Ukraińscy rolnicy masowo wybijają zwierzęta gospodarskie

Kategorie: 

Produkcja mleka stała się nieopłacalna z powodu problemów gospodarczych na Ukrainie i braku wsparcia ze strony władz. Rolnicy na Ukrainie zmuszeni są, jak twierdzą, do wybijania zwierząt gospodarskich. Według danych Państwowej Służby Ukrainy, do tej pory agrariusze policzyli, że jest około 2,3 mln sztuk bydła mniej niż w roku ubiegłym tj. o około 6%.

 

W związku z tym trendem spadła produkcja mleka. Ukraina była wcześniej samowystarczalna pod tym względem, a nadwyżki eksportowano za granicę, w tym do Rosji. Problemy rolników zaczęły się z powodu niskich cen skupu mleka i nie możliwości dokonania skupu nterwencyjnego ze względu na sytuację gospodarczą.

 

W ukraińskich mediach, w ciągu ostatniego półtora roku wzrosły koszty produkcji i jednocześnie znacznie spadły dochody konsumentów. Dlatego rolnicy nie mają praktycznie żadnych zysków. Nieopłacalna stała się produkcja mleka, a wiec także utrzymanie krów. Międzynarodowy Fundusz Walutowy żąda, aby Ukraina objęła rolników ogólnym systemem podatkowym.

 

Spadek cen mleka nie jest jedynym powodem, że ukraińscy farmerzy znaleźli się w martwym punkcie. Z powodu napiętych stosunków politycznych między Moskwą a Kijowem, stracili oni rosyjski rynek, co doprowadziło do nadwyżki mleka na Ukrainie.

 

Pomimo niestabilnej sytuacji w kraju, Ukraina ma nadzieję na przystąpienie do UE nie później niż w roku 2020. W tym samym czasie, do członkostwa w UE, dług publiczny tego kraju nie może przekroczyć 60% PKB. Jednak według szacunków Międzynarodowego Funduszu Walutowego, na Ukrainie liczba ta nie odpowiada wymogom - dług publiczny przekracza PKB o ponad 100%.

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika inkas

Szanowni Obywatele! żyje nam

Szanowni Obywatele! żyje nam się nieźle, mamy darmową opiekę lekarską i darmową edukację, wszyscy mają pracę, czas to zmienić!
opozycja zagwarantuje ci, obywatelu, bezrobocie, postępującą biedę, zamknie ci dostęp do lecznictwa i edukacji, ale za to w nagrodę otworzy przed tobą, obywatelu, zachodnioeuropejskie śmietniki i punkty zbioru odzieży używanej! 

Obywatelu, nie bądź oporny! 

Miliony ludzi na świecie doznają dzień w dzień na własnej skórze zdobyczy zachodniej cywilizacji.

Miliony ludzi dzięki zachodniej pomocy bezskutecznie szukają pracy - a więc się nie nudzą przed telewizorem.

Miliony ludzi na świecie nie stać na własne mieszkanie - a więc nie mają oni problemu z jego sprzątaniem. Nie potrzebują też oni jako bezdomni ani lodówek, ani pralek, ani mebli i naczyń. Są wolni. 

My ci to, obywatelu, jako opozycja, z pewnością zagwarantujemy.

Doświadczenie grup opozycyjnych w wielu krajach jest świadectwem skuteczności w sprawach swobodnego dostępu do bezdomności, bezrobocia i biedy. Pomożemy ci w tym, obywatelu.

Wyrzucenie z mieszkania i zepchnięcie na margines społeczny da ci, obywatelu, nieznaną ci dotychczas wolność. Wszystko będzie stało przed tobą, obywatelu. Zamknięte.

Nie bądź osobą asocjalną, pozwól nam, opozycji, byśmy dołączyli cię do wielomilionowych grup żebraków i meneli. Gdy pozwolisz nam dojść do władzy, na pewno nasz program zrealizujemy w 100%.

Gwarantujemy ci, obywatelu, że zmian dokonamy tak gruntownie, że ani szkolnictwa, ani służb socjalnych, ani lecznictwa nie da się już nigdy odbudować do formy obecnej, tak dla ciebie, obywatelu niekorzystnej: darmowej i dostępnej.

Po co masz się leczyć? 

Życie na świeżym powietrzu zapewni ci odporność.

Po co masz się uczyć?

Życie menela nie wymaga od nikogo żadnej edukacji. A przeciwnie: masz nieograniczone pole do improwizacji.

Po co ci chodzić do pracy? 

Jedzenie zapewnią ci śmietniki bogatszych osób. Ile to dobroci na nich znaleźć można, jeśli czuwa się przy kontenerze.

Obywatelu! po co masz się męczyć wychowywaniem własnych dzieci? 

My, opozycja, chętnie zdejmiemy z ciebie ten ciężar. Jest wiele par pedalskich i lesbijskich chcących przyjąć do siebie młodą krew do grupowych orgii. Może twoje dziecko tego nie wiedzieć, bo ma kilka lat, ale na pewno gdy dorośnie będzie zadowolone z bycia pedałem/lesbą. 

My, jako opozycja, gwarantujemy ci to, czego nie może ci zagwarantować stabilny kraj i moralne społeczeństwo. 
Przyszłość należy do degeneracji - my jako opozycja ci to mówimy i musisz nam wierzyć. 

Zapewnienie obywatelom stabilności, pracy i bezpieczeństwa to przeżytek. Wybór opozycjonistów pozwala zerwać z tymi krępującymi prawami. 

My, opozycja, dajemy ci prawo stania się dziadem. Skorzystaj z tego. To twoja jedyna szansa, obywatelu.
TO Z NETU SKOPIOWANE - BARDZO PASUJE MOIM ZDANIEM

Portret użytkownika SurvivorMan

Wdrażanie  banksterskiej,

Wdrażanie  banksterskiej, syjonistycznej, zachodniej "wolności" i "dobrobytu" trwa... Niebawem wszystko się przestanie opłacać oprócz brania kredytów w zagranicznych złodziejskich bankach! Tak zrujnowano Polskę w ciągu zaledwie 25 lat i tak samo zostanie "obdarowana dobrobytem" Ukraina!
"NARÓD MOŻNA PODBIĆ NA DWA SPOSOBY: MIECZEM  LUB ZADŁUŻENIEM"                                                                                                                                    - John Adams 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.
  • Możesz cytować inne posty osadzając je w tagach [quote]

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem