Unia Europejska odebrała Pokojową Nagrodę Nobla

Kategorie: 

Prawdziwy teatr absurdu miał miejsce wczoraj w stolicy Norwegii, Oslo. Unijni biurokraci odebrali prestiżową niegdyś Pokojową Nagrodę Nobla. Tak jak w przypadku nagrody dla Baracka Obamy tak i teraz słychać glosy, że instytucja, jaką jest Unia Europejska, jako laureat Nobla to ostateczna kompromitacja pierwotnych idei związanych z tą nagrodą.

 

Uzasadnienie dla przyznania tego wyróżnienia unijnym biurokratom jest równie kuriozalne. Nagroda została ponoć przyznana za "zjednoczenie Europy i zmianę kontynentu wojen w kontynent pokoju". Ciekawe, czy Grecy czy Hiszpanie też uważają, że w UE jest pokojowa. Podbój tych krajów odbywa się na zasadzie ekonomicznej a zamiast dywizji pancernych mamy teraz banki.

 

Przed samą uroczystością w Oslo odbyła się akcja protestacyjna. Ludzie maszerowali ze świecami a na transparentach można było przeczytać hasła oskarżające UE o wspieranie konfliktów zbrojnych jak w Libii, co często odbywa się, z wykorzystaniem armii krajów członkowskich. Unii wypomina się też agresywną politykę handlową z ogromnymi dotacjami dla rolnictwa włącznie.

 

Biorąc jednak pod uwagę, że pokojową nagrodę dostał również Obama, który jako prezydent USA prowadzi przecież kilka wojen to tegoroczny wybór szacownego Komitetu Noblowskiego jest kompromitacją tylko połowiczną. 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika VVV

"Uzasadnienie dla przyznania

"Uzasadnienie dla przyznania tego wyróżnienia unijnym biurokratą jest równie kuriozalna."
BIUROKRATOM!!!!
Uzasadnienie jest KURIOZALNE!!!
Człowieku, skąd ci się biorą takie końcówki??
Masz skończoną chociaż podstawówkę??
Mózg boli, jak się czyta coś takiego.

Portret użytkownika MONSTER

Antychryst może nawet lepiej

Antychryst może nawet lepiej by pasowało.To co widzimy to upadek moralny ale najbardziej szokujące jest to że bardzo mała ilość osób jest tym faktem zdziwiona.Przechodza takie numery we wszystkich dziedzinach zycia a ludzie przyjmują do wiadomości i spokojnie dalej brną w swoje bagno.

Portret użytkownika brutal

mądroś wielka tych słów

mądroś wielka tych słów ,widać pokolenie leniwe, teraz już niema stoczniowców ,kolejazy, górników ,itd.w komunie tylko mała podwyżka cen i już było gorąco na ulicach a jak nastały czasy solidarności jacy ludzie byli waleczni,teraz ta sama SOLIDARNOŚĆ właśnie nami pomiata ,żle nam było za komuny taka była zła niedobra wszyscy musieli pracować ,w sklepach nic nie było,wszystko na kartki,milicja goniła niebieskich ptaków i złodzieji i tylko dwa program tv . Ludzie teraz mamy wszystko, ale nie dla wszystkich i nie dla większości ,tak jak kolega pisze kpią z nas ,ja dodam ludzie chyba stracili wiarę że można coś zmienić są zastraszeni popatrzcie jak władza się rozbestwiła jak się obstawili czują się jak we własnej firmie dosłownie ,a my niemamy nawet związków zawodowych pozdrawiam BRUTAL.                    PS jesli ktoś ma jakiś pomysł to mam dużo wolnego czasu.

Portret użytkownika Ohio

wstyd i jeszcze raz wstyd dla

wstyd i jeszcze raz wstyd dla calego świata!!!!!!!!!! Gdyby żył Stalin i Hitler to w dzisiejszych czasach również dostali by pokojową nagrodę nobla od tych wykolejeńców. Socjaliści są w jakimś dziwnym transie nie widząc co dzieje się na świecie i do czego prowadzą ich chore rządy. A bratni lewacy z komitetu noblowskiego przyznają im nagrody. No tak, tylko ręka rękę myje - na szczytach władzy są socjaliści bo ładnie opowiadają bajki o zielonych wyspach, więc i nagrody sobie przyznają....

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Fundacja Nobla od poczatku

Fundacja Nobla od poczatku była w rękach Illuminatów...
 I tylko ci, co tworzyli wynalazki na potrzeby NWO te nagrody otrzymywali...
"Nasza" illuminatka Wiesława Samborska ( nota bene entuzjastka hrabiny Bławatskiej) dostała Nobla nie za twórczość literacką, lecz za zapalczywość do natychmiastowych wyroków śmierci na polskich poatriotach za czasów Stalina...

Portret użytkownika Gość

Hehe, ile w twoich

Hehe, ile w twoich komentarzach jest ironii :).
Jak nie wiadomo, co się dzieje, to jest to wina illuminatów.
Ludzie to są bojaźliwi nie? I te ich teorie sposkowe - szkoda gadać, ale nie kpij już z ich strachu.

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem