Na Uralu nagrano jasny błysk na nocnym niebie

Kategorie: 

Niezwykły błysk na nocnym niebie zarejestrowały kamery na Uralu. Do zdarzenia doszło kilka dni temu w regionie Swierdłowska – podaje Ridus.

 

Nie wiadomo do końca, z czym wiązać ten incydent. Niektórzy mówią o pozaziemskim wybuchu komety nieznanego pochodzenia, inni o meteorycie, a jeszcze inni o nietypowym zjawisku atmosferycznym. Lokalne władze unikają komentarzy na temat zdarzenia.

Nie można też wykluczyć, że błysk ma jakiś związek z działaniami armi rosyjskiej, która jest ostatnio bardzo aktywna na całym terytorium największego kraju świata.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika DRON

Widzieliście objawy wyjscie

Widzieliście objawy wyjscie dość dużego statku  z nadprzestrzeni,co nie jest równoznaczne z wejściem w nasze kontinuum.Niebo jest zachmurzone dlatego nie zobaczyliście oślepiającego błysku.Wyjście małych stateczkow z nadprzestrzeni wyglada jak błysk flesza i macie wiele takich nagrań,choć nie wiecie co to jest. W bliskiej okolicy można też usyszeć odgłos przypominający "strzelenie z bata".

Portret użytkownika alalausialalala

A ja myślę, że to ruscy

A ja myślę, że to ruscy testowali jakąś nową broń laserową. Strzelili na próbę, żeby ją skalibrować, ale najwidoczniej dali za mało mocy i trafili w stratosferę zamiast w "coś tam" na ziemi i stąd ten rozbłysk. Jak pewnego dnia wyparuje  Warszawa, to będzie wiadomo, że jest już skalibrowana Smile

Portret użytkownika N1KT

fajne - film prawdziwy -

fajne - film prawdziwy - widac po reakcji kierowcy z samochodu przed kamerą...
Moim zdaniem za duże to to na meteora i meteor z pewnością nie wygasił by się tak szybko zwlaszcza że na tej wysokosci ciagle by lecial lub lecialy szczatki.
Moze to sie zaczynala 3cia wojna i sprzątneli laserami glowice (nie koniecznie atomową) w locie ?
Straszne co ja tu pisze : / - a najstraszniejsze ze to mozliwe : (

Portret użytkownika BruceWayne

Witam, Na pewno część z was

 • Witam,
  Na pewno część z was słyszała o tragicznej wyprawie w góry Ural grupy studentów pod kierownictwem Diatłowa. 
  Oto jedna z hipotez(zaczerpnięta z Wikipedii) co mogło się stać tamtej nocy: 
  "Wojskowe eksperymenty lub ćwiczenia. Członkowie innej ekspedycji, przebywającej w tym czasie 50 kilometrów na południe od przełęczy, opowiadali o dziwnych pomarańczowych kulach, jakie widzieli na niebie na północ od swojej pozycji. Dodatkowo, ubrania niektórych ofiar wykazywały znacznąradioaktywność. Członkowie rodzin ofiar twierdzili, że oddane im ciała miały nietypowy, pomarańczowy odcień skóry, a w rejonie Chołatczachl znaleziono sporo części jakiegoś tajemniczego urządzenia. Przyczyniło się to do powstania hipotezy, jakoby w rejonie góry Otorten wojsko prowadziło loty ćwiczebne bądź testowało nowe samoloty odrzutowe bądź nowe rodzaje broni, co przyczyniło się do tragedii."
  Pozdrawiam,
  Bruce
Portret użytkownika POGROMCA PROPAGANDY

TE wszystkie PIERDOŁY o

TE wszystkie PIERDOŁY o których wspominasz są ze sobą ŚCIŚLE POWIĄZANE geniuszu !!! Biggrin Może kiedyś i do ciebie to dotrze - czego naprawdę szczerze ci życzę ograniczona istoto !!! Wink

Portret użytkownika Rasta4Peace

Wracając do nagrania moim

Wracając do nagrania moim zdaniem był to obiekt podobny do tego w Czelabińsku, tym razem jednak prawidlowo zestrzelony. Więcej manewru bo ciemno/chmury.
Albo coś bardzo dużego zmierza i takie kamyczki są przed tym, albo może mineło już w co szczerze wątpie. Czas pokaże Smile  Musiał narobić pod siebie ten kierowca, błysk juz na filmiku straszliwie wyglądał  XD jakby sie niebo zaczynało palić hehe.|
Pozdrawiam całe ZnZ!!! : )

Thrive - Wzrost napisy PL - 
ViP  ~~ Victoria is Peace ~~

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem