Unia Europejska zaczyna się upodabniać do Związku Radzieckiego

Kategorie: 

Jak wiadomo komuniści planowali ogólnoświatową rewolucję. Po ich zwycięstwie w Carskiej Rosji następnym celem dla "proletariuszy" był Berlin, Paryż czy Londyn. Cel ten nie został osiągnięty a twór w postaci Związku Radzieckiego w końcu upadł, ale nie upadły idee komunistycznej rewolucji i wiele osób twierdzi, że nowym wcieleniem politycznego potwora, jakim niewątpliwie był ZSRR może być Unia Europejska.

 

Ostrzeżenia wskazujące na to, że struktura polityczna, której członkiem jest Polska, zmieni się w antydemokratyczne, antywolnościowe monstrum znane są od lat. Margaret Thatcher jeszcze w początkach formowania Unii Europejskiej przestrzegała, że ten projekt doprowadzi najwyżej do "braku bezpieczeństwa, bezrobocia, wzrostu nacjonalizmów i konfliktów etnicznych".

 

Podobieństwa między UE a ZSRR śledzi od lat słynny radziecki dysydent Władimir Bukowski, który wprost stwierdza, że to, w co przeistacza się Unia Europejska to tworzenie państwa na kształt ZSRR. Tam też były republiki, które rzekomo były wolne, tam też szalała biurokracja. Bukowski twierdzi, że widzi zacieśniające się prawa obywatelskie i znikającą wolność. Tak jak sprzeciwiał się ZSRR, za co odsiedział 12 lat w łagrach i "psychuszkach", tak sprzeciwia się UE i bije na alarm sugerując, że źle się to skończy dla narodów europejskich.

 

Trzeba przyznać, że podobieństw między UE a ZSRR jest zdumiewająco dużo. Wtedy również Rosją rządzili Komisarze Ludowi a dzisiaj mamy dokładnie tą samą nomenklaturę. Unia Europejska jest tworem, który miał doprowadzić do uformowania struktur na podobieństwo ZSRR potem poszłoby łatwiej z integracją z Wielkim Bratem. Jednak w międzyczasie Wielki Brat upadł a jego rolę przejęła właśnie UE.

 

W Unii Europejskiej, a także w krajach byłego Związku Radzieckiego, nadal działa ogromna machina biurokratyczna. Urzędnicy mają sporo przywilejów, rozmaite premie i immunitety. Nie bez powodu bycie Europosłem jest tak dobrze płatnym zajęciem.  W pewnym momencie powiedziano, że celem istnienia Związku Radzieckiego było stworzenie nowego typu człowieka, "człowieka radzieckiego". Twierdzono, że powinniśmy zapomnieć o naszych różniach etnicznych, etnicznej tradycji i zwyczajach.  UE chce osiągnąc z grubsza to samo, również stara się stworzyć nowego człowieka tylko "Europejskiego". 
 
 
Związek Radziecki często stosował metody okupacji wojskowej, UE wykorzystuje metodę ekonomicznego zastraszania. System sowiecki był ciągle w stanie transformacji dokładnie jak Unia Europejska. Okazjonalnie warto zrobić krok do tyłu i spojrzeć na to, jak historia lubi się powtarzać.
 
 
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Gustlik

Ja już pisałem na wielu

Ja już pisałem na wielu forach jeszcze przed akcesją Polski do Unii, że to jest Związek Socjalistycznych Republik Europejskich. I to w gorszym wydaniu od ZSRR. A wiecie, jak się nazywa UE po rosyjsku??? I to wcale nie jest żart. - JEWROSOJUZ. Nawet rosyjska nazwa jest uderzająco podobna do Wielkiego Brata. Chyba to nie jest przypadek...

Portret użytkownika ono

Angelus MR to zwykła

Angelus MR to zwykła ZAKAMUFLOWANA CIOTA , która aż się ślini na myśl o seksie z mężczyzną . Przy okazji od kilku już dni , w różnych wątkach demonstruje jeden z najprostszych ludzkich mechanizmów - WYPARCIA .
Chłopie , przestań się tak demaskować , bo zaczynasz budzić jedynie moją litość . Sądzisz , że plując na homoseksualistów trochę intensywniej niźli reszta , staniesz się osobnikiem bardziej heteroseksualnym ? Nic bardziej mylnego . Twój pociąg do kobiet jest WDRUKOWANY DO TWOJEJ RZEKOMEJ TOŻSAMOŚCI w wyniku tzw socjalizowania ( czyt . warunkowania ) . W rzeczywistości przyszedłeś na ten świat jako istota biseksualna . Jeżeli zaś  w twoim przypadku było inaczej , to stanowisz jedyny tego typu przypadek na przeszło siedem miliardów obecnie egzystujących na tej planecie ludzi .
Masz za bardzo mgliste wyobrażenie na temat antropologii , socjologii , psychologii i jeszcze kilku innych dziedzin nauki , aby się " wymądrzać " na forum . Mylisz kulturę z naturą , prawo naturalne ze stanowionym , potrzeby z kaprysami ... Słowem - BEŁKOCZESZ .
Lepiej więc idź dalej walić prącie w ciemnym kącie , bo z walenia w klawiaturę niewiele mamy pożytku .

Portret użytkownika olo manolo

Nie wnikam w wasz konflikt

Nie wnikam w wasz konflikt ale bzdury piszesz tu:

"Twój pociąg do kobiet jest WDRUKOWANY DO TWOJEJ RZEKOMEJ TOŻSAMOŚCI w wyniku tzw socjalizowania ( czyt . warunkowania ) . W rzeczywistości przyszedłeś na ten świat jako istota biseksualna"

Te bzdury gender obsmial ostatnio pewien Norweski komik w serii filmow. Tyle ze komik okazal sie socjologiem prowadzacym badania od wielu lat. Tak zaginal tych norweskich genderowcow (swoimi niby naiwnymi pytaniami i wypowiedziami naukowcow np. z USA ktorzy mowili zupelnie cos odwrotnego), tak wywlekl na swiatlo dzienne to ze za gender nie stoja zadne badania i fakty naukowe tylko IDEOLOGIA - co musieli w koncu przyznawac sami indagowani - ze zamknieta instytuty gender na Norweskich uniwersytetach.

Stary, pogodz sie z tym ze to sa tylko twoje przekonania (nie bronie ci ich) a nie zadna nauka.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

"W rzeczywistości przyszedłeś

"W rzeczywistości przyszedłeś na ten świat jako istota biseksualna . Jeżeli zaś  w twoim przypadku było inaczej , to stanowisz jedyny tego typu przypadek na przeszło siedem miliardów obecnie egzystujących na tej planecie ludzi ." To hipoteza spedalonych psychiatrów powtarzana jak mantra.
Tak masz rację. Ja  w takim razie jestem jedyny z 7 milardów, za to ty jestes pospolitym pedałem

Portret użytkownika ono

Możesz mnie zwyzywać na

Możesz mnie zwyzywać na tysiąc różnych sposobów . Nie robi to na mnie wrażenie . Przy okazji pragnę zauważyć , że z nas obu to ty właśnie zachowujesz się jak rasowy pedał , który zamiast mózgiem i konnstruktywnym dyskursem woli posługiwać się sercem . Dlatego też niczym rozhisteryzowana ciota lub egzaltowana licealistka miotasz się , ciskasz obelgami , nadymasz , obrażasz ... Spasuj , bo ci żyłka pierdząca pęknie i nici z wymarzonych doświadczeń  analnych  .
Poza tym podziwiam twoja " konsekwencję " . W pierwszym poście deklarujesz , że nie będziesz niczego komentował , po czym łamiesz swoją obietnicę i robisz coś dokładnie odwrotnego . Zaiste bardzo " samcze " pojęcie logiki . A mówią , że to kobieta zmienną jest . Jak widać AMR także cierpi na tę przypadłość . Pozdrawiam i całuję cię w sam środek zwieracza .
 

Portret użytkownika ono

Naprawdę sądzisz , że różnice

Naprawdę sądzisz , że różnice pomiędzy kobietami a mężczyznami są tak kolosalne , jak próbuje się nam wmówić już od najmłodaszych lat ? Przeciwnie . Nie ma zatem niczego złego w używaniu mózgu czy serca . Ważne , aby wiedzieć i czuć , kiedy z czego skorzystać . '
Mój " adwersarz " niestety nie zrozumiał jeszcze tej reguły i zamiast sensownych kontrargumentów woli solić inwektywy pod moim adresem . Cóż mogę na to powiedzieć ? Widać taka wola nieba , z nią się zawsze zgadzać trzeba . Ów wtręt z Fredry dedykuję wszystkim pobożnym i miłującym bliźniego swego katolikom . Osobiście nie mam z tą wiarą wiele wspólnego , ale przywykłem dostosowywać komunikaty do poziomu odbiorcy . Pozdrawiam .

Portret użytkownika Roni Tornado

Ono, -"Naprawdę sądzisz , że

Ono, -"Naprawdę sądzisz , że różnice pomiędzy kobietami a mężczyznami są tak kolosalne , jak próbuje się nam wmówić już od najmłodaszych lat ?"
Nie ma wielkich różnic, tylko ciała się trochę różnią ale dusze są równe sobie.

Portret użytkownika Roni Tornado

Angelus Maximus Rex, "W

Angelus Maximus Rex,
"W rzeczywistości przyszedłeś na ten świat jako istota biseksualna".
To jest prawda i tyczy się nas wszystkich. Małe dzieci są sobą. Dopiero puzniej zaczynają zauważać płeć, a starsi na siłę chcą ograniczyć dzieci wpychając je w stereotyp płciowości. Cłopiec może to a dziewczynka tamto. Krzywdzące okropnie.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem