USA ostrzega wszystkie kraje przed zamachem terrorystycznym Al-Kaidy

Kategorie: 

Biały Dom poinformował w komunikacie, że w Stanach Zjednoczonych doszło do spotkania najważniejszych doradców Baracka Obamy do spraw bezpieczeństwa. Kraj ten wydał w piątek globalne ostrzeżenie przed zagrożeniem terrorystycznym, a następnie zamknął swoje placówki dyplomatyczne w 17 krajach Bliskiego Wschodu i północnej Afryki.

 

Według Russia Today, ostrzeżenie wydano ze względu na zbliżający się koniec muzułmańskiego święta Ramadan. Co więcej, w ostatnim czasie doszło do ataków na więzienia w Libii, Iraku i Pakistanie, w wyniku którego uciekło setki osób powiązanych z Al-Kaidą. Amerykanie przypominają, że rok temu we wrześniu doszło do ataku na ich konsulat w Libii. Zginęło wtedy czterech Amerykanów, w tym ambasador USA Christopher Stevens.

 

Muzułmańskie święto Ramadan kończy się 7 sierpnia a ostrzeżenie będzie obowiązywało do końca tego miesiąca. Departament Stanu twierdzi, że posiada informacje z których wynika iż Al-Kaida i inne powiązane z nią organizacje planują ataki terrorystyczne, do których może dojść w krajach gdzie zdecydowano się zamknąć placówki. Ostrzeżono również Amerykanów znajdujących się poza krajem, aby zachowali szczególną ostrożność podróżując pociągiem, metrem czy samolotem. 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Jst asertywny. Więc nie oczekuję od  świata moralnści, po prostu zmieniam go sobą. Świat i otaczająca nas rzeczywistość jest taka jaką kreujemy ,więc nie należy oczekiwać czegoś innego niz nasze poglądy.

Portret użytkownika gwiezdnywendrowca

W szczególności dla

W szczególności dla Kostka
Bzdura jak mało która, kto zaatakuje? Al-kaida ? czy raczej US-LAEL  to oni wyhodowali  terroryzm ,bo to jedyny sposób aby mieszkańcom planety ziemia odebrać wszelkie prawa ,a oznaki wolności i suwerenności likwidować w zarodku , wojny kiedyś się kończą terroryzm nigdy!, można dzięki temu narzędziu kontrolować każdy rejon globu, stwórzmy problem a gawiedź będzie prosić na kolanach o rozwiązanie! Czyje to słowa?( Lekcja do odrobienia dla twardogłowych).

OSASMA OBAMA      jedna literka  ,,S”  ,,B”     niby śmiesznie nie możliwe a jednak!
http://www.youtube.com/watch?v=HuMShxAq7XQ
czy to żart?, a może nie,wystarczy przyjrzćę się tym jegomościom samemu
https://www.google.pl/search?q=Osama+Bin+foto&client=firefox-a&hs=s9F&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=FZn1UY6pK4WEtAaU2YHwDA&ved=0CCwQsAQ&biw=1024&bih=491
 
https://www.google.pl/search?q=obama+foto&client=firefox-a&hs=KBG&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=b5n1UdWdHMWGtAbmooCIAg&ved=0CCwQsAQ&biw=1024&bih=491
 
Czas wkońcu zrozumieć jak bardzo mają ludzi za idiotów !
.... bedą pokazywali ,aby ujrzeli ,a bedą zasłaniać oczy. ..... bedą wykrzykiwać prawdę mimo to bedą zaslaniać uszy.....
...... pytam dlaczego tak jest? dlaczego prawda przemawia do nielicznych ,odpowiedz znajduje się pod hasłem wynalazek w obozie zagłady Oświęcim Josefa Mengele ,, FLUOR” esesmaniec zauważył , że ten toksyczny związek chemiczny dodawany regularnie do pożywienia więźniom upośledzał ich komórki nerwowe ,a w szczególności ta część mózgu odpowiedzialną za racjonalne myślenie. Krótko mówiąc więźniowie stawali się bardzo podatni na sugestie ,bezwolne bioroboty współcześnie zombi.  Tu polecam blog Dariusza Kwietnia badacza nazizmu w Polsce. I jeżeli ktoś sądzi ,że po wojnie osadzono tego najwiękrzego okrutnika to nie znacie historii. Dariusz udowadnia ,że badania na tych samych ludziach były prowadzone długo po wojnie. A współcześnie ślady działań Mengele sięgają aż do pasty do zębów z fluorem. I mamy odpowiedz dlaczego współczesny człowiek jest aż tak bardzo podatny na sugestie wtłaczane każdego dnia poprzez masmedia!. Mengele był bezpośrednio powiązany z IG Farben niemiecka firma chemiczno-farmacełtyczną producentem cyklonu B urzywanym do zagazowywania wieźniów obozów nazistowskich,  a wspułczesnym Bayer !!! jednym z największych producentów komponentów chemicznych do pseudo leków syntetycznych. Po wojnie Mengele został wywieziony to USA i tam kontynuował swe zbrodnicze dzieło ,NIE MOŻLIWE? ALE PRAWDZIWE!!!
http://www.oswiecenie.com/fluor.htm
Jak by było mało obecnie fluor dodaje się nie tylko do pasty do zębów ,ale i do wody pitnej i soli ,pytanie do jeszcze myślących po co fluor w wodzie i soli skoro ma chronić zęby? Myślę ,że dla niektórych to pytanie pozostanie retoryczne ,ponieważ już maja zbyt wysoki poziom fluoru we krwi!!!

Jst asertywny. Więc nie oczekuję od  świata moralnści, po prostu zmieniam go sobą. Świat i otaczająca nas rzeczywistość jest taka jaką kreujemy ,więc nie należy oczekiwać czegoś innego niz nasze poglądy.

Portret użytkownika gryz321

Sam mam dwa zęby przebarwione

Sam mam dwa zęby przebarwione od fluoru i stawy bardzo często mi strzelają ! To jest na 100% wina odwapnienia ! Jak Ci ludzie mogą świadomie truć ludzi a przy okazji sami siebie! Wszyscy pijemy tą samą wode no oprócz Bilderbergów i innych BANKSTERÓW! Troche szkoda że w 2012 nic sie nie wydarzyło! Jak byłem w Angli to tam woda aż śmierdziała od medykamentów, co oni wyprawiają ! Ci Ludzie proszą sie aby ich krew POpłyneła ulicami i tak też sie stanie ! ! !

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika AMRŚP

[email protected] napisał: jak ty już

<a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a> wrote:

jak ty już kostek coś napiszesz...to w które miejsce według ciebie powinni skierować tą bombę atomową żeby al kaida przestała istnieć???

 Właśnie napisałem co myslę o człowieku, który chce zaatakować bronią atomowa rozproszoną po krajach Wschodu organizację terrorystyczną, ale ze wzgledu na ostrą ocene wpis się nie ukazał... No ten jego wpis właściwie obnażył całą jego bezmyślność i tępotę...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem