Unia Europejska zabrania ziołolecznictwa

Kategorie: 

Na drodze bezwzględnej hydry biurokratycznej stanęły znane od tysięcy lat sposoby na leczenie czyli stosowanie rozmaitych ziół. Tradycyjnie już tłumaczy się nam tego typu restrykcje naszym dobrem.

 

 

Należy zadać pytanie jak określamy ustrój, w którym każda dziedzina życia jest normowana i grożą kary za hodowanie ziół w celach leczniczych. Nie bez powodu też w ostatnim czasie rozpętała się w mediach prawdziwa krucjata przeciwko homeopatii. Nie chcę tutaj wypowiadać się na temat skuteczności jej samej ale widać tutaj jakiś wzór zachowań i rugowania poszczególnych form leczenia nie kontrolowanych przez potężne koncerny farmaceutyczne.

 

Najlepszym przykładem szkodliwości preparatów serwowanych nam pod przymusem przez państwo są szczepionki. Niewiele osób wie, że na żadnej z dostępnych szczepionek nie ma podanego składu. Wstrzykiwano nam i naszym dzieciom podejrzane preparaty, które mogą skutkować rozmaitymi powikłaniami, autyzmem lub po prostu mogą skutkować śmiercią bo nasze organizmy nie znoszą rtęci, która jest składnikiem większości szczepionek.

 

New World Order ustanawiane jest na naszych oczach i już praktycznie żyjemy w faszyźmie z wszechobecnym szpiegostwem i państwem wiedzącym lepiej co powinieneś jeść, pić, kiedy oddać do indoktrynacji dziecko do szkoły czym i kiedy go zaszczepić. Nie wolno nam się będzie leczyć samemu a co całkiem prawdopodobne wkrótce będziemy ze względu na upadający system emerytalny po prostu ustawowo poddawani eutanazji. I to co dzisiaj wydaje się niemożliwe za 3 lata będzie już faktem i wszystkim będzie się wydawało, że tak ma być bo Wielki Brat wie lepiej.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika homik123

wszystki

wszystki brukselo\polsko\niemiecko\tusko do piachu z nimi mówie wam atak to jedyne rozwiazania bo jak coś nie idzie po ich myśli to robią to na okrętke tak jak z ACTA

Portret użytkownika Człowiek

mam gdzies nwo iluminatow ich

mam gdzies nwo iluminatow ich poplecznikow z uni europejskiej zwierzeta mieniace sie europarlamentarzystami!!naleze do nacji Słowiańskiej!! wierze w Boga, Matke Boska wierze w dar natury sznuje ja i poznaje!!!ziola byly i beda czy sie komus to podoba czy nie no chyba ze Nas otruja!!!pozdrawiam Słowian!!!!!

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem