0CCwQsAQ&biw=1024&bih=491
 
https://www.google.pl/search?q=obama+foto&client=firefox-a&hs=KBG&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=b5n1UdWdHMWGtAbmooCIAg&ved=0CCwQsAQ&biw=1024&bih=491
 
Czas wkońcu zrozumieć jak bardzo mają ludzi za idiotów !
.... bedą pokazywali ,aby ujrzeli ,a bedą zasłaniać oczy. ..... bedą wykrzykiwać prawdę mimo to bedą zaslaniać uszy.....
...... pytam dlaczego tak jest? dlaczego prawda przemawia do nielicznych ,odpowiedz znajduje się pod hasłem wynalazek w obozie zagłady Oświęcim Josefa Mengele ,, FLUOR” esesmaniec zauważył , że ten toksyczny związek chemiczny dodawany regularnie do pożywienia więźniom upośledzał ich komórki nerwowe ,a w szczególności ta część mózgu odpowiedzialną za racjonalne myślenie. Krótko mówiąc więźniowie stawali się bardzo podatni na sugestie ,bezwolne bioroboty współcześnie zombi.  Tu polecam blog Dariusza Kwietnia badacza nazizmu w Polsce. I jeżeli ktoś sądzi ,że po wojnie osadzono tego najwiękrzego okrutnika to nie znacie historii. Dariusz udowadnia ,że badania na tych samych ludziach były prowadzone długo po wojnie. A współcześnie ślady działań Mengele sięgają aż do pasty do zębów z fluorem. I mamy odpowiedz dlaczego współczesny człowiek jest aż tak bardzo podatny na sugestie wtłaczane każdego dnia poprzez masmedia!. Mengele był bezpośrednio powiązany z IG Farben niemiecka firma chemiczno-farmacełtyczną producentem cyklonu B urzywanym do zagazowywania wieźniów obozów nazistowskich,  a wspułczesnym Bayer !!! jednym z największych producentów komponentów chemicznych do pseudo leków syntetycznych. Po wojnie Mengele został wywieziony to USA i tam kontynuował swe zbrodnicze dzieło ,NIE MOŻLIWE? ALE PRAWDZIWE!!!
http://www.oswiecenie.com/fluor.htm
Jak by było mało obecnie fluor dodaje się nie tylko do pasty do zębów ,ale i do wody pitnej i soli ,pytanie do jeszcze myślących po co fluor w wodzie i soli skoro ma chronić zęby? Myślę ,że dla niektórych to pytanie pozostanie retoryczne ,ponieważ już maja zbyt wysoki poziom fluoru we krwi!!!

Jst asertywny. Więc nie oczekuję od  świata moralnści, po prostu zmieniam go sobą. Świat i otaczająca nas rzeczywistość jest taka jaką kreujemy ,więc nie należy oczekiwać czegoś innego niz nasze poglądy.

Portret użytkownika gryz321

Sam mam dwa zęby przebarwione

Sam mam dwa zęby przebarwione od fluoru i stawy bardzo często mi strzelają ! To jest na 100% wina odwapnienia ! Jak Ci ludzie mogą świadomie truć ludzi a przy okazji sami siebie! Wszyscy pijemy tą samą wode no oprócz Bilderbergów i innych BANKSTERÓW! Troche szkoda że w 2012 nic sie nie wydarzyło! Jak byłem w Angli to tam woda aż śmierdziała od medykamentów, co oni wyprawiają ! Ci Ludzie proszą sie aby ich krew POpłyneła ulicami i tak też sie stanie ! ! !

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika AMRŚP

[email protected] napisał: jak ty już

<a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a> wrote:

jak ty już kostek coś napiszesz...to w które miejsce według ciebie powinni skierować tą bombę atomową żeby al kaida przestała istnieć???

 Właśnie napisałem co myslę o człowieku, który chce zaatakować bronią atomowa rozproszoną po krajach Wschodu organizację terrorystyczną, ale ze wzgledu na ostrą ocene wpis się nie ukazał... No ten jego wpis właściwie obnażył całą jego bezmyślność i tępotę...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ben

Kostek już czas byś zrozumial

Kostek już czas byś zrozumial że najwiekszym terorystą na świecie jest USA to ten kraj nakręca najwieksze wojny i małe wojenki na świecie ,to ten kraj szkoli potencjalnych  terorystów w imię lepszego jutra to ten kraj jest w stanie poswięcić miliony istnień dla swych zysków.Kłamstwo i obłuda to myśl przewodnia tego kraju skieruj  swą rurę na USA a zobaczysz całą prawdę o twym zakłamanym idolu USA

Portret użytkownika euklides

A inne państwa to niby są

A inne państwa to niby są lepsze? Im silniejsze państwo tym politycy mają większe aspiracje do rządzenia światem. Kiedyś takie było Imperium Rzymskie, potem Wielka Brytania, potem Niemcy, potem ZSRR, a teraz imperium jest USA. Trzeba być naiwnym by myśleć, że po upadku USA zapanuje pokój i szczęście. Nie będzie USA to znajdzie się kolejne imperium i tak będzie dopóki szare ludziki będą akceptować państwa w obecnej postaci.

Portret użytkownika ben

Nikt tu nie jest naiwny Nie

Nikt tu nie jest naiwny
Nie będzie USA to znajdzie się kolejne imperium i tak będzie dopóki szare ludziki będą akceptować państwa w obecnej postaci.
To co masz do zaoferowania by ja szary ludzik  myślał inaczej
Hydrze ścina się głowę a nie ogon !
Kto daje im władze my !!!a dlaczego bo wierzymy że bedzie lepiej a tak naprawde kręcimy bicz na siebie.
Wybory jak tłumnie te szaraki biorą w nich udział bo myślą nie już nie potrafią myśleć idą bo wierzą że ?
Zbojkotować wybory frekwencja  10 -20% ale kogo na to stać wciąż wierzymy że ?
Nawet zwierzęta mają przywódce i hierarchie a jak by inaczej, bez władzy  co nas czeka  chaos !  Trzeba zmienić przywódców wybrać takich którym zależy na społeczeństwie.

Portret użytkownika euklides

Hydrze w miejsce ściętej

Hydrze w miejsce ściętej głowy odrastały kolejne. W Internecie nie ma centralnej władzy i czy jest tu chaos? Czy wszystko działa jak w zegarku? Dopiero teraz rządy się zaczynają wtrącać w ten chaos. Na początek mamy denerwujące komunikaty o ciasteczkach, potem cenzura i inne "ulepszenia" bo takim jak ty przeszkadza chaos.

Portret użytkownika Novy

18 VII 2013 r. o godz 1-szej

18 VII 2013 r. o godz 1-szej nad ranem, a potem po godz. 3-ciej z minutami miał miejsce wybuch w reaktorze atomowym na Ukrainie.Było go widać w promieniu kilka tysięcy km, w Dąbrowie Górniczej ludzie widzieli przez okna wielką kulę ognia,która się wzbiła w górę na niebo a zaraz potem poszedł ulewny deszcz.Obudził ich wielki huk.Na różnych osiedlach w różnych miejscach było tak samo to widać.W tym samym dniu nad Górami Świętokrzyskimi przeszły 4 ulewy i 4 wielkie burze w jednym dniu, tj też 18 VII.Jeśli ktoś twierdzi,że nie było wybuchu w reaktorze atomowym Ukrainy to kłamie!Czyżby sam reaktor podziękował za plugawienie polskich rodzin,kobiet w ciąży dziwkami i prostytutkami, za to jak im pohitlerowskie stare żony ubliżają w Niemczech, te same którymi się one opiekują, którym podcierają tyłki,również żony i córki po faszystach włoskich we Włoszech poniżają polskie kobiety .W Niemczech Polki są wyzywane od " polnische Sweine i polnische Lochen".Niedawno ukazała się książka,która to opisuje.Ten wybuch który było widać na niebie z reaktora podziękował za polskie kobiety.Tym kolejnym wybuchem reaktora atomowego zabili i napromieniowali nasz kraj kolejny raz-kilkudziesiąty raz.Nie krzywdzi się kobiet w ciąży, chorych,starców i dzieci!A oto przyszła nauczka;nie będą mogli niektórzy skonać tyle bogactw,pełne konta zostaną a zabraknie ich żeby to spożytkować. Niech rządzący powiedzą to swoim bliskim,swoim rodzinom co im zrobili,a także co zrobili Polsce i Europie.Niebo nie rychliwe i sprawiedliwe.Polska ziemia czerwcowymi powodziami również im za to podziękowała.Za powieszoną u nas 24-loletnią kobietę w ciąży, za bólowania i wymuszane poronienia na wariomatach kobietom oraz wysyłanie mężów z nowymi autkami do dziwek.
 

Portret użytkownika astra

Co ty chłopie piszesz !!!

Co ty chłopie piszesz !!! Zastanów się .. ŻADNEGO WYBUCHU NIE BYŁO...
Kto ci takie bajery wciska. hahahahaha. 
Przestań siać panikę ... 
Ps.
Moja żona jest Ukrainką. Kiedy usłyszałem o tej plotce dzoniliśmy do rodziny na Ukrainie. Oni nic o tym nie słyszeli tylko się śmiali. 100% pewna informacja ponieważ mieszkają niedaleko elektrowni.. 

Portret użytkownika b@ron

Novy...mieszkam w małopolsce

Novy...mieszkam w małopolsce i nic nie było widać, oczywiście nie świadczy to o tym że nic się nie stało (chociaż ja uważam że taki wybuch nie byłby do ukrycia) ale ten twój post poraża...np. cytuję "Czyżby sam reaktor podziękował za plugawienie polskich rodzin,kobiet w ciąży dziwkami i prostytutkami, za to jak im pohitlerowskie stare żony ubliżają w Niemczech, te same którymi się one opiekują, którym podcierają tyłki,również żony i córki po faszystach włoskich we Włoszech poniżają polskie kobiety"...staram się sens zrozumieć i nie potrafię...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika iwan2229

służby specjalne przeprowadzą

służby specjalne przeprowadzą ataki a hamerykanie powiedzą ostrzegaliśmy,mieliśmy info dlatego że podsłuchujemy cały świat tylko w ten sposób można przeciwdziałac terrorowi... i po zawodach...wszyscy grzecznie zgodzą się na jawną inwigilację...THE END.

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem