Ukraiński gubernator nazwał Hitlera "wyzwolicielem"

Kategorie: 

W trakcie obchodów Dnia Zwycięstwa, doszło do incydentu na południu Ukrainy. Gubernator obwodu chersońskiego Jurij Odarchenko został wygwizdany przez tysiące ludzi, w tym weteranów Drugiej Wojny Światowej, gdy nazwał Adolfa Hitlera "wyzwolicielem".

 

Przemawiając do publiczności, Jurij Odarchenko powiedział, że Związek Radziecki chciał zniewolić Ukrainę a Adolf Hitler starał się oswobodzić kraj. Gubernator kontynuował stwierdzeniami iż "sowieccy agresorzy" uzasadniali najazd na cudze tereny i zniewalanie ludzi oraz używali sloganów o wyzwalaniu narodów i mieszkańców ziem, które Hitler chciał zdobyć.

 

"Jeśli czytacie książki historyczne, mamy wiele dokumentów na ten temat, możemy więc zobaczyć, że Hitler przede wszystkim używał haseł o wyzwalaniu ludzi z komunistycznego jarzma i uwolnienie ich od tyrana Stalina" - powiedział Odarchenko.

 

Tłum ludzi, który słuchał tej przemowy nie ukrywał swojego gniewu. Uczestnicy obchodów Dnia Zwycięstwa, wśród których znajdowali się również weterani wojenni, sprzeciwiali się tym sformułowaniom skandując słowo "hańba". Doszło również do incydentu, w którym matka z dzieckiem zdołała podejść wystarczająco blisko do gubernatora aby wyrwać i wyrzucić jego mikrofon.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika grzegorz brzeczyszczykiewicz

chłopina ma racje dobry ruski

chłopina ma racje dobry ruski to martwy ruski, z dzisiejszego pnktu widzenia tak mozna było powiedziec ruskie wojsko było okupantem to było dzikie bydło co gwałciło wszystko co na dzrzewo nie uciekało prosty spojony alkocholem do nie przytomnosci narod którym sterowała grupa kanibali z wodogłowiem, tam od zawsze ludem kierowali psychole ruskich powinno sie izolowac bo to wylegarnia przestepczosci [...] na czele którego stoi hitler w nowej odsłonie PUTINA POWINNO SIE ZAPRZEGAC DO KONIA I POLE NIM ORAC ze zacytuje co prawda nie precyzyjnie jednego z polskich aktorów warto zacytowac kazika staszewskiego ,,  A JA MYSLAŁEM ZE TO SMIECI ZR TO GÓWNO Z NIEBA LECI A TO SOWIECI SOWIECI ...,, itd, 

Portret użytkownika Nostra Damus

Jak podaje germańska prasa

Jak podaje germańska prasa wspierająca hitlerowskie siły w Kijowie, w natarciu na Slawiansk bierze udział 400 komandosów armii Antychrysta.
Taktyka Antychrsta podobna jest do tej, jaką zastosowano podczas urządzania przewrotow politycznych w innych krajach.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać.
http://nostradamus.blog.pl

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać.
http://nostradamus.blog.pl

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Dziękujemy ci premierze i

Dziękujemy ci premierze i prezydencie i Jarosławie, że popieracie Prawy Sektor na Ukrainie
 To prawdziwi demokraci zasługujący na przystąpienie do naszej faszystowskiej Uni Europejskiej, w której za waszym udziałem znalazła sie wiekszośc Polaków...
 Dziękujemy, że wasza dalekosiężna polityka klakierów i pajaców zachodniego syjonzmu wpedziła nasz naród na krawędź wojny, z której niewiele z nas może zostać, o co rozumiem własnie wam chodzi..
 Bardzo się modlimy za wasze niezdrowie...

Portret użytkownika Mojeimię44

Angelus przecież nasi

Angelus przecież nasi przedstawiciele wiedzieli co robią. Zwykła demokratyczna partia na Ukrainie nie miałaby siły pokonać post sowiecki ruch. Każde wybory na Ukrainie pokazują to wyraźnie. syjo-demokracja nie może przejąć do końca władzy bo miejszość rosyjska i Ukraińcy popierający Unie Azjatycką są zbyt liczni na Ukrainie. Tylko ekstremiści i skrajnie prawicowi nacjonaliści mogą zmienić tam bieg zdarzeń. Robiąc z nich "pseudo rząd" było przecież do przewidzenia, że zacznie się wojna na Ukrainie w czasie której dojdzie do czystek etnicznych, przesiedleń etc. Żydo demokraci będą wreszcie mieć większość w Ukraińskim podbitym rządzie i zatriumfuje wreszcie "demokracja". Demokracja będzie polegać na tym że Ukraińcy tak jak Polacy będą mogli wybierać między prawicą a lewicą z tym że syjonistyczną hehe. Też mi wolność. Demokracja po syjonistycznemu to tak naprawdę dyktatura miejszości nad większością więc jedynym dyktatorem z prawdziwego zdarzenia na tym świecie to syjonizm. To jest takie proste a wyobraź to sobie ile ludzi jest ślepych i takiej oczywistości nie widzi? Udają mądrali a ich wywody to wylewająca się głupota do której starają się nas przekonać bez żadnej retorycznej i dyplomatycznej konwersacji.

https://plus.google.com/u/1/?hl=pl moje schizmy i przemyślenia

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Problem ludzkiej cywilizacji

Problem ludzkiej cywilizacji lezy w tłuszczy, czyli wiekszościowej hołocie ( wykształcenie akurat nie ma tu nic do rzeczy a wręcz obecnie tłuszcza, to wykształcone i przekupione swiecidełkami buraki)
 Mniejszość nie może liczyc na poparcie wiekszosci, gdyż lata zorganizowanego, podporpgowego manipulowania ludzką świadomością zlikwidowały instytucję autorytetów mędrców, zastępując ją autorytetem medialnego kłamstwa i manipulacji.

Portret użytkownika Mojeimię44

Wiesz co? W tym popieprzonym

Wiesz co? W tym popieprzonym świecie wszystko jest możliwe. Jeżeli już oficjalnie jest wiadomo, że Hitler oprócz naczelnika państwa niemieckiego był guru sekty wierzącej w rzeczy zbliżone do tego w co wierzą illuminaci to wszystko jest możliwe. Jedna rzecz jest zastanawiająca. Skoro Hitler był guru sekty i jednocześniem dla niektórych Bogiem to czy czasami faktycznie nie był antychrystem a dużej mocy działania?. Jeśli faktycznie tak byłło to znaczy, że Bóg musi istnieć jako równowaga. Niekoniecznie musi być w postaci ludzkiej ale coś w tym jest. Skoro zatem jest Bóg i diabeł to jesteśmy w czyśćcu. Bo jak nazwać inaczej miejsce w którym decydujemy po której staniemy stronie?

https://plus.google.com/u/1/?hl=pl moje schizmy i przemyślenia

Portret użytkownika danielov

problem polega na tym , że ci

problem polega na tym , że ci ktorzy znają historię wiedzą w jakim położeniu była Ukraina w okresie międzywojennym. Stalin wymordował miliony ukraińców , kolejne miliony umierały z glodu i chorób...dlatego tak chętnie ukraińcy wstępowali do SS Galizien i nie ma się co temu dziwić. 

Portret użytkownika Nostra Damus

danielov napisał:problem

danielov wrote:
problem polega na tym , że ci ktorzy znają historię wiedzą w jakim położeniu była Ukraina w okresie międzywojennym. Stalin wymordował miliony ukraińców , kolejne miliony umierały z glodu i chorób...dlatego tak chętnie ukraińcy wstępowali do SS Galizien i nie ma się co temu dziwić. 

Zgadza się. Ale obarczać Putina za zbrodnie Stalina to idiotyzm do potęgi. To tak samo jakby obwiniać Merkel za budowę obozów koncentracyjnych.
Tym bardziej, że Stalin mordował także swoich, miliony ruskich zginęło z rąk Stalina.
Taka prymitywna postawa oznaczalaby, że każdy nastepny prezydent czy kanclerz musiałby automatycznie zostać zlikwidowany - co jest głupotą na miarę Wloda.
Sytuacja jest dziś jak i wtedy. Niemcy i Unia Gejropejska popieaja znowu hitleryzm, a KK i Papież milczą.

Gdyby Putin był jak Stalin, to Ukrainy już nie ma, a wojska Rosyjskie stalyby teraz w Brukseli.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać.
http://nostradamus.blog.pl

Portret użytkownika Nostra Damus

Milczenie Papieża. Tak samo

Milczenie Papieża.
Tak samo jak w czasach, gdy do władzy doszedł Adolf H., tak i teraz Papież milczy. Historia się powtarza, lecz z o wiele większym potencjałem sił Antychrysta jak wtedy.
Dzisiaj nie tylko każdy się przygląda i milczy na temat, że w Kijowie siły wykonawcze należą do zbrodniczych bojówek na hitlerowskich ideałach.
Dzisiaj za pomocą Goebbelsowkiej propagandy która opanowała znaczne części kuli ziemskiej, i znaczną część wypranych mózgów, wmawia się społecznościom bajkę o "demokrytycznych przemianach w Kijowie" - cytat jest autentyczny. Ta demokracja polega na tym, że kto nie chce wejść do Unii Gejropejskiej, ten jest separatystą, terrorystą, i trzeba go zlikwidować. A jeszcze gorzej, jeżeli taki "separatysta" lub "terrorysta" gada językiem Rosyjskim.
No wtedy to już koniec świata, a winny jest Putin.
Ponieważ Papież milczy znowu na temat hitlerowców u władzy, wystosuję do niego osobiste pismo w kilku językach, w którym będę się domagał następujących pociągnięć:
-natychmiastowe usunięcie z Kościoła Katolickiego wszystkich Nazistów
-natychmiastowe usunięcie z Kościoła Katolickiego wszystkich polityków wspierających rząd puczystów w Kijowie, z podaniem nazwisk - a więc większość polityków i rządów Unii Gejropejskiej.
Takie istoty i ich partie nie mają prawa nazywać siebie Chrześcijanami bo nimi po prostu nie są
-zabronić wszystkim partiom, ugrupowaniom i frakcjom politycznym, które wspierają nazizm i nazistów używania tytułu "chrześcijańska" (n.p. partia)
-w razie gdyby ze względów politycznych lub innych Papież nie miał takiej możliwości i mocy, powinien podać się natychmiast do dymisji i ogłościć chrześcijaństwo jako zakończony experyment który się nie udał
-osobiście na znak protestu ogłaszam że w obliczu zaistniałej sytuacji i jako Człowiek Wierzący występuję dobrowolnie z KK.
Stosując się da zasad i przykazań chrześcijańskich na miarę ludzkich możliwości- nie jest mi możliwe, popierać i być częścią Kościoła, który nie przestrzega 10 przykazań Mojżeszowych i nie jest zdolny wyciągnąć prawidłowych wniosków z przeszłości.
Papież i Kościół Katolicki aktywnie wspierają mordercze działania na Ukrainie - ponieważ milczenie jest zgodą i akceptacją obecnej wojny domowej oraz poparciem hitlerowskich rządów w Kijowie.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać.
http://nostradamus.blog.pl

Portret użytkownika j23

Myślę że dni junty

Myślę że dni junty banderowskiej są policzone ,i nie musi wkraczać Rosja ,występy takich banderowskich błazów jak ten gubernator, wysyłanie wojska na naród który myśli inaczej ,mordy na cywilach itd. Już tracą poparcie nawet w  Kijowie ,do tego dojdą skutki ekonomiczne ,koniec ich jest bliski,może i na latarniach

Portret użytkownika Czołgista

Dla nie których Ukrainców

Dla nie których Ukrainców Hitler jest tym samym czym dla nas Polaków jest Napoleon Bonaparte. Jeden i drugi wyzwolił zniewolony naród pod okupacją. W obu przypadkach wyzwolnie nie przyniosło wymiernych korzyści. 
Ukraińcy nienawidzili Stalina i ZSRR za wielki głód i prześladowania.  W sumie nie dziwię się ,że takie głosy są słyszalne na Ukrainie. Dla Ukrainców to Stalin był katem a nie Hitler. 

Portret użytkownika MONSTER

Czytam twoje komentarze już

Czytam twoje komentarze już od jakiegoś czasu i nie mogę oprzeć się wrażeniu że masz jakieś problemy z postrzeganiem rzeczywistości. W to że cię ktoś tak otumanił to mi się wierzyć nie chce. To musi być coś raczej związanego z pracą twojego mózgu.

Portret użytkownika koń który mówi

Szkoda, że jeszcze Bandery

Szkoda, że jeszcze Bandery nie pochwalił za działania jego band m.in. na Wołyniu bo może już by nie żył zlinczowany przez tłum, a tak to nadal jest nazistowskim gubernatorem. Natomiast nie można wykluczyć, że na Kremlu zawrzało i szanowny pan gubernator zje niedługo smaczny obiad suto zaprawiony polonem.
Ciekawe co na to zdradek i reszta naszych patriotów.

Portret użytkownika heheh

Od samego początku przewrotu

Od samego początku przewrotu w Kijowie było wiadomym, że główną siłą napędową majdanu był i nadal jest galicyjski, żarłoczny ukraiński nacjonalizm. Flagi i symbole OUN-UPA podczas demonstracji, marsze ku czci SS-Galizien we Lwowie, świętowanie przy pomnikach banderowców to wierzchołek góry lodowej. A media, w swojej żałosnej już propagandzie wmawiają, że to nasi bracia i sojusznicy. Dla naszych rządzących na Ukrainie może rządzić ktokolwiek, byle nie ciążył ku zbliżeniu z Moskwą.
Lviv 1943 (Top photo). AFP Photo/Yuriy Dyachyshyn

Strony

Skomentuj

Filtered HTML

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
 • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem
  ____  __ __  _ _  __   __
/ __ \ | \/ | | || | \ \ / /
| | | | | \ / | | || |_ \ \ / /
| | | | | |\/| | |__ _| \ \/ /
| |__| | | | | | | | \ /
\___\_\ |_| |_| |_| \/

Przepisz kod wyrażony w postaci znaków ASCII